Sesizare catre administratorii forumului

Buna ziua,

as dori sa sugerez administratorilor forumului sa verifice putin pozele care apar frecvent in ultima vreme pe prima pagina a site-ului kidz. Pana acum cateva saptamani apareau alternativ poze dragute ale unor copii, pozele aveau cate 2-3-4 voturi si mai multe sau mai putine comentarii. In ultimele saptamani am observat ca pun monopolul cateva poze care evident sunt supervotate, nu au comentarii, nici macar prieteni egali cu cate voturi au.
Si eu cunosc modalitati de supravotare ale pozelor, dar nu mi se pare o practica amicala si este total incorecta fata de ceilalti membrii ai forumului si nu cred ca membrii forumului doresc sa vada frecvent copilul cuiva care triseaza. Acea persoana isi poate pune o poza in fata calculatorului si sa-si admire singura copii daca doreste sa-i vada , fara a ne obliga pe noi restul sa-i vedem de cate ori intram pe www.kidz.ro
Sunt convinsa ca si alte mamici subscriu sesizarii mele. Cu multumiri, Alina
ema_brihacescu
Postat pe 27 Octombrie 2008 14:47
Ai dreptate Alina, suntem si noi de acord! Pupici cu lipici pt pitici si mamici! Ne e dor de ceilalti ingerasi pe care nu i-am mai vazut demult pe prima pagina a site-ului kidz. Asteptam ca administratorul site-lui sa ia masuri in consecinta!
ruschitu28
Postat pe 28 Octombrie 2008 17:52
astazi se pare ca in sfarsit, dupa multa vreme am vazut poze noi cu prichindei dragalasi....sper sa fie asa si de acum inainte, pentru ca in cele din urma cred ca acesta este un site pentru toti copilasii..nu doar pentru unii
XEMONIA
Postat pe 29 Octombrie 2008 11:50
subscriu si eu la cele scrise mai sus...vrem zilnic sa vedem poze noi cu copii dragalasi....caci sunt o multime de poze postate de catre mamici, dintre care se pot alege cateva pt prima pagina

Postat pe 29 Octombrie 2008 15:27
si totusi de ce nu apare si data si autorul ultimului mesaj?
a1_23
Postat pe 29 Octombrie 2008 20:17
salut!
Am incercat de 3 ori sa adaug poze noi si doar 1 sg data a mers, in rest imi apare ca se incarca si dupa 3 , 4 min imi dispare. Problema e doar la mine sau a mai intalnit-o si altcineva?
sabina82002
Postat pe 15 Ianuarie 2009 15:49
Nu am vazut pe nici un forum un titlu cu semnele bebelusilor la nastere cum ar fi angiom sau ceva asemanator
ralu_media
Postat pe 24 Februarie 2009 23:53
si eu am aceeasi pr. nu mai pot incarca poze pe site de 3 saptamani.sper sa se rezolve. pupici mamici si pitici
mariamatei
Postat pe 28 Februarie 2009 15:37
Si eu am incercat sa mai adaug poze si nu reusesc. Imi arata ca incarca si dupa nu apare poza! Sper sa se rezolve.
lexmit31
Postat pe 14 Martie 2009 17:00
trebuie micsorate pozele. intra pe cafeneaua forumului si gasesti acolo cum (pe ultima pagina scrie, sau pe penultima)
ruschita
Postat pe 14 Martie 2009 17:16
problema e ca eu nici nu reusesc sa integistrez pozele
eve_2350
Postat pe 23 Martie 2009 09:30
PROBLEMA MEA ESTE CA NU MAI PRIMESC MSJ DE ANSTIINTARE CU CINE MI-A VIZUALIZAT PROFILUL ACELE MSJ DE LA ORA 16 SI NICI CAND AMI TRIMITE CINEVA MSJ AS DORI SA REZOLVATI PROBLEMA CAT MAI REPEDE.AM ANCERCAT DIN NOU LA DATELE DE CONT SA BIFEZ CA VREAU SA FIU ALERTATA CAND PRIMESC MSJ SI AN FIECARE ZI DUPA ORA 16 SI AMI DA CA SETARILE AU FOST MEMORATE DAR.....AN CONTINUARE NU PRIMESC NIMIC VA ROG MULT SA REZ MULTUMESC
silviatatu
Postat pe 25 Martie 2009 23:02
Buna ziua tuturor. Probabil problema este chiar de la administrator. V-ati uitat putin la prietenul nostru comun "Kidz" ca nu a mai intrat pe acest site de 492 zile? Oare asta sa fie motivul pentru care nu sunt vazute doleantele noastre?
Mihaa_kidz
Postat pe 27 Martie 2009 23:52
daca ii contactati la CONTACT (de pe pagina principala ) va raspuns f propmpt. sunt mai multi care citesc mesajele de acolo (nu mai stiu, 4-5)
ruschita
Postat pe 28 Martie 2009 08:14
au raspuns f prompt ca nu mi-au dat nici un semn de viata de o luna cred le tot trimit sesizari si nimik m-am saturat sa le tot trimit sesizari
silviatatu
Postat pe 10 Aprilie 2009 20:36
Te gandesti la vacanta?
w w w.taberelemele . ro
haihui
Postat pe 6 Mai 2009 18:57
nu cred ca administratorii forumului vor vrea in vacanta (asta daca nu si-au luat deja liber )
pinicuta
Postat pe 6 Mai 2009 18:58
SEBY1YEAR
Postat pe 7 Mai 2009 13:24
oricum noi visam la vacanta de asta iarna ...
SEBY1YEAR
Postat pe 7 Mai 2009 13:27
probleme cu incarcatul pozelor avem si noi si ieri m-am chinuit sa mai adaug si eu poze noi si degeaba nu stiu ce se intampla...
SEBY1YEAR
Postat pe 7 Mai 2009 13:41
BUNA STIMATILOR ADMINISTRATORI....,am si eu o nelamurire...
Salut Raimo,
ti-a adaugat poza ta la lista ##SEXUAL_LUI## de favorite.

Click aici pentru a vedea profilul lui .
O zi placuta,
Echipa Kidz.ro
ce inseamna acest mesaj??? si cine este SEXUAL????? PT CA PROFIL NU ARE!!!!!!!
marirai
Postat pe 5 Iulie 2009 15:28
buna! as avea si eu o inrebare:cum pot sa imi schimb avatarul? ma chinui dar nu reusesc...please help!! mersi mult
eu_mino
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:39
SALINA SUSESI se afla in Timisoara, pe strada Motilor nr. 6 (intre P-ta
Sinaia si P-ta Maria)
TEL: 0725 217 077
office@salinasusesi.ro
www.salinasusesi.ro

Salina SUSESI din P-ta Maria (str. Motilor nr. 6) e cea mai moderna
din tara. E realizata in parteneriat cu concernul german KoenigsSalz, care
a mai construit saline in Germania, Austria, Italia si Spania ( Therme
Erding, Thermenhotel Bad Fussing, Therme Loipersdorf, Therme Bad Ischl,
Kinderhotel Serfaus etc etc). Salina SUSESI este o investitie realizata la
standarde germane, dupa un proiect german, principiul de functionare fiind
acelasi cu salinele europene enumerate mai sus.
Peretii si podeaua salinei sant realizati din sare naturala de la
salina Praid si din Muntii Himalaya.
O sedinta de terapie dureaza 50 minute. Pretul unei sedinte de terapie este 10 RON de persoana, iar pretul unui abonament de 12 sedinte de terapie este 100 RON (la 10 sedinte primesti gratuit 2 sedinte)
Este indicata repetarea terapiei de 12 sedinte dupa un
interval de circa 3-4 luni.

ORAR Luni-Sambata 10.00-20.00
Duminica doar cu
programare
Tel. 0725 217 077 (pt informatii si programari)
office_salinasusesi_ro
Postat pe 20 Martie 2010 07:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna, 24 De la: chinabuye 9 Mai 2010 14:19
urinari dese la o fetita de 5 ani 3 De la: gabriolla70 24 Octombrie 2009 14:52
Pericolul antenelor GSM 17 De la: emi_vio 29 Septembrie 2013 08:12
concurs foto copii 5 De la: karmina 25 Iunie 2009 12:36
buna! 7 De la: TATUSILVIA 29 Aprilie 2009 22:14
Setari Cookie-uri