ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Nu pot adauga poze

Voteaza
*****Scor: 3 din 1 vot

Buna ziua,

as dori sa stiu de ce nu mai pot adauga poze, am incercat sa mai sterg din cele vechi, dar tot nu am putut adauga aletele noi.

Please halp

multumesc
  citeaza   raspunde

nici eu.......

am incercat,mi le arata ca se ataseaza.....dar nu apar

de ce????
  citeaza   raspunde

nici eu nu pot adauga poze, incerc de cateva zile.
vad ca unii au reusit.
ce trebuie sa fac?
  citeaza   raspunde

eu am reusit in final..am facut captura de poze cu un program de capturare ( capture wizard)...si atunci pozele aveau dimensiuni mai mici...asa m-a lasat sa adaug
  citeaza   raspunde

nu ne aude nimeni?
nu meritam un raspuns?
  citeaza   raspunde

se pare ca nu numai eu nu pot adauga poze... poate e ceva neregula cu pagina de poze.... da nu inteleg altii de ce pot ca observ ca apar noi si noi poze eu de o luna incerc sa adaug dar fara succes
  citeaza   raspunde

Nu pot adauga poze si incerc deja de mult timp.am facut album nou si nimic,nu se adauga.HELPPPPPPP,PLEASEEEE
  citeaza   raspunde

buna ninutza.luminita sunt.eu am facut alt album si am adaugat poze in urma cu 3 minute.la mine a mers si am viteza mica la net
  citeaza   raspunde

Luminita,si eu am facut alt album si am adaugat pozele una cate una si nimic si am incercat cu mai multe odata si nimic,nici cum nu merge,si am niste poze faine tare cu Alex la leagan...
la mine e viteza mare si repede pune ca se incarca si cand sa apara,nu apare nimic
fac alt album acum,sa vad daca asa merge.multumesc de sfat.
  citeaza   raspunde

In sfarsit am adaugat poze dar cele mai multe sunt facute cu mobilul ,colajele nu.dar cand am incercat sa mai adaug alte poze facute cu apatatul nu am mai putut.
oricum ,ma bucur ca am putut adauga si astea,mai incerc si maine.
  citeaza   raspunde

se pare ca trebuie micsorate pozele caci eu am incercat sa adaug pe cele facute cu mobilul si intra cele facute cu aparatul mu. administratorii ne aud oare?
  citeaza   raspunde

Pai se pare ca nu ne aud sau ne aud dar nu ne ajuta cu nimic.eu am postat si pe topicul cu probleme tehnice dar nu am primit nici un raspuns.
  citeaza   raspunde

pacat ca nu vor sa ne auda, cred ca meritam un raspuns.
asta este viata merge inainte
  citeaza   raspunde

Apar pozele. Asa am patit si eu. Dureaza cateva zile.
  citeaza   raspunde

Asteptati de mult?
  citeaza   raspunde

Sigur ca astept de mult,daca s-ar posta pozele as avea vreo 100 si trei sferturi sunt dubluri de la atatea incercari.sper sa nu apara.ciudat e ca imi apar colajele dar nu pozele facute cu aparatul.am mai pus un colaj tocmai sa demonstrez asta.
ma intreb cum apar pozele celor care nu au facut colaje?
  citeaza   raspunde

Mie mi-au aparut pozele...
  citeaza   raspunde

sa fie vreo doua saptamani de cand incerc si la fel ca ninutza sper sa nu imi apara caci va fi aceeasi poza de multe ori si atunci o sa stam sa le stergem .
sper ca administratorii sa remedieze aceasta problema si sa putem pune poze cu ingerasii nostrii
o seara placuta
  citeaza   raspunde

nic eu nu resusc sa incarc nimic de vreo 3 sapt. se pare ca nu am nicio solutie. am incercat tot ce se putea.
  citeaza   raspunde

nici eu nu pot adauga poze...de cateva zile bune. care e explicatia?
  citeaza   raspunde

eu renunt imi pierd timp aiurea.....nu poti incarca nici o poza ....astia ne pun nervii la incercare....
  citeaza   raspunde

din nefericire nici eu si m-am mai chinuit si de dimineata
  citeaza   raspunde

si eu am incercat.......NIMIC. AM STERS DIN CELE VECHI,AM FACUT ALT ALBUM........DEGEABAAAA
  citeaza   raspunde

si eu m-am plictisit imi pre rau doar ca nu ne baga nimeni in seama
  citeaza   raspunde

nu mai incerc.pierd timpul degeaba.nu reusesc sa adaug poze si GATA.PA
  citeaza   raspunde

Nu se pot incarca poze foarte mari. Ele oricum sunt redimensionate automat, dar va rugam ca pozele sa nu aiba mai mult de 200-300 kb si latura mai mare de 700 de pixeli.
  citeaza   raspunde

gata am reusit sa postez poze ...intr-adevar erau mari le-am micsorat si acum pot.merci andra pentru ajutor......
  citeaza   raspunde

la mine nu vor nici mari nici mici sa se incarce
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: