horoscop

Sunt sau nu deciziile pe care le luati influentate de predictiile astrale ?
Gabriela_Apostol_1
Postat pe 2 Ianuarie 2014 00:29
As sti poate.....daca as citi horoscopul.
Rotty
Postat pe 2 Ianuarie 2014 08:50


daaa de unde... !!! decizile mele sunt influientate numai de nevasta-mea... ! predictii astrale ? ce-s alea ? adica astrii aia din cosmos, n-au alta treaba decat sa-mi influienteze mie decizile... ? fugi d'aci !
barboneli
Postat pe 2 Ianuarie 2014 09:08
Asa gandim noi Barbo , dar sunt destui care nu-si incep ziua pana nu verifica ce le zic astrele. Ce oameni lipsiti de coloana....
Rotty
Postat pe 2 Ianuarie 2014 09:20


si... ce-mi pasa mie ! cum naiba, niste bulgari mari de pamant sau roca sau din ce-or fi... care n-au alta treaba decat sa se invarta pe acolo, sus sau jos sau mai la dreapta... pot sa influienteze cu ceva in decizii, in dragoste, la sistemul financiar, etc. ? coloana zici ? eu cred ca le lipseste altceva... dar nici asta nu e treaba mea ! eu am raspuns la intrebarea lui Gabi, atat !
barboneli
Postat pe 2 Ianuarie 2014 09:26

Iote parerea mea Gabriela:

gasesc ca e un job ca oricare altu', care uneori contribue la influenta pozitiva sau negativa a individului/ei functie de interesul pe care-l prezinta fiecare asupra horoscopului.
Unele pers. citesc din curiozitate, altele din obisnuinta ca sa nu le
dispara "coloana" , altele gasesc ca ii amuzant
cu ce li se prezice si stau cu mintea/ FIX si asteapta mom. sa le cada para.....si tat asa.

ii un "mijloc de informare in masa" mas-media sa zicem, apeleaza uneori la serviciile lor si nu numai si politicienii o fac si vedetele....ei.....lasa, informativ doar.
numa' ghini, sa vedem cat o mai tine, ca nu duce la infinit......
Fss_ssu
Postat pe 2 Ianuarie 2014 12:03
astrele , sau mai bine zis interpretarea data vibratiilor planetelor de unii sau altii numiti astrologi predispun , in final omul decide in deplinatatea facultatilor lui mintale si cu asumarea consecintelor respective !
garbo_19362
Postat pe 10 Ianuarie 2014 23:19
" omul decide in deplinatatea facultatilor lui mintale si cu asumarea consecintelor respective !"

Si atunci de ce mama _ului te faceai toata praf sa ti se spuna ce-o asteapta pe nepotzica cand s-a nascut ? Vrei sa te citez ? ...N-am chef la ora asta....Te contrazici fato....si nu numai
Rotty
Postat pe 10 Ianuarie 2014 23:53
De la: Rotty, la data 2014-01-10 23:53:21" omul decide in deplinatatea facultatilor lui mintale si cu asumarea consecintelor respective !"

Si atunci de ce mama _ului te faceai toata praf sa ti se spuna ce-o asteapta pe nepotzica cand s-a nascut ? Vrei sa te citez ? ...N-am chef la ora asta....Te contrazici fato....si nu numai
[/qu
INTERESUL NU ERA AL MEU CI AL FICA-MI , FATO... CE FACE CU INFORMATIILE ESTE STRICT TREABA EI... DAR DE CE TREBUIE SA ITI DAU TIE SOCOTEALA?nu inteleg de ce te omoara grija ca ma contrazic eu sau altcineva ...?
garbo_19362
Postat pe 11 Ianuarie 2014 00:08
E un forum "deschis" , asa ca avem dreptul sa ne dam cu parerea ...si eu nu ti-am cerut socoteala matracuco , ci doar am tras concluzii la ce ai scris tu .
Rotty
Postat pe 11 Ianuarie 2014 00:18
Na G , iar` te tragi pe cour cum itzi e obiceiul ? Banuiam.....
Rotty
Postat pe 11 Ianuarie 2014 00:49
Bravo ai reusit... cred ca te miri si tu ce de ce tare esti! nu auzisem expresia asta pana acum , m-a ferit Dumnezeu!
numai bine !
garbo_19362
Postat pe 11 Ianuarie 2014 02:44
,,Nu crede in destin sau in prostii
Care te fac mai putin responsabil sau mental relaxat
Viata ta nu depinde de ce-i scris in stele
In cafea sau carti tarot
Fereste-te de ele !

ca sa citez pe Carla,s dream
garbo220499
Postat pe 11 Ianuarie 2014 06:03
De la: garbo_19362, la data 2014-01-11 02:44:19 Bravo ai reusit... cred ca te miri si tu ce de ce tare esti! nu auzisem expresia asta pana acum , m-a ferit Dumnezeu!
numai bine !


De desteapta ce esti , nu de alta......bine ca stii sa dai cp la tot felul de prostii
Rotty
Postat pe 11 Ianuarie 2014 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii 5 De la: annie37 27 Martie 2014 18:09
INSURATOAREA SI MARITISUL SE FAC INTRE 18 SI 25 DE ANI 30 De la: ingerasulluptator 13 Ianuarie 2012 22:35
Preotii predica doar prostii la biserica si enoriasii nu inteleg ca sunt mintiti din cauza ca sunt saraci cu duhul.... 3 De la: Eugenia69 3 Noiembrie 2011 16:56
oare nu mai exista bunatate sufleteasca si omenie? 35 De la: Jojolin 22 August 2010 02:19
un vot 1 De la: elena39 8 Aprilie 2010 22:36
Setari Cookie-uri