Ciudat ce se intampla cu el...

Hei. Am nevoie de un sfat pentru ca nu mai stiu cum sa-l abordez. Suntem foarte fericiti si ne intelegem de minune, relatia se bazeaza pe sinceritate, comunicare, incredere insa am o mica problema: el nu este din oras iar de fiecare data cand pleaca acasa eu cam incep sa dispar din peisaj in sensul ca nu mai vorbim asa de mult cum vorbim cand e aici sau cand pleaca in oras nu da nici un semn de viata nimic spre deosebire cand este cu mine in oras si chiar daca pleaca cu baieti ma mai intreaba ce fac sau de astea. Nu-mi pot da seama ce se intampla cu el atunci cand este la el in oras. Voi ce parere aveti?
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 09:49
O fi insurat.
Doara
Postat pe 2 Mai 2010 09:50
Joaca la dublu
nuti_vio
Postat pe 2 Mai 2010 09:52
am o parere execrabila de astia care au tupeul sa fie ei di alt oras...

nu li-i rusine?!

oh,gizas crais!
mai e multe dileme existentiale d'astea?
preciouss
Postat pe 2 Mai 2010 09:53
nu-i mai spuneti. tipa-i prea indragostita sa mai vada "detaliile". ar fi interesant de auzit si parerea lui despre relatia asta
Reflex
Postat pe 2 Mai 2010 09:55
si eu cred ca ....
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 09:56
N-ai treaba poti sa-mi spui orice nu ma detanjeaza ce spune fiecare vreau doar cat mai multe pareri:) pentru ca nu e prima relatie serioasa deci nu e nici o problema ms:)
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:02
deranjeaza scz.
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:02
Cam asta trebuie sa fie. alceva nu prea are ce. Probabil ca cealalta din orasul lui isi pune aceleasi intrebari ca si tine.
Doara
Postat pe 2 Mai 2010 10:10
mai eu am o povestioara...
dar nu vreau sa va intristez
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:14
Ei dar zi. Ca nu mai conteaza acum.
Doara
Postat pe 2 Mai 2010 10:15
da bine spus ce mai conteaza o poti spune
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:17
chiar din familie ...ma rog!
tanarul plecat la....armata pare-se! in ALT oras.buun...si asta si acum vreo 30..deci...e veche posibilitatea!
el pleaca sa faca armata, parintii ii pregatesc nunta in orasul celei cu care trebuia sa se insoareeeeeeeeee! bun. nunta, miri frumosi, totul la superlativ, se petrece, se termina...si lumea merge la nani.
asta povestea matusa-mea!dimineata, cand deschid ochii..pe la vreo 5-6 ....in usa dormitorului....cine credeti k statea! una, cu un copil al mirelui in brate si cu altul de mana!
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:20
PS. nu vreau sa stric inima nimanui....e doar o povesteee!
finalul nici nu-l mai zic
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:21
Uh, urat!:-s
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:23
e reaal!
urat nu stiu nu cred! din pacate viata chiar e ojungla...
si e bataie pe absolut ORICE!
nu prea ai ce sa-i faci!
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:27
stii chestia e ca de multe ori m-am gandit ca ma inseala dar de fiecare data cand il sunam imi raspundea imediat sau se auzeau numai voci de baieti intelegi chiar nu stiu ce sa mai cred 8-| pentru ca uneori e foarte atent si alteori e total absent iar de genul asta de schimbari sunt satula:)
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:27
fa-l putin gelos!
si vei vedea!... ce vrea ...
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:30
l-am mmai facut si actiona ca si cum chiar ii pasa de asta sunt in dilema , se preocupa de mine ma intreaba tot felul de lucruri, vrea sa ne vedem isi rupe din anumite actiuni mai importante, m-a prezentat familiei lui si multe altele si alteori e atat de rece si absent de asta zic ca nu stiu ce sa fac si ce sa cred
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:33
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:38
tu ce parere ai sincer?:(
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:39
mai...totul e treaba de feeling aici!
sunt si barbati nesimtiti.... sute, mii.
sunt.
te iubeste intre 2 si 2 si un sfert, si apoi isi vede de viata traind multumit cu asta!
nu trebuie neaparat sa te insele!
doar Tu stii! pune-i familia in miscare, agita-i tu apele in asa fel incat sa ...nu se supere nici el nici restul....
sau...aplica la un job departe si vezi ce reactie are cd vede ca e posibil sa pleci DE TOT! nu stiu....
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:43
Oricum s-ar putea sa trebuiasca sa plec cu facultatea in alt oras insa el a zis ca e dispus sa vina cu mine si sa ne mutam impreuna nu eu l-am intrebat ci el singur a zis asta. In ce priveste familia lui totul e ok ma plac si nu accepta sa se poarte urat cu mine chiar de multe ori ii repeta asta.
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:46
eiii ..eu voiam altceva sa zic! suna-i mai des si intreaba-i de sanatate, cere=-le sfatul pt orice...fleac.!
am o cumnata experta in d-astea! aia ar suna si sa intrebe cum se spala orezul, fir cu fir sau,,,,tot odata!
acuma pricepi????
bate-l zilnic la cap , pe el, pe-ai lui, pe sora-sa , bunica-sa etc.

nu stiu mai mult....
te pupic|@!
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:50
multumesc mult!
Adelly
Postat pe 2 Mai 2010 10:52
fleurdelis
Postat pe 2 Mai 2010 10:54
Du-te la el in vizita surpriza,si afli
estela
Postat pe 3 Mai 2010 03:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac???????? 14 De la: fleurs_du_mal 22 Noiembrie 2009 11:22
Poveste de dragoste -partea a doua 18 De la: 12 Iulie 2012 23:06
Carnitina 2 De la: garbo009004 20 Iulie 2010 10:48
vreau sa stiu cum se stabileste cursul zilnic al BNR 2 De la: quasaria 2 Martie 2011 18:55
Tratamente pentru oligofreni 45 De la: garbo265966 2 Iulie 2012 12:09
Setari Cookie-uri