Barbatilor li se pare mult..Ca teebuie sa faca cadouri femeilor..De 8 martie,de craciun

Chiar am intalnit barbat.Care a spus ca el nu duce flori la nevasta pt ca se invata...Mai bine duce la amante...Deca asa ar gandi si femeile..Sa fie mai instete cu 5 minute...Ca le face toate mofturile la barbati,,ii invata prost de asta nu le respecta...Pt ca daca femeile nu se respecta..Normal ca barbatii nici atata
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Mai 2010 20:21
Daca femeile ar fii mai istete..Le-ar fii mult mai bine si ar fii mai respectate..Pt ca daca femeile nu se respecta si nu isi impun punctul de vedere..Normal ca barbatii profita..Pt ca oamenii sunt fiinte care se gandesc la interesele proprii...Daca nu te impui,,nu iti da nimeni nimic..Doar palme si suturi in fund primesti de la toti..Oameni cu inima buna si cu bun simt din nastere sunt putini...Educatia este cea mai importanta...Dar cum poate saracii parinti nu au stiut sa isi educe copii..De asta i-au invatat niste egoisti...Pt ca soarta si educatia si viata in familie...Consta mult in intelepciune si argumente..In comunicare....Daca lor lea lipsit asemenea lucruri...De asta au o viata grea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Mai 2010 20:25
Oamenii au avut o viata grea.In familie.In relatiile parinte copil...Datorita lipsei argumentelor,,lipsa comunicarii...Pt ca oamenii sunt fiinte care se gandesc la interesele propriii...Daca nu sunt reguli si nu este educatie..De asta este o dezordine toatala
xenaprintesarazboinica
Postat pe 8 Mai 2010 20:28
Daca nu sunt reguli si nu este educatie..De asta este o dezordine toatala

uite cu asta sunt de acord cu irinuca

ea "sarmaluta" tot incearca sa transmita ceva..io una am intzeles-o
LILO
Postat pe 8 Mai 2010 20:36
sa facem noi acu'o lege sa dea nemernicii CADOURI de 8 martie - pai ce, e dupa ei?!
quasaria
Postat pe 8 Mai 2010 21:53
HA??

LILO
Postat pe 8 Mai 2010 21:56
UNORA Irinuna, numai unor barbati li se pare o povara sa faca cadouri (scuzati cacofonia).
Aparent numai cei pe care ii intilnesti tu (unde oare????). Nu cumva e vina ta ca atragi astfel de caractere????
Ciresica
Postat pe 9 Mai 2010 03:51
Sau o fi la fel de nesuferita si in real incat barbatilor le vine sa-i dea cu buchetul de flori in cap si nu sa i-l ofere.
Doara
Postat pe 9 Mai 2010 07:51
persidadamian
Postat pe 9 Mai 2010 11:02
De la: Ciresica, la data 2010-05-09 03:51:46UNORA Irinuna, numai unor barbati li se pare o povara sa faca cadouri (scuzati cacofonia).
Aparent numai cei pe care ii intilnesti tu (unde oare????). Nu cumva e vina ta ca atragi astfel de caractere????
Pai nu la mine m-am referit..Eu nu am nevoie de flori,decat de la barbatii care imi plac si vreau sa ii cunosc....Adica sa imi aleg ce este mai de calitate...Apoi nu am nevoie de flori de la barbatii prost crescuti..Ca apoi sa imi dea flori si apoi sa nu mai pot scapa de ei...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Mai 2010 22:07
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-09 07:51:15Sau o fi la fel de nesuferita si in real incat barbatilor le vine sa-i dea cu buchetul de flori in cap si nu sa i-l ofere.
Mersi oricum..Dar nu mm referit la mine..Ci mam referit la o discutie care am vazut-o pe forum...Ca barbatilor li se pare mult,ca sa faca cadouri la femei...Eu nu ma plang...Eu nu mai accept cadouri si flori decat de la barbatii care mi se par seriosi si cu creier in cap..Si sunt interesata ca sa ii cunosc..Nu mai accept cadouri de la barbati daca nu vreau nimic serios cu ei..Mai bine ii ignor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 9 Mai 2010 22:10
pe mine un baietel la gradi,m-a intrebat ca ce mananc flori?stiti ce i-am facut,am chemat toate fetele si am ras de el ca facuse pipi pe el cand s-a enervat,ca eu vroiam o masinutza rosie,ce pisici,sa-i dea tasu card,daca vrea sa mai vorbim.
alexxandra
Postat pe 9 Mai 2010 22:16
deci...ai personalitate multipla!~
asa cum s-a zis! acum e clar!
fleurdelis
Postat pe 9 Mai 2010 22:20
De la: fleurdelis, la data 2010-05-09 22:20:32deci...ai personalitate multipla!~
asa cum s-a zis! acum e clar!




esti tare haina si invidioasa.este de fapt o metoda de a raspunde celor care au probleme.de a ii inveselii .dar tu esti prea rece in inima ta.vezi-ti de treaba ta ,ca asa cazi in derizoriu.gaseste pe alta,pt mine esti un ......piatra falsa.
alexxandra
Postat pe 10 Mai 2010 18:42
De la: Alexxandra, la data 2010-05-09 22:16:19pe mine un baietel la gradi,m-a intrebat ca ce mananc flori?stiti ce i-am facut,am chemat toate fetele si am ras de el ca facuse pipi pe el cand s-a enervat,ca eu vroiam o masinutza rosie,ce pisici,sa-i dea tasu card,daca vrea sa mai vorbim.


iubita........." mananci flori si vorbesti fluturi " e o expresie...................frumoasa. ia vezi : ce vrea sa spuna????????
jeanette40
Postat pe 10 Mai 2010 18:52
Pica in derizoriu in fata cui? A ta Alexandra?
Doara
Postat pe 10 Mai 2010 19:32
Acuma orice gest este frumos...Dar important sa nu astepti nimic,daca oferi cuiva flori...Poate ca o femeie care nu vrea nimic serios de la un barbat ar trebui nici sa nu la accepte ca dupa aia ii da de inteles ca ar vrea cu el...Apoi si mie au vrut sa imi ofere flori si nu am acceptat ca dupa aia sa nu am obligatii..Ma ales ca stiu,,ca nimeni nu ofera nimic pe gratis...De obicei barbatii dau cu o mana si iau cu 5 maini
xenaprintesarazboinica
Postat pe 10 Mai 2010 22:54
hai mai irino, macar o floare acolo de camp, gen papadie....hai ca nu o fi foc. nu cred ca pentru ea vrea sa se culce cu tine. poate vrea un pup . nu-i un capat de tara o gurita
si_totusi
Postat pe 10 Mai 2010 22:58
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 22:58:36hai mai irino, macar o floare acolo de camp, gen papadie....hai ca nu o fi foc. nu cred ca pentru ea vrea sa se culce cu tine. poate vrea un pup . nu-i un capat de tara o gurita
Apai nici de aia nu iti da nimeni pe gratis...Apoi cica o gurita..O gurita de sare de lamaie ii dau
xenaprintesarazboinica
Postat pe 10 Mai 2010 23:10
De la: si_totusi, la data 2010-05-10 22:58:36hai mai irino, macar o floare acolo de camp, gen papadie....hai ca nu o fi foc. nu cred ca pentru ea vrea sa se culce cu tine. poate vrea un pup . nu-i un capat de tara o gurita
Apai nici de aia nu iti da nimeni pe gratis...Apoi cica o gurita..O gurita de sare de lamaie ii dau
xenaprintesarazboinica
Postat pe 10 Mai 2010 23:10
Vise, taica,.. vise.
anakin
Postat pe 13 Mai 2010 18:02
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-10 22:54:57Poate ca o femeie care nu vrea nimic serios de la un barbat ar trebui nici sa nu la accepte ca dupa aia ii da de inteles ca ar vrea cu el...


putzul gandirii.... Cred si eu ca nu iti da nimeni flori, irina, ca sau ii dai cu ele in cap sau sari pe bietu'om nevinovat.... adica sau nu vrei, sau vrei, ca nu percepi alta gama de sensuri.
quasaria
Postat pe 13 Mai 2010 18:15
De la: quasaria, la data 2010-05-13 18:15:01
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-05-10 22:54:57Poate ca o femeie care nu vrea nimic serios de la un barbat ar trebui nici sa nu la accepte ca dupa aia ii da de inteles ca ar vrea cu el...


putzul gandirii.... Cred si eu ca nu iti da nimeni flori, irina, ca sau ii dai cu ele in cap sau sari pe bietu'om nevinovat.... adica sau nu vrei, sau vrei, ca nu percepi alta gama de sensuri.
Nu imi trebuie mie buruienile nimanui...Decat la la barbatul care mi se pare mie interesant si vreau sa il cunosc..Nu ca imi da niste buruieni si apoi prinde curaj ca ,am acceptat buruienile lui pt ca as vrea sa am ceva cu el..
xenaprintesarazboinica
Postat pe 13 Mai 2010 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca toti am fi la fel, cum ar fi viata? 41 De la: caleidoscop 24 August 2016 22:31
S-a luat cu bagaje cu tot si a plkt la "mamica" 29 De la: me_reloaded 12 Octombrie 2010 10:13
Dumneavoastra, spune-mi tu 52 De la: garbo265966 28 Iunie 2012 09:42
eUniversum - Clarvazatori, cartomantie, preziceri, tarot 2 De la: DD_BB 30 Ianuarie 2012 18:39
sincer vreau o parere 41 De la: pik_nik 16 Octombrie 2009 16:59
Setari Cookie-uri