Ecofit

Si eu am o saptamina de cind iau ecofit si nu am slabit nimic, vedem ce va urma...sincer sunt dezamagita, dar speranta moare ultima.......pa
mily3000
Postat pe 12 Martie 2012 14:24
Mily eu iau ecofit de 3 saptamani si am slabit 6kg.Ar fi trebuit sa slabeste intr-o saptamana macar un kilogram eu in prima saptamana am slabit 3kg,am slabit cel mai mult.Acum depinde de organismul fiecaruia ,am vazut persoane care au slabit 1 kg in prima sapt si apoi au slabit mai mult,probabil depinde de organism.Eu nu mi-am schimbat alimentatia de cand iau ecofit,dar nu mananc grasimi,fast food de un an si ceva,in schimb dulciuri mai mananc la 3 zile asa.Am 3 mese pe zi normale si iau ecofit.O sa mai cumpar o cutie ,vreau sa ajung la 55kg,acum am 64.
Mult succes in lupta cu kilogramele.
Mihaella_pintea
Postat pe 17 Martie 2012 16:24
Buna,

Astazi mi-am comandat si eu ECOFIT din dorinta de a scapa de kilograme, ... vazand ca multe dintre voi au laudat acest produs am decis sa-l incerc si eu. Comanda vine in 2 zile. Sper sa nu fie tzeapa....dupa ce voi primi coletul si ma voi apuca de cura am sa va informez cu starea mea. Am 174 cm si 80 kg. Abia astept sa ma apuc de cura (daca pot sa-i spun asa ).
Liliana_Stroe_1
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:59
Mihaella ....ai mai luat o alta cutie? ai mai slabit in continuare?
Liliana_Stroe_1
Postat pe 24 Aprilie 2012 16:01
Fetelor mie imi merge bine cu ecofit,am slabit cu el in doua saptamani 5,5kg.Acum am 67kg si vreau sa slabesc in continuare macar pana la 60.Seara nu mananc dupa ora 6 si am eliminat fast foodul si sucurile din alimentatie.
garbo_2964
Postat pe 9 Mai 2012 17:36
Buna fetelor,
Cum am promis, va tin la curent cu asa zisa mea cura cu Ecofit. Am primit coletul pe 25.04.2012..... m-am apucat de cura pe 26.04.2012. Nu stiu ce sa spun in legatura cu acest ecofit.....il iau de aproape 3 saptamani ....ce-i drept am slabit 3 kg dar nu stiu de la ce.....de la ecofit sau de la un regim.....apa cu lamaie, nu mai mananc dupa 6 seara, dulciuri o data la 3 zile....ca nu pot fara, mananc putin si des (5 mese pe zi). Drep este ca am slabit ( 3 kg ....dar am slabit), nu 15, nu 10, nu 7..... dar totusi sunt 3 kg. Mai am totusi o saptamana de ecofit, mai vedem dupa aceste 4 saptamani de ecofit. AAA tin sa va spun ca nu mai am picaturi . Mi-au ajuns 2 saptamani si 4 zile,......pentru restul zilelor nu mai am decat pastilele. va mai tin la curent.....dupa ce termin.
Liliana_Stroe_1
Postat pe 16 Mai 2012 14:55
liliana si eu iau ecofit.
am inceput pe data de 12 mai si pana acum au trecut aproape 2 saptamani si am slabit 4kg.Eu la fel dupa 6-7 seara nu mai mananc dar ziua nu-mi interzic nimic,dar nici nu mananc fast food sau alimente grase pentru ca nici nu-mi plac si mananc ce mancam si inainte sa iau ecofit.
garbo_3642
Postat pe 24 Mai 2012 17:02
Eu am slabit cu ecofit 7kg,asa ca fiecare cu cel doare pana la urma.Am vazut ca nu la toata lumea da rezultate,dar sunt putini aia care se plang,eu am citit foarte multe forumuri inainte sa-l cumpar si 90% spun ca au slabit cu ecofit.
garbo_4027
Postat pe 30 Mai 2012 14:50
Buna.as dori sa stiu daca a incercat cineva ecofit si daca este asa de bun cum se zice peste tot pe net.daca slabesti cu el dupa ce intrerupi tratamentul nu pui kg la loc??
sopa_ela
Postat pe 5 August 2012 16:33
E super !!! E tot ce poate fi mai bun
Rotty
Postat pe 5 August 2012 17:11
Ai incercat??da rezultate sau e doar o teapa?
sopa_ela
Postat pe 5 August 2012 22:43
Glumeam draga...Eu nu cred in asa ceva.Cand am vrut sa dau jos ceva kg,am recurs la alte metode.
Rotty
Postat pe 5 August 2012 23:57
Bun de aruncat la gunoi.Am luat 2 saptamani si nici-o schimbare,deci toate parerile de bine sunt de reclama si atat.Asta e mi-am luat tzeapa .
eleee
Postat pe 6 August 2012 16:33
De la: garbo_4027, la data 2012-05-30 14:50:08Eu am slabit cu ecofit 7kg,asa ca fiecare cu cel doare pana la urma.Am vazut ca nu la toata lumea da rezultate,dar sunt putini aia care se plang,eu am citit foarte multe forumuri inainte sa-l cumpar si 90% spun ca au slabit cu ecofit.


Vrajeala,numai si numai reclama.Asta e si eu m-am luat dupa toate mesajele astea de bine ,daca lumea care intr-adevar ia ecofit si si-ar spune parerea s-ar schimba foaia.Cum naiba u si multi alti ati slabit 7-10 etc kg si eu nici macar un gram?Mi-a fost foame tot timpul cat am luat aceste pastile,nu mi-a inhibat deloc pofta de mancare.Mi se facea foame exact la aceleasi ore la care mi se facea si inainte.
eleee
Postat pe 6 August 2012 16:41
Stai linistita ca nu o sa ai ce sa pui la loc,nu sunt bune de nimic.
eleee
Postat pe 6 August 2012 16:42
Si mie iti spun sincer elee mi se pare ciudat cum din atatea persoane care spun ca au slabit si ca intr-adevar nu mai aveau pofta de mancare tu esti singura care vine si spune ca tie ti-au facut pofta de mancare,chiar mi se pare aberant .
Ce sa mai ,eu am luat pastilele ecofit o luna si mie mi-a inhibat pofta de mancare si chiar am baut mai multa apa ca niciodata ,am slabit 7kg si acum ma mentin la 58kg.
Am crezut ca o sa-mi fie greu sa ma mentin dar nu ,chiar aseara am mancat o inghetata si nu m-am ingrasat,nu mananca in fiecare seara asa ca imi permit la cateva zile.Va doresc sa va simtiti bine in pielea voastra asta e cel mai important si sa fiti sanatoase.
garbo_6813
Postat pe 21 August 2012 11:13
Buna,
de aproape 2 luni iau ecofit si am slabit mult,de la 76kg acum am 63,5kg.
Am invatat sa nu mai exagerez cu mancarea sa fiu mai cumpatata sa evit dulciurile cat pot,dar nu sa le elimin definitiv din alimentatie,incerc sa mananc cat mai sanatos posibil,nu ma infometez, in unele zile mananc si cate 5 mese pe zi ,adica 3 mese principale care contin un singur fel de mancare si 2 gustari.Iar pastilele si picaturile ecofit ma ajuta enorm,imi inhiba pofta de mancare si slabesc f repede,eu ma declar mega multumita de ele.
garbo_7018
Postat pe 29 August 2012 11:46
sa nu cumparati ecofit ca dati banii degeaba.nu se slabeste deloc cu acest produs imi pare rau ca am aruncat 100 ron pe fereastra.
garbo_11557
Postat pe 19 Februarie 2013 14:00
De la: garbo_7018, la data 2012-08-29 11:46:02Buna,
de aproape 2 luni iau ecofit si am slabit mult,de la 76kg acum am 63,5kg.
Am invatat sa nu mai exagerez cu mancarea sa fiu mai cumpatata sa evit dulciurile cat pot,dar nu sa le elimin definitiv din alimentatie,incerc sa mananc cat mai sanatos posibil,nu ma infometez, in unele zile mananc si cate 5 mese pe zi ,adica 3 mese principale care contin un singur fel de mancare si 2 gustari.Iar pastilele si picaturile ecofit ma ajuta enorm,imi inhiba pofta de mancare si slabesc f repede,eu ma declar mega multumita de ele.


