Vorbeam cu mama mea

Ca cica daca as avea un catel..Nu mi-ar placea nimeni sa il certe,ca atunci o sa ma iau eu de viata lui...Asa si daca as avea barbat..Numai eu am voie sa ma iau de viata lui...Asta daca nu se ia el de altii e degeaba...Pt ca asta implica si educatia dar numai ca nu am chef sa am vreo unul..Imi place sa fiu solitara si sa nu am obligatii...Sa fiu libera sa merg acolo unde vrea sa ma trimita Dumnezeu...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Mai 2010 18:32
nuti_vio
Postat pe 16 Mai 2010 18:35
Asta a durut. Clar posteaza la misto. Altfel chiar nu cred ca poate exista asa ceva.
Doara
Postat pe 16 Mai 2010 19:16
Dorulet...instinctele mele.. nu ma inseala, decat rareori.....
nuti_vio
Postat pe 16 Mai 2010 22:05
De la: nuti_vio, la data 2010-05-16 22:05:30Dorulet...instinctele mele.. nu ma inseala, decat rareori.....
Lasa ca el considera femeile niste fraiere..Dar cine zice ala este
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Mai 2010 22:47
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-16 19:16:00Asta a durut. Clar posteaza la misto. Altfel chiar nu cred ca poate exista asa ceva.
Adica de ce nu crezi ca poate fii asa ceva..Ce crezi ca toate femeile sunt slabe..Am zis ca daca o sa ma casatoresc,numai eu am voie sa ma iau de viata lui..Pt ca asta implica educatia...Dar daca el nu este cuminte si se ia,de alti oameni,nu ma bag daca si ceilalti oameni ii fac la fel..asa cum face el..Dar nu ma gandesc eu la casatorie...pt ca imi este bine asa....Dar am zis,in caz ca...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Mai 2010 22:50
Buei, si voi va asteptati ca Dumnezeu sa va trimita la barbati?
Ioana007
Postat pe 16 Mai 2010 22:51
De la: Ioana007, la data 2010-05-16 22:51:15Buei, si voi va asteptati ca Dumnezeu sa va trimita la barbati?
Pai eu nu am nevoie de barbati.Pt ca nu vreau sa ma castoresc..Daca il vroiam,il aveam de mult...Dar eu vroiam asa amici,cu care sa ies dar nu sa ma gandesc la casatorie,la relatie....la tampenii din astea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Mai 2010 22:53
Vorbeam cu mama mea in vis
Si mina cald i-o sarutam,
Maicuta mea, in Paradis
E viata tot asa de grea?
Si acolo sunt barbati mishei
Si mindre matracuce?
Si acolo Irinuca vrea
Cu nimeni sa se culce?
Ciresica
Postat pe 5 Iunie 2010 00:19
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-16 22:53:44
De la: Ioana007, la data 2010-05-16 22:51:15Buei, si voi va asteptati ca Dumnezeu sa va trimita la barbati?
Pai eu nu am nevoie de barbati.Pt ca nu vreau sa ma castoresc..Daca il vroiam,il aveam de mult...Dar eu vroiam asa amici,cu care sa ies dar nu sa ma gandesc la casatorie,la relatie....la tampenii din astea
mai fato nu te gandesti sa te casatoresti,nu te gandesti sa ai o relatie dar in schimb vrei sa ai barbati doar ca amici ce sa faci cu amicii sa mancati mici? ca eu chiar nu te inteleg deoarece tot timpul bati campii defapt tu esti ca/n poveste nici calare nici pe jos nici imbracata nici dezbracata ??????????????????????????????????????????
gmpa
Postat pe 5 Iunie 2010 02:36
Pai eu nu am nevoie de barbati.Pt ca nu vreau sa ma castoresc..Daca il vroiam,il aveam de mult...Dar eu vroiam asa amici,cu care sa ies dar nu sa ma gandesc la casatorie,la relatie....la tampenii din astea



De mult nu mi-a mai fost dat sa citesc o chestie ca asta din gura unei femei Ca nu doresti o casatorie, ca-ti place sa fii libera si fara responsabilitatile unei astfel de relatii, pot sa inteleg....dar ca nu ai nevoie de barbati decat ca si amici, scuza-ma dar aici nu mai pot intelege!
Decat daca...ai alta orientare sexuala...
Morena29
Postat pe 5 Iunie 2010 09:48
las-o Morena . e e la tigle. alea-s orientate anapoda. mai intra pe-aici si o sa intelegi.
bluelight
Postat pe 5 Iunie 2010 09:50
De la: bluelight, la data 2010-06-05 09:50:44las-o Morena . e e la tigle. alea-s orientate anapoda. mai intra pe-aici si o sa intelegi.



