ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Care este cel mai potrivit machiaj pentru o mireasa?

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Culori tari sau neutre? Gene false sau naturale? Accentuam ochi si/sau buzele?
  citeaza   raspunde

cel mai potrivit este ala care iti vine tie cel mai bine, cu sau fara gene false, cu o culoare porivita tenului tau, etc etc.
  citeaza   raspunde

conside ca pentru o mireasa machiajul sa fie cat mai natural,adaptat tenului, conturul fetei,...imbracata in rochia de mireasa consider ca trebuie sa arati ca o papusa nu ca o sorcova (scuze comparatia)
  citeaza   raspunde

corect
  citeaza   raspunde

machiaj natural,putin fond de ten.o linie fina de tus daca folositi,puti rimel,fard de obraz si ruj cat mai natural,,,,,asa o sa ma machiez eu.....daca ma mai marit
  citeaza   raspunde

Make up artist realizez machiaje pentru orice ocazie si eveniment cu produse profesionale si de lux.Pentru detalii accesati anamariamakeup.blogspot.com
  citeaza   raspunde

Spasiva ! Chiar ma gandeam sa caut o katiușă sa-mi "explodeze" in fata un machiaj profesionist Pacat insa ca eu am nevoie nu la nunta, ci la o inmormantare.... Dar am sa apelez totusi. Mersi !
  citeaza   raspunde

Barbo ! Iarasi a murit verisoara de-a doua a bunicii din partea tatalui ? Prima data nu te-ai fardat deloc...
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2016-05-24 21:27:02

Spasiva ! Chiar ma gandeam sa caut o katiușă sa-mi "explodeze" in fata un machiaj profesionist Pacat insa ca eu am nevoie nu la nunta, ci la o inmormantare.... Dar am sa apelez totusi. Mersi !

Adevar grait-ai.....
  citeaza   raspunde

Eu nu cred ca sa vii mireasa implica si sa fii obligatoriu cea mai sclipitoare si impopotonata de la nunta, asa ca la nunta mea am avut un machiaj cat mai simplu. L-am realizat cu cosmetice de la Bottega Verde, de care chiar am fost super multumita, pentru ca machiajul mi-a ramas intact pana a doua zi dimineata, cand a trebuit sa ma demachiez. Am comandat atunci de la ei mai mult de 99 de lei, pentru ca am vrut sa am transportul gratuit, dar si pentru ca au o multime de produse care arata foarte bine.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: