Un sfat pentru o necunoscatoare va rog!

Am fost cu un baiat aproximativ 5 luni..putin..noi ne`am despartit din cauza unor "prieteni"care nu ne dadeau pace.In vacanta de iarna am vorbit si mi`a spus ca inca ma iubeste si ca sunt singura fata care a iubit`o si ca o iubeste dar ca sunt prea mica pentru el si ca nu stiu ce inseamna dragostea.Ne`am intalnit la cateva zile dupa ce am discutat si am stat impreuna ne sarutam si ne iubeam ca in prima zi.Bun a doua zi l-am intrebat de vorba pe mess si ghici cine mi-a raspuns cica prietena lui..am vorbit cu el si mi`a spus ca daca sta cu fata asta nu pune suflet..dar nu cred ca nu poate sa puna nu stiu ce sa zic..sa ma lamureasca cineva!!!!!!!Ma mai iubeste sau isi bate joc..si ce sa fac ca sa ma impac cu el..in cel mai scurt timp posibil..UN SFAT VA ROG!
Ruxii
Postat pe 3 Aprilie 2010 23:00
grow up!!
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 23:02
cred ca e inconstient sau nepasator...daca el nu isi da seama ca daca a ales o fata cu care sa fie intr/o relatie ...d/apai numai cu aia trebuie sa fie...si ca mai intervin si prieteni in relatia voastra...chiar nu aveti nici o sansa pentru ca el nu are nici o vointa...poti sa vrei tuuu...degeaba...daca el nu vreaaa!!..si se vede ca nu pentru ca nu lupta pentru ce vrea/!!...nu prea ai ce sa faci!!!
andreea_n_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 23:40
NEXT! SUCCES!! (Cu urmatorul desigur, nicidecum cu cel care face obiectul topicului :-))
reyya
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:41
nu pot sa cred!
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:43
prima parte sau a doua ?? ca nu o sa aibe succes cu urmatorul??
reyya
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:47
nimiiic!
adica ii imposibil cred eu, sa se afle in situatia aceea incerta si sa ceara sfaturi ...la modul asta....un sfat va rooog!
adica ce poate sa faca sfatul?? pt care ne roaaaagaaa??
sa o ia de motz pe aia pe mess si sa o scoata naibii din viata lui??
poate e las! si nu indrazneste sa-i spuna ca s'a plictisit! ma rog se pot o mie de lucruri...dar nu sfatuuuuuuuuuuri!
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:54
nu ai specificat vrsta ta, dar nu prea conteaz , important este s-i dai tu seama de ceea ce simi pt el , i dac simi c el este cel pe care-l iubeti , trebuie s ai o discuie n care s ceri lmuriri de la el, privitor la ceea ce este ntre voi...dac tergiverseaz cu rspunsul, dac simi c nu e tocmai ok , ceea ce-i spune , atunci, mai bine rupi relaia. Prerea mea, este c o relaie trebuie s se bazeze pe sinceritate, respect, (chiar dac n vremurile astea , nu se mai cunoate prea bine acest termen, i nu se ine cont ),,,i este destul de trist c multe relaii sunt doar o form de ---pierdere de timp---ca s zic aa, nu sunt bazate pe acel ..ceva .. care face ca totul s fie minunat!
lilioceanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 02:57
draga mea mult noroc .......dar cu urmatorul
nesti
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:11
dragele mele eu sunt ffff singura nu reusesc sa gasesc pe cineva adica un barbat cu care sa mai stau si eu de vorba ,una alta stiti voi,spunetimi si mie unde sa merg ca sa pot sa fac si eu cunostinta cu cineva ,astep ideii
nesti
Postat pe 22 Aprilie 2010 09:47
14 ani are fetita. Am vazut in profilul ei. La varsta ei acestea sunt probleme de viata si de moarte. Sfanta naivitate... De aia ne roooooaaagaa, Fleur... Nu stie si ea pe cine sa o lamureasca cum e cu baietii astia. Ca e porci si porci ramane si cand vor creste.
Lasand gluma la o parte, Sarah, lasa-l mama in plata Domnului. Tu vezi-ti de carte si asteapta sa mai cresti ca baieti sunt pe toate drumurile, o sa vezi. Si cand o sa fii mai mare, chiar o sa dai peste unii care merita, nu asa, peste mucosi din astia. Bafta! La invatat, ca vine capacitatea, sau ce naiba o mai veni in invatamantul vostru. La baieti, mai tarziu, ca are balta peste, nu se termina la 14 ani.
Lidiaolteanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 10:59
De la: nesti, la data 2010-04-22 09:47:38dragele mele eu sunt ffff singura nu reusesc sa gasesc pe cineva adica un barbat cu care sa mai stau si eu de vorba ,una alta stiti voi,spunetimi si mie unde sa merg ca sa pot sa fac si eu cunostinta cu cineva ,astep ideii

Nesti, incearca puiule pe site-uri de barbati. Sau din alea de cuplare, daca altfel nu gasesti.. Pe aici sunt mai rari...
Lidiaolteanu
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singuratate in doi 54 De la: garbo004179 26 Decembrie 2009 10:20
e greu sa fii femeie 1 De la: rudi 27 Noiembrie 2008 01:14
oare va trece??????? 40 De la: garbo074997 13 August 2010 16:09
IERTINDUT-TE PE TINE POTI IERTA SI PE ALTII 3 De la: anaROBERT 24 Aprilie 2011 00:47
Dupa 20 de ani 80 De la: nicholas_ 14 Octombrie 2011 19:53
Setari Cookie-uri