SIMT CA INNEBUNESC IN CASNICIA MEA!!!!!!!

De la: Remy, la data 2010-01-09 21:05:07
De la: buna01, la data 2010-01-09 20:57:28
De la: amarezza, la data 2010-01-09 20:51:59pai, daca e asa, punem mana de la mana, cautam si luam o camesha si mai si.... ca sa uiti de tot tarasenia
Asa este daca il bagam in camasa de forta,mai vedem cat este de barbat....Si eu ca femeie,,as da il el pana m-as satura...Ca sa nu mai dea in femei fara aparare....Imi este scarba de acesti barbati
Mai fata ...tu crezi ca daca ai probleme de genul asta toate cuplurile din lume sunt la fel?Te inseli amarnic ! Sunt multi barbati (chiar majoritatea) tandrii dar cauta si gasesc tot femei cu aceleasi calitati ! Dupa cum explici....... cred ca tu nu vei avea norocul sa intalnesti un asa barbat !Bafta !
Pai mai sunt si barbati fideli si seriosi dar 10 la suta....Si aia isi vad de treaba lor sunt seriosi...Nu sar din femeie in femeie...Eu am spus ca imi este scarba de barbatii care se comporta urat cu feneile si le exploateaza pt ca sunt slabe
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:09
anouko...gata,de azi nu mai esti anouk...esti desdemona!
preciouss
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:12
a ghicit??? nu zau?.. isi schimbam numele in renume Buna
amarezza
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:12
De la: i_lunna, la data 2010-01-09 21:08:33 Pai daca a ajuns sa dea in tine este grav...Poate ca si tu i-ai permis....Pt ca de la o vorba urata,ajunge la o palma..De la o palma ajunge la mai multe palmi...Apoi incepe cu pumnii...Pt ca daca nu este pus la punct de la inceput,,greu il mai poti controla...Dar niciodata nu este tarziu..Pt ca oamenii se mai si schimba...Dar sa fii mai severa,,daca vorbeste urat cu tine,,nu ii permiti...Sa mai ajunga asa departe...
Pt ca daca vrei sa se schimbe el.Si tu trebuie sa te schimbi..Numai ca o sa fie cam greu,,pt ca este invata prost...Si cum putini oameni au bun simt si limita...Nu este bine ca nu i-ai facut o limita la timp[/quote] esti grozava!! exact despre asta e vorba...[/quote] Mersi Dar nicioadata nu este prea tarziu...Numai ca depinde si de tine sa stii sa pui piciorul in prag...Pt ca sa nu fugi de naiba si sa dai de tacasu...Barbati buni si fideli sunt putini,,la cat de degradata este lumea moral...
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:12
De la: preciouss, la data 2010-01-09 21:12:15anouko...gata,de azi nu mai esti anouk...esti desdemona!


ce-ai, soro, vrai sa-i ia viata?
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:14
Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Remy
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:14
gata bre...shushaua...am dat azi din casa cat n-am dat intr-un an de cand sunt pe forum

ideea povestii mele cu camesha si saru'mana tanti, era cam asta...cand aveti impresia ca vi se inchide o usa, sa stiti sigur ca vi se deschide o fereastra

nu stati sa va agatatzi de ceva ce e mort si ingropat, ca trece viata pe langa voi

si intotdeauna numarati pana la 10 inainte de a face un gest agresiv...multumirea ca ai fost capabil sa iesi ca o doamna/domn dintr-o situatie penibila, o sa va faca sa va simtiti cu mult mai bine
Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:15
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:05:07
De la: buna01, la data 2010-01-09 20:57:28
De la: amarezza, la data 2010-01-09 20:51:59pai, daca e asa, punem mana de la mana, cautam si luam o camesha si mai si.... ca sa uiti de tot tarasenia
Asa este daca il bagam in camasa de forta,mai vedem cat este de barbat....Si eu ca femeie,,as da il el pana m-as satura...Ca sa nu mai dea in femei fara aparare....Imi este scarba de acesti barbati
Mai fata ...tu crezi ca daca ai probleme de genul asta toate cuplurile din lume sunt la fel?Te inseli amarnic ! Sunt multi barbati (chiar majoritatea) tandrii dar cauta si gasesc tot femei cu aceleasi calitati ! Dupa cum explici....... cred ca tu nu vei avea norocul sa intalnesti un asa barbat !Bafta !
pai mie imi place sa fiu solitara...Nu imi place sa fiu deranjata...Poate doar daca intalnesc un barbat cu suflet bun care sa merite atentia...Ca eu nu imi pierd timpul cu toti imbecilii in calduri si cu mintea limitata
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:15
soro,io ziceam sa-si schibe nicku',decat atat...

