M-am indragostit de.....varul meu!!!

E greu sa incep sa va spun povestea mea pt ca stiu ca voi fi condamnata dar am nevoie de sfaturile voastre.. Totul a inceput acum un an si ceva,el mi-a vazut profilul pe un site foarte vizualizat si mi-a trimis un mesaj. Stiam ca e varul meu si cu toate astea i-am raspuns dar nu ma gandeam ca poate fi ceva intre noi. Am schimbat adresele de mess si abia atunci i-am spus ca suntem verii.
a inchis netul fara ca macar sa isi ia la revedere,dupa 1 luna am reluat legatura tot pe mess am schimbat nr de tel si ne-am intalnit. Nu am mai tinut legatura o perioada si intr-o zi ma sunat si ma intrebat daca vreau sa merg cu el pana la munte ca treb sa rezolve ceva,am mers si cand ne-am intors am iesit in oras cu o prietena de-a mea si un amic de-al lui. Ne facusem un obicei sa iesim toti patru in oras seara de seara pt ca amicul lui insista sa ma vada...Dar fara sa vreau incepusem sa simt ceva pt varul meu si simtea asta si din partea lui. Intr-o seara a venit la mine acasa si am ramas pana dimineata si am vorbit el incerca sa imi spuna ca simte ceva pt mine dar incercam sa evit discutiile pt ca stiam ca nu e bine...devenise un obicei sa iesim doar noi doi si intr-o noapte mi-a spus ca vrea sa doarma cu mine am acceptat fiind constienta ca nu e bine! Nu sa intamplat nimic in acea seara pt ca l-am refuzat si a decis sa plece acasa la el. O perioada destul de scurta l-am evitat dar imi era greu,pt ca este o fire foarte insistenta si imi face fel si fel de propuneri pe care le refuzam cu toate ca imi doream sa plecam undeva sa fim doar noi doi.Intr-o zi a venit la mine acasa sa vorbim si a ramas si peste noapte si de atunci timp de trei luni a stat numai cu mine, cu toate ca e insurat si are si doi copii. In acest timp a aflat toata lumea inclusiv nevasta lui ca era cu mine,i-a spus ca ma iubeste si ca nu poate trai fara mine,ea spunadu-le si parintilor lui ca el cu mine. Toata lumea sa opus cand au aflat ca suntem veri primari pt ca el cu sotia lui nu se intelegea de foarte mult timp de fapt nu a iubit-o niciodata a luat-o pt ca este foarte gelos si nu ar fi rezista sa se insoare cu o femeie frumoasa....ea fiind o tipa care nu prea iese in evidenta dar este o mama foarte buna. (a mai vrut sa divorteze de doua ori de ea). Am plans foarte mult amandoi cand am decis sa nu ne mai vedem cu toate ca el ma rugat sa il astept o perioada sa poate sa rezolve cu niste acte sa le trimita afara la parinti lui pt asi putea lua cetatenie canadiana(parinti lui find plecati de 4-5ani in canada) pt ca l-au amenitat ca se intorc in tara daca nu renunta la mine.. ma cautat foarte mult timp dar nu i-am prea raspuns nici la tel nici la mesaje si daca raspundeam vorbeam foarte urat si ii spuneam sa ma lase in pace ca nu mai simt nimic pt el. Si cu toate astea nu e asa,il iubesc cum nu am mai iubit si nu stiu cum o sa traiesc fara el pentru ca nu de mult timp am aflat ca sunt si insarcinata cu el...Simt ca ma iubeste dar sunt constienta ca nu vom putea fi impreuna pt ca nimeni nu e de acord cu noi,dar eu nu-l vad ca pe un var pt ca nu ne-am vazut de 16-17 ani si nici el pe mine.. Numai cineva care a avut o intamplare asemanatoare catusi de putin ar putea intelege ce simtim...nu contest faptul ca suntem amandoi vinovati,dar repet nu am crescut impreuna,nu ne-am vazut nici macar ocazional pt a se dezvolta simtul familiar... Stiu ca voi fi judecata aspru,dar astept si sfaturi sa pot iesi din povestea asta interzisa!!!
cordor
Postat pe 18 Ianuarie 2010 02:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ultimul subiect 2 De la: garbo265966 26 Mai 2012 11:08
crezi in iubire vesnica? 327 De la: anisoaraf 27 Octombrie 2010 19:00
daca as avea 20 de ani.. 55 De la: rica_mld 23 Septembrie 2009 18:13
cat de important este sexul intr-o casnicie? 251 De la: Rotty 23 Septembrie 2014 09:00
Cum trebuie sa fie sperma ca si consistenta pt a fi sigura ca barbatul de langa tine este apt pt procreere? Exista o astfel de catalogare? 44 De la: mika_mika 28 August 2009 15:10
Setari Cookie-uri