Ia mananca cum mancai inainte si ia Ecofitul asta minunat. Sa vedem....mai slabesti ?
Rotty
Postat pe 19 Februarie 2013 17:45
Am luat ecofit toata luna august si am slabit 8 kilograme.
Simptome neplacute nu au fost, nu mai am pofta de mancare si nu am tinut dieta dar din cauza ca nu am avut pofta de mancare, am mancat mult mai putin.
garbo_382699
Postat pe 2 Septembrie 2013 15:39
si eu am comandat si mi-a venit azi coletul...chiar sunt curioasa daca la mine o sa functioneze...incep de maine si am sa va tin la curent ...sper sa dea rezultate ca nu mai stiu ce sa fac sa dau macar 10 kg jos(sa nu zic mai mult..:))
isabela32
Postat pe 7 Septembrie 2013 14:49
chiar ai slabit atat?chiar sunt curioasa daca la mine o sa functioneze...eu incep de maine...sau e o teapa?
isabela32
Postat pe 7 Septembrie 2013 14:55
De la: garbo_382699, la data 2013-09-02 15:39:40Am luat ecofit toata luna august si am slabit 8 kilograme.
Simptome neplacute nu au fost, nu mai am pofta de mancare si nu am tinut dieta dar din cauza ca nu am avut pofta de mancare, am mancat mult mai putin.


chiar ai slabit atat?si eu mi-am comandat si incep de maine...sunt cam sceptica dar vazand si pe alte forum-uri pareri am zis sa incerc..tu ai mai slabit de cand ai postat acest msj?
isabela32
Postat pe 7 Septembrie 2013 14:56
buna fetelor si eu sunt hotarata sa iau Ecofit ,promit sa va tin la curent imediat cum osa incep.
patru_cornelia
Postat pe 11 Noiembrie 2013 17:33
5 kg am slabit cu ecofit in patru saptamani!!! Am vazut ca altele au slabit 8,9 kg...in fine eu am slabit doar 5 si cantaresc 61 kg. Daca tinem cont de faptul ca nu am tinut o dieta cat timp am luat acest ecofit, e bine si asa!
garbo_395056
Postat pe 17 Ianuarie 2014 14:56
buna,
Dupa cate zile de la administrare ai inceput sa slabesti?
garbo_396851
Postat pe 10 Februarie 2014 12:36
O mare teapa. Am folosit si e apa de ploaie, ba mai mult m-au constipat. Bani aruncati in vant !
Florin_Dana_Dehelean_1
Postat pe 21 Iunie 2014 11:14
Nu e adevarat !
Florin_Dana_Dehelean_1
Postat pe 21 Iunie 2014 11:15
Ai baut "apa de ploaie"?
...eu stiu ca "aia" face rufele curate!
pitiTa_
Postat pe 21 Iunie 2014 16:51
Mi-am creat cont aici doar pentru a va impartasi parerea mea legata de Ecofit. Este o mare teapa e putin spus, sunt in a 11 a zi de cand iau Ecofit si nu numai ca nu am slabit un gram, dar m-am ingrasat 1 kg si jumatate si m-am si ales cu o constipatie, plus dureri de cap, care nu stiu de unde au aparut, probabil de foame, ca mai tin si dieta. Trebuia sa slabesc intr-o luna ca sa ma cuprinda rochia de mireasa si acum nu stiu ce sa ma fac pentru ca am fost atat de naiva incat sa cred in aceste prostii si am pierdut timp pretios. Mentionez ca tin si dieta, nu mananc dulciuri, prajeli, sucuri, beau 3 litri de apa pe zi, doar ca nu fac sport, dar merg zilnic 40 de minute pe jos. Nu luati astfel de porcarii ca va pierdeti si banii, dar mai ales timp pretios. Sa le fie rusine si celor care scriu pe forumuri ca au slabit zeci de kg, pentru ca m-am luat dupa astfel de pareri mincinoase!
garbo_410992
Postat pe 9 Aprilie 2015 18:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
solutie alternativa de slabire cu succes 4 De la: Carmen_09 3 Octombrie 2013 11:18
Slabeste cu o simpla cura de detoxifiere 1 De la: sunshinelila 21 Octombrie 2012 13:49
Cura Nicoletei Luciu 58 De la: KNIGHT_31 13 August 2010 18:44
UN NOU CORP PENTRU REVELION 2 De la: slabesc_natural 12 Mai 2009 01:32
Reteta orientala detoxifiere si reglare greutate corporala 31 De la: garbo000079 5 Martie 2014 12:01
Setari Cookie-uri