Ce parere aveti despre barbatii care terorizeaza femeile care nu vor sa aiba nimic cu ei?

Spre exemplu cunosti un baiat..Ii dragut,apoi iti dai seama ca ii un dobitoc si mincinos.Si nu vrei sa ai nimic cu el...Dar el nu intelege asta..Si te terorizeaza psihic.De parca femeia ar trebui sa aiba ceva cu el.Daca ea nu vrea...Sunt barbati dementi,bolnavi mintal...Am inteles ca si prin strainatate...Si culmea ca unii chiar lucreaza in politie....Ei in loc sa fie un exemplu...Ei sunt mai rau decat ceilalti,pt ca profita de functia care o au
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Mai 2010 10:47
Si daca locuiesti intr-un oras mic..Pune alti barbati sa vorbeasca urat cu tine,pt ca sa te terorizeze psihic ca sa ai ceva cu el...De parca eu daca sunt femeie,eu trebuie sa accept orice dobitoc care ma vrea....Eu daca sunt femeie,nu am dreptul sa imi aleg barbatul cu care vreau sa ies..Pt ca sunt terorizata de alti barbati.Care vorbesc urat,pt ca nu vrei sa faci ce zic ei....Si in strainatate,mai sunt barbati din astia dementi...Care ac sa scapi de ei,,trebuie sa pleci din tara,sau din oras....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Mai 2010 10:50
Am inteles ca si prin straintate,mai sunt barbati din astia dementi..Care se comporta ca niste dobitoci si vor sa te oblige ca sa ii ierti.Ca sa ii accepti...De parca femeia este obligata...Daca sa terminat,sa terminat...Daca nu vrei sa ai de-a face cu un barbat...Trebuie sa te lase in pace....Nu ca te terorozeaza psihic,,,baga intrige ca sa nu vorbeasca nimeni cu mine....Pune barbati ca sa se comporte urat cu mine..Ca sa acept pe el,un barbat curvar si lenesc si mincinos....Sunt barbati bolnavi mintal,care cred ca trebuie inchisi in camasa de forta
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Mai 2010 10:54
CIA...FBI?
nuti_vio
Postat pe 25 Mai 2010 10:55
de astfel de persoane fugi cat poti de repede :)
cristinablackeyes
Postat pe 26 Mai 2010 20:21
fugiti cat va tin picioarele
YUBYTYK
Postat pe 26 Mai 2010 20:34
parca traiesti in padure,,auzi si in strainatate am auzit....de ce?aia nu sunt oameni?
estela
Postat pe 30 Mai 2010 03:28
eeee.am inteles..ca esti curtata si nu mai scapi de barbati,,,
estela
Postat pe 30 Mai 2010 03:29
Aveam vreo 21 de ani atunci cand am facut "greseala" de a refuza un idiot. Mi se parea, printre altele, inofensiv. M-am inselat. M-a terorizat vreun an de zile: amenintari in public, telefoane la toate orele, multe, multe. Alterna amenintarile si injuriile cu declaratiile "fierbinti si sincere" de dragoste. Am fost si la politie. N-am rezolvat mare lucru. Dupa vreun an de teroare in care am stat mai mult incuiata in casa si mi-am schimbat completa viata sociala din cauza lui, am avut o discutie (ne intalnisem intamplator). Am fost rece si ferma ca nu ma intereseaza persoana lui si punct (desi in sinea mea muream de frica). Nu m-a mai cautat niciodata. Am ramas cu un gust amar. Desi au trecut multi ani de atunci, tot n-as sta in aceeasi incapere cu el, tot reactionez agresiv atunci cand este vorba de barbati care terorizeaza femeile, si mi-a ramas samanta aceea de frica atunci cand o rup cu vreun barbat.
Fetelor, fugiti de barbatii de genul acesta. Nu le dati apa la moara cand va ameninta, si aveti grija de voi. Voi sunteti cele mai importante.
Cat despre oligofrenii care nu inteleg un refuz din partea unei femei, la dracu cu ei!
garbo091678
Postat pe 31 Mai 2010 09:20
Run, Forest, run ...
anakin
Postat pe 31 Mai 2010 09:23
mai, io cred ca-s mai impunatoare, asa...ca nu s-a legat nimeni de mine
hmmm, o fi de bine?
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 09:26
zambilutz, te intrebi cum o fi???
Lasa, mai bine sa nu stii...

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 09:33
zambilutz, e de rau!
vrei sa rezolvam?
pik_nik
Postat pe 31 Mai 2010 09:36
neeee, ma gandeam numa' ca am io ceva care sperie lumea
mai ales barbatii
n-au curaj nici sa ma salute
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 09:37
Pisicii, zambilutz.. am auzit ca in mintea fiecarui pisoi zace fantoma unui tigru
anakin
Postat pe 31 Mai 2010 09:39
zambilut, mie-mi suna a provocare...