cum zici tu,cloaneto...p'orma papam scufitza...
preciouss
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:17
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa aca ca avea copii....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:17
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:17:42
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa taca ca avea copii si ca nu avea unde sa se duca..Femeia a fost la mana voastra si a-ti exploatato....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:18
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:17:42
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa aca ca avea copii....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
ai dreptae ' buna01' daca ne lasam dominate de barbati suntem proaste, trebuie sa le aratam ca suntem si noi puternice , si ne duce mintea, noi femeile trebuie sa fim puternice,
buna_01
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:20
Barbatii ne cred pe noi femeile niste obiecte ca noi sa le facem toate mofturile....Dar barbatii noua? Ne fac pe noi fericite? Asa cum ne fac pe noi fericite,,asa sa ii facem si noi femeile pe ei barbatii fericiti....Pt ca atunci cand barbatul se casatoreste ce jura....Sa iubeasca si sa respecte femeia...Si apoi ce o mai iubeste,,ca o face servitoare si ca femeia sa execute...De parca barbatul ar fii un fel de Dumnezeu...Si apoi barbatii mai vor si iubire....Sunteti jalnici
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:21
gata...vaz ca intra leii in arena...am sters-o la "somn"
Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:21
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:20:12
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:17:42
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa aca ca avea copii....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
ai dreptae ' buna01' daca ne lasam dominate de barbati suntem proaste, trebuie sa le aratam ca suntem si noi puternice , si ne duce mintea, noi femeile trebuie sa fim puternice,
Cu conditia sa aveti si cu ce???
Remy
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:21
De la: Anouk, la data 2010-01-09 21:21:35gata...vaz ca intra leii in arena...am sters-o la "somn"
Vai ce OMOR avem???
Remy
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:22
cloaneto...da paginile in urma la topicu independentilor, sa vezi ce-a facut totushelu cu noi

si la ala cu blowjob...

fetele astea doua, vaz ca s-au gasit...si e prea mult pentru nervii mei coafati
Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:23
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:20:12
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:17:42
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa aca ca avea copii....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
ai dreptae ' buna01' daca ne lasam dominate de barbati suntem proaste, trebuie sa le aratam ca suntem si noi puternice , si ne duce mintea, noi femeile trebuie sa fim puternice,
Pai sa fie puternice? Sa luptam...Pai daca barbatul nu are intiatia sa ofere iubire,,,o va face din frica sau ce..tot ce vine de la om din intiatiativa este sincer..IN rest daca ii spui poate este doar interes....Mie nu mi-ar place sa ma lupt cu un barbat..Eu vreau pe cineva cu bun simt,,sa faca lucrurile din initiativa fara sa ii zic eu...Pt ca poate fii interes..
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:24
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:24:11
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:20:12
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:17:42
De la: Remy, la data 2010-01-09 21:14:47Pt Buna...rau.. Doar 10%?????? Cred ca nu stii unde sa cauti? Nu draga mea.....majoritatea barbatilor sunt oameni de treaba ,tandri si fideli cu conditia sa aiba cu cine !!!
Pai femeile doar s-au inrait din cauza lor..Pt ca femeile nu au fost asa...Atunci cand femeile nu lucrau si faceau copiii,,barbatii ca lucrau si ca femeia era dependenta...Mergea la bere,la curve..Si femeia trebuia sa aca ca avea copii....asa ca barbatilor culegeti ce ati semanat..Daca vreti iubire trebuie sa oferiti iubire...Ca noi femeile nu suntem obiecte
ai dreptae ' buna01' daca ne lasam dominate de barbati suntem proaste, trebuie sa le aratam ca suntem si noi puternice , si ne duce mintea, noi femeile trebuie sa fim puternice,
Pai sa fie puternice? Sa luptam...Pai daca barbatul nu are intiatia sa ofere iubire,,,o va face din frica sau ce..tot ce vine de la om din intiatiativa este sincer..IN rest daca ii spui poate este doar interes....Mie nu mi-ar place sa ma lupt cu un barbat..Eu vreau pe cineva cu bun simt,,sa faca lucrurile din initiativa fara sa ii zic eu...Pt ca poate fii interes..
ai dreptate 'buna01' gandesti exact ca mine
buna_01
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:26
remy, acum ai inteles ?
Anouk
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:27
Ca taicamiu imi zice sa ma casatoresc...Apoi ma intreaba,,ca eu pe unde am umblat cati oameni buni am intalnit..Care sa faca lucrurile din initiativa? Pai eu am spus,doi tre,patru poate...Si atunci cum sa ma marit daca nu am intalnit oameni buni,,care sa faca lucruri bune din initiava...Sa ma casatoresc cu un om rau,,si sa ne facem rau unul la altul...Pt ca eu asa cum primesc asa ofer....Si apoi un om se inraieste daca traieste langa un barbat rau...
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:27
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:27:56Ca taicamiu imi zice sa ma casatoresc...Apoi ma intreaba,,ca eu pe unde am umblat cati oameni buni am intalnit..Care sa faca lucrurile din initiativa? Pai eu am spus,doi tre,patru poate...Si atunci cum sa ma marit daca nu am intalnit oameni buni,,care sa faca lucruri bune din initiava...Sa ma casatoresc cu un om rau,,si sa ne facem rau unul la altul...Pt ca eu asa cum primesc asa ofer....Si apoi un om se inraieste daca traieste langa un barbat rau...
se inraieste si numai are frica de dumnezeu , ai perfecta dreptate , trebuie sa ne rugam pentru sufletele noastre si a celor care merg pe cai gresti, dumnezeu este milostiv cu "copii" lui
buna_01
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:29
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:27:56Ca taicamiu imi zice sa ma casatoresc...Apoi ma intreaba,,ca eu pe unde am umblat cati oameni buni am intalnit..Care sa faca lucrurile din initiativa? Pai eu am spus,doi tre,patru poate...Si atunci cum sa ma marit daca nu am intalnit oameni buni,,care sa faca lucruri bune din initiava...Sa ma casatoresc cu un om rau,,si sa ne facem rau unul la altul...Pt ca eu asa cum primesc asa ofer....Si apoi un om se inraieste daca traieste langa un barbat rau...
Nu ma marit cu un barbat rau si prefacut....Apoi sa ma sacaie la cap,,ca il iau si fac avion cu el....Ca eu nu suport imbecilii prin preajma mea mult timp..Ca le fac vant imediat..
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:29
dumnezeu e mare si milostiv , pacea fie cu voi frati si surori
buna_01
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:31
si faci des vanturi?
cred ca e din cauza alimentatiei, sau poate nu-ti functioneaza flora anaeroba din colonul descendent al intestinului gros
pik_nik
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:31
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:29:54
De la: buna01, la data 2010-01-09 21:27:56Ca taicamiu imi zice sa ma casatoresc...Apoi ma intreaba,,ca eu pe unde am umblat cati oameni buni am intalnit..Care sa faca lucrurile din initiativa? Pai eu am spus,doi tre,patru poate...Si atunci cum sa ma marit daca nu am intalnit oameni buni,,care sa faca lucruri bune din initiava...Sa ma casatoresc cu un om rau,,si sa ne facem rau unul la altul...Pt ca eu asa cum primesc asa ofer....Si apoi un om se inraieste daca traieste langa un barbat rau...
se inraieste si numai are frica de dumnezeu , ai perfecta dreptate , trebuie sa ne rugam pentru sufletele noastre si a celor care merg pe cai gresti, dumnezeu este milostiv cu "copii" lui
Pai daca traiesti langa un om rau....incepi sa te inraiesti si prin capul tau o sa inceapa gandurile De Razbunare...Si apoi sa ne manacam unii pe altiii..Ca doar dracii fac asa ceva...Noi suntem oameni,create de Dumnezeu...Nu suntem diavoli...
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:31
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:31:08dumnezeu e mare si milostiv , pacea fie cu voi frati si surori
Pai daca traiesti langa un om rau....incepi sa te inraiesti si prin capul tau o sa inceapa gandurile De Razbunare...Si apoi sa ne manacam unii pe altiii..Ca doar dracii fac asa ceva...Noi suntem oameni, fiinte create de Dumnezeu...Nu suntem diavoli...
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:32
dumnezeu sa fie praslavit ALILUIA
buna_01
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:33
De la: roze_diana, la data 2010-01-09 21:33:13dumnezeu sa fie praslavit ALILUIA
Da ma rog la Dumnezeu ca sa ii fie mila de sufletele noastre pacatoase...Sa ne ajute sa iesim la lumina si sa nu traim in intuneric...
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:35
Omul este cel care mereu greseste pt ca diavolul incearca sa incurce treburile omului,,ca sa il faca sa sufere sa intre in necazuri....Dar daca te rogi cu credinta si smerenie Dumnezeu