Ca ciudat.....

Ati mai auzit ca un barbat sa isi doresca din tot sufletul un bebe? Ei bine eu sun tunul din ei. Siincer abia astept sa am un bebe, sa ii ofer ceea ce nu mi-a oferit tata mie...
Intr-un fle este o razbuare a mea pe tata, prin ai oferi copilului meu ceea c enu mi-a dat el....ciudat nu?
ego_sum
Postat pe 12 Martie 2010 02:54
si visul meu este sa am un bebe dar...........uite ca el nu vrea stiiiiiiii cred ca viata este asa ..........
nimikkk
Postat pe 12 Martie 2010 02:59
Cel putin tu il ai langa tine....eu inca nu am pe cineva, si probabil nu voi avea prea curand.....ce jalnic sunt,,,,,
ego_sum
Postat pe 12 Martie 2010 03:01
ce ciudat...ca nu se poate pune in aplicare....ca si io mi/am, dorit o fata pe care sa o educ cum nu m/a educat mama....si vad ca...cam dau gres...sunt atatea impedimente care nu ma lasa....sa fac ce vreau in viatza....nu scap de fantomele trecutului ushor....fata am...deocamdata cred ca nu procedez...ca maica/mea.....dar cateodata simt ca o iau pe aratura....si mi/e frica sa nu incep sa/i seman maica/mii....bine io acuma ma chinui sa nu....dar asha...ca idee de cum se zice...razbunare....eu i/as zice rasplata...consider ca mi/a reusit pana acum....faptul ca am infruntat/o pe maica/mea din perspectiva asta....si i/am luat apararea fiica/mii...in stilul cum mi/as fi dorit sa fi fost eu aparata candva.....in fatza maica/mii la o faza....ma unge pe suflet si acum cand imi aduc am,inte...sunt 3 faze...in care ...consider ca m/am razbunat!!!
andreea_n_c
Postat pe 12 Martie 2010 09:10
copiii nu se fac ptr a te razbuna pe cineva
eladaela
Postat pe 12 Martie 2010 09:12
nu traim vremuri ideale in lumi ideale...si fiecare are tot felul de motive pentru care faci sau nu copii....asha si io...pot sa zic ca nu ca sa ma razbun...mi/a fost scopul...dar daca a venit si ocazia...mai bine a fost..!!
andreea_n_c
Postat pe 12 Martie 2010 09:46
ela, andreea nu e chiar asa rea pe cat pare, chiar ea este inca un copil, desi vrea sa para matura
si nu cred ca ar fi facut un copil daca nu ar fi fost responsabila si nu si l-ar fi dorit...e doar foarte suparata
uneori, parintii nu prea sunt asa cum ne-am dori noi sa fie, sau macar asa cum ar trebui
zambila
Postat pe 12 Martie 2010 09:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu parintii 72 De la: laurita13 23 Decembrie 2009 18:03
bebelus 2 De la: vivi_mariana86 19 Mai 2011 21:55
ajutati-ma 39 De la: garbo166116maryeta 10 Noiembrie 2010 21:28
Relatia robotizata 12 De la: daniilia 2 Martie 2010 04:58
Alegere 86 De la: roby_cado 26 Mai 2011 20:39
Setari Cookie-uri