Tylly
Postat pe 31 Mai 2010 09:42
Care pe care?!
AMELYY
Postat pe 31 Mai 2010 09:46
De la: nuti_vio, la data 2010-05-25 10:55:38CIA...FBI?


Mai, iar n-ati priceput nimic! Dupa fata asta umbla Politistul!!!


moniq_
Postat pe 31 Mai 2010 09:48

mai, voi despre ce vorbiti aici?
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 09:49
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-25 10:54:09Am inteles ca si prin straintate,mai sunt barbati din astia dementi..Care se comporta ca niste dobitoci si vor sa te oblige ca sa ii ierti.Ca sa ii accepti...De parca femeia este obligata...Daca sa terminat,sa terminat...Daca nu vrei sa ai de-a face cu un barbat...Trebuie sa te lase in pace....Nu ca te terorozeaza psihic,,,baga intrige ca sa nu vorbeasca nimeni cu mine....Pune barbati ca sa se comporte urat cu mine..Ca sa acept pe el,un barbat curvar si lenesc si mincinos....Sunt barbati bolnavi mintal,care cred ca trebuie inchisi in camasa de forta


Da, da si pe lumea cealalta! mergi cu incredere!
moniq_
Postat pe 31 Mai 2010 09:50
Neata' Zambilut!
A dat politia de urma lucratoarei!
moniq_
Postat pe 31 Mai 2010 09:51
moniq, esti rea! imi place despre tine
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 09:51
Pisicuta, pis! pis! pis! Ce draguta esti! Mai Zambiluto, de cate ori te "vad" ai alta imagine!
moniq_
Postat pe 31 Mai 2010 09:54
pai nu? sunt in tendinte!

mai, si-i luni, si-i frig si cred ca incepe ploaia
da-i bine, inca-i respirabil...
zambila
Postat pe 31 Mai 2010 10:00
Cine ar urmari-o pe luptatoare? Doar un psihiatru
nuti_vio
Postat pe 31 Mai 2010 10:01

Parerea ca multa lume are nevoie de psihiatru !! Ca sunt narcisisti dar si prosti !! Asta este germene de sot ce isi bate nevasta !!
cammel63
Postat pe 1 Iunie 2010 02:00
penibil,fara mandrie,fara orgoliu,sa nu ai respec de sine,josnic;nu esti barbat.
mariusboss
Postat pe 2 Iunie 2010 08:04
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-25 10:47:42 Spre exemplu cunosti un baiat..Ii dragut,apoi iti dai seama ca ii un dobitoc si mincinos.Si nu vrei sa ai nimic cu el...Dar el nu intelege asta..Si te terorizeaza psihic.De parca femeia ar trebui sa aiba ceva cu el.Daca ea nu vrea...Sunt barbati dementi,bolnavi mintal...Am inteles ca si prin strainatate...Si culmea ca unii chiar lucreaza in politie....Ei in loc sa fie un exemplu...Ei sunt mai rau decat ceilalti,pt ca profita de functia care o au




Aceste specimene trebuiesc evitate pe cat posibil

"Prietenii" lor nu trebuie sa-i asculti

IGNORA-I
anca_53
Postat pe 2 Iunie 2010 14:41
De la: estela, la data 2010-05-30 03:28:25 parca traiesti in padure,,auzi si in strainatate am auzit....de ce?aia nu sunt oameni?
pai in strainatate barbatii sunt mai evoluati mai civilizati..Nu sunt asa agresivi...doar cei care provin din tari necivilizate si economic slab dezvoltate...Uitate pe insulele din australia cati oameni nevoluati si necivilizati sunt...Si barbatii romani se numara printre ei,,,putin mai evoluati pt ca poarta pantaloni
xenaprintesarazboinica
Postat pe 2 Iunie 2010 15:15
niste idioti
dana_dgg
Postat pe 2 Iunie 2010 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Politia de la sectia 1 si 3 contabilizau prostitutia in Bucuresti ? 40 De la: SAL 11 Ianuarie 2012 16:27
cel mai simplu rapid mod de a face bani 0 De la: 1 Iunie 2009 14:44
vreau sa i-au pastile de slabit ce sa fac si de care sa i-au ca sa aiba si un rezultat 16 De la: estela 30 Mai 2010 02:36
nu imi gasesc jumatatea 27 De la: Flor60 23 August 2009 12:11
nelamuriri 7 De la: garbo_2127 4 Mai 2012 16:36
Setari Cookie-uri