Bebe nascut pe 5.05.2009? ...sau in luna februarie 2009?

Buna mamici si ingerasi! Pentru cele cu care nu am vorbit si care nu ne cunosc, eu sunt Alina si am un bebelus adorabil, Razvan. Deschid acest topic in speranta ca voi gasi aici pitici nascuti in aceeasi zi cu ingerasul meu sau in aceeasi luna! As vrea sa putem povesti aici despre cum cresc bebelusii nostri si cum evoluiaza ei. Daca sunt mamici care doresc sa vorbeasca despre asta, nu numai despre probleme, ci si despre bucurii, va asteptam cu drag.

P.S. si restul mamicilor sunt binevenite!
aly_raz
Postat pe 14 August 2009 16:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CALENDARE personalizate pentru 2010 1 De la: alexandra 3 Decembrie 2009 23:28
Lectii de PIAN, CHITARA, CANTO, VIOARA SI PICTURA la ClubuldeMuzica.ro 1 De la: clubul_de_muzica 6 Februarie 2015 17:58
Litoralul romanesc 3 De la: Pitu 29 Ianuarie 2012 12:57
Vand jucarii 1 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:26
Vand scaun masa, balansoar si masinuta Jumbo K's Kids 1 De la: kidz006614 30 Ianuarie 2010 10:24
Setari Cookie-uri