Morena29
Postat pe 5 Iunie 2010 09:53
"vorbeam cu mama mea" si mama ta ce-a spus?
garbo001934
Postat pe 24 Iunie 2010 00:02
...ca cica daca ar avea un catel...
sora_ilsi
Postat pe 24 Iunie 2010 00:07
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-16 18:32:58 Ca cica daca as avea un catel..Nu mi-ar placea nimeni sa il certe,ca atunci o sa ma iau eu de viata lui...Asa si daca as avea barbat..Numai eu am voie sa ma iau de viata lui...Asta daca nu se ia el de altii e degeaba...Pt ca asta implica si educatia dar numai ca nu am chef sa am vreo unul..Imi place sa fiu solitara si sa nu am obligatii...Sa fiu libera sa merg acolo unde vrea sa ma trimita Dumnezeu...



luptatoarea neifricata cati anisori ai maica? pari atat de micuta in gandire si pe o scara asa de sus in prostie ,mai nou te pasioneaza animalele,mititica de tine

sincer acum cred ca faci misto,nu imi pot explica cum faci dar imi vine greu sa cred ca exista asa oameni
anaROBERT
Postat pe 24 Iunie 2010 00:50
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-16 18:32:58 Ca cica daca as avea un catel..Nu mi-ar placea nimeni sa il certe,ca atunci o sa ma iau eu de viata lui...Asa si daca as avea barbat..Numai eu am voie sa ma iau de viata lui...Asta daca nu se ia el de altii e degeaba...Pt ca asta implica si educatia dar numai ca nu am chef sa am vreo unul..Imi place sa fiu solitara si sa nu am obligatii...Sa fiu libera sa merg acolo unde vrea sa ma trimita Dumnezeu...
Luptatoareo, ia-ti intai un catel si vezi cum te descurci cu el, cum reusesti sa-l aperi de cearta celorlalti, apoi poti sa-ti iei si-un barbat, cu el insa va fi ceva mai greu sa reusesti sa-l aperi de ,,ceilalti''. Oamenii sunt rai si se vor lua de el. asa ca tu luptatoareo, va trebui sa fii tare vigilenta. Cred ca tot asta ti-a spus si mama ta atunci cand vorbeati...
m_ada
Postat pe 25 Iunie 2010 22:07
De la: m_ada, la data 2010-06-25 22:07:17
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-16 18:32:58 Ca cica daca as avea un catel..Nu mi-ar placea nimeni sa il certe,ca atunci o sa ma iau eu de viata lui...Asa si daca as avea barbat..Numai eu am voie sa ma iau de viata lui...Asta daca nu se ia el de altii e degeaba...Pt ca asta implica si educatia dar numai ca nu am chef sa am vreo unul..Imi place sa fiu solitara si sa nu am obligatii...Sa fiu libera sa merg acolo unde vrea sa ma trimita Dumnezeu...
Luptatoareo, ia-ti intai un catel si vezi cum te descurci cu el, cum reusesti sa-l aperi de cearta celorlalti, apoi poti sa-ti iei si-un barbat, cu el insa va fi ceva mai greu sa reusesti sa-l aperi de ,,ceilalti''. Oamenii sunt rai si se vor lua de el. asa ca tu luptatoareo, va trebui sa fii tare vigilenta. Cred ca tot asta ti-a spus si mama ta atunci cand vorbeati...
Asa este in romania oamenii sunt rai si necivilizati...Eu nu pot sa traiesc in romania unde altii nu mai pot de ce fac altii...Apoi eu mai mult prefer sa traiesc in stranatate decat in romania...Pt ca in romania oamenii sunt prea inraiti..Si nu am eu chef ca tot timpul sa se altii de mine pt ca ma vad mai cumsecade...In romania este greu,,,pt ca romanii sunt rai si necivilizati,,zici ca sunt in epoca de piatra
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Iunie 2010 22:29
Da in neolitic
m_ada
Postat pe 9 Iulie 2010 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs lenjerie de pat 3 De la: Jojolin 23 Septembrie 2010 16:19
Alegeri....regrete....invidie 58 De la: Freya__ 27 Mai 2011 22:19
Un cuvant frumos 3 De la: garbo_1568 16 Aprilie 2012 12:02
buna sunt cristina si am 25 de anii 4 De la: garbo134266 18 Iulie 2010 11:59
Din 1 martie pana in 9 martie sunt zilele babelor. Se zice din batrani ca asa cum va fi baba asa iti va fi viata in acel an. 56 De la: betty37 7 Martie 2011 00:00
Setari Cookie-uri