ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Fantezii.......sexuale

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Iata un subiect zic eu destul de incitant.
Daca ai o fantezie (cat mai ciudata daca e posibil) o puteti scrie aici sa ne delectam si noi (asta daca trecem peste pudoare nu?)
  citeaza   raspunde

hm....zici tu???????hai da i drumu .....sa te auzim.....
  citeaza   raspunde

intai la OSIM, apoi o spun, aci..
  citeaza   raspunde

De regula incepe cel ce deschide topicul.
  citeaza   raspunde

clar ca da!!!!also.....
  citeaza   raspunde

De la: nazirra, la data 2010-03-12 19:22:07hm....zici tu???????hai da i drumu .....sa te auzim.....

Prefer sa aud deocamdata ceva fantezii....asta daca este cu putinta.....
  citeaza   raspunde

Aoleo am intrat in vizorul femeiilor.....cine m-a pus sa deschid topicul?? Mama am nevoie de ajutor
  citeaza   raspunde

nt.....deci.....
  citeaza   raspunde

pentru ce ai tu nevoie, gasesti poze in net
  citeaza   raspunde

ego-ule!...pai da-ne un exemplu asa...sa ni se stearga panza de paianjen de pe fantezi ...
sa vedem de unde tra` sa-ncepem...si unde ar trebui sa term...scuze...sa ne oprim
  citeaza   raspunde

De la: pik_nik, la data 2010-03-12 19:26:13pentru ce ai tu nevoie, gasesti poze in net

foarte frumos pikk chiar interesant....aborabil poate....dar mai stii ce am zis? Ma tem ca nu te duce memoria nu?
  citeaza   raspunde

cini,tati...io????ti-I se pare CA AM FATA DE FANTEZII SECSULALE???IO????
  citeaza   raspunde

Cea mai buna aparare: atacul. Ai deschis un topic. Tu poti sa vorbesti la subiect? Sau doar vrei sa vezi cat de perverse suntem?
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2010-03-12 19:28:59Cea mai buna aparare: atacul. Ai deschis un topic. Tu poti sa vorbesti la subiect? Sau doar vrei sa vezi cat de perverse suntem?

Am inceput sa lecturez niste carti destul de interesant si na vroiam sa vad ceva era doar o simpla curiozitate e ceva rau in asta?
  citeaza   raspunde

De la: ego_sum, la data 2010-03-12 19:18:14Iata un subiect zic eu destul de incitant.
Daca ai o fantezie (cat mai ciudata daca e posibil) o puteti scrie aici sa ne delectam si noi (asta daca trecem peste pudoare nu?)

Eu as crede ca daca ai o fantezie e bine sa fie pusa in aplicare nu scrisa pe forumul Garbo :-) So..Do it people ! :-)
  citeaza   raspunde

lasa-l incet, Dor, ca ajunge si la ce doreste.
doar e "aborabil", nu?
  citeaza   raspunde

iti zicem la urma!!!!!!deci....
  citeaza   raspunde

ego, eu cred ca stai, naspha la capitolul imaginatie...de aceea ai deschis topicul acesta....altfel ai rasp...
  citeaza   raspunde

E "adorabil" si cu penthouse-ul pe brate.
  citeaza   raspunde

FHM e mult mai elaganta ca si publicatie..restul sunt mult prea permisive si ieftine la nivel de idei :-)
  citeaza   raspunde

De la: nuti_vio, la data 2010-03-12 19:32:59ego, eu cred ca stai, naspha la capitolul imaginatie...de aceea ai deschis topicul acesta....altfel ai rasp...

Oare?
  citeaza   raspunde

ce???????
  citeaza   raspunde

Raspunzi cu intrebari ca sa te dai interesant.
  citeaza   raspunde

dor marunt...mey , mey...,,oare...??" era o intrebare asa..oarecum retorica :-) Iarta-l , a uitat sa puna punctele de suspensie :-)
  citeaza   raspunde

Aha Reaya. Ia sa ma gandesc... Nope. Tot asa mi se pare.
  citeaza   raspunde

naspha!!!!mei...incepe alea fanteziile sau me duc la tigare>????
  citeaza   raspunde

Baga o tigara , ca fanteziile vin greu
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2010-03-12 19:42:22Aha Reaya. Ia sa ma gandesc... Nope. Tot asa mi se pare.

Dor oricine se poate da mare in fata unui monitor nu? Asa cum se comporta si domnul pikk, si e normal asta? Eu doar am deschis un topic daca nu se doreste sa se raspunda nu este nici o problema.
Fiecare are dreptul sa faca ce doreste nu? Atata timp cat nu deranjeaza pe celalalt, prin asta definesc eu democratia
  citeaza   raspunde

hallo.....me duc ....da sa nu cumva sa incepeti fara mini......
  citeaza   raspunde

ne prinzi din urma
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: