DIFERENTA VARSTA CONTEAZA?

Ma numesc Diana,sunt din Bacau iar prietenul meu este din Braila.Tin sa precizez ca intre noi e o diferenta foarte mare de ani eu am 20 el 35.Cu toate acestea il plac pt ca e intelectual si am ce vorbi cu el,orice ar fi nu ma plictisesc cu dansul. Cateodata ma simt penibil cu el pt ca stiu ca nu ma pot ridica la nivelul lui intelectual deocamdata,eu sunt anul II la facultate.Distanta si diferenta de varsta ma omoara...Ce vor zice prieteni cand vor afla??Crede ti ca va tine aceasta relatie?Are sanse? Asa pe mess vorbim despre orice dar la tel mai putin doar cand ma suna el.Inca nu mi permit sa-l sun,ma gandesc sa nu-l deranjez,poate lucreaza.Noi deja nu ne-am cunosc fata in fata,el m-a asigurat ca nu are relatie cu alta fata.Nu stiu ce sa zic,sa accept sau nu...in el am gasit sprijinul dp despartirea de fostul meu prieten.
BobocicaDiana
Postat pe 10 Mai 2010 17:58
Crede-l fata. Si nu uita sa lasi tot in orasul tau sa pleci la el.
Doara
Postat pe 10 Mai 2010 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rezista relatia de cuplu cand sotul este mai mic cu 12 ani??? 43 De la: daria_pet 27 Aprilie 2011 10:16
Nulitatea sentimentelor ofera echilibru 559 De la: _blondyna 29 Iulie 2013 13:00
Gratuit 21 De la: elodia 23 Mai 2011 21:03
vreau si eu un sfat 41 De la: yanyacharberet 31 August 2009 10:15
Vreau sa fiu si eu iubita ,deci injur si sunt vulgara 84 De la: quasaria 8 Iulie 2012 18:32
Setari Cookie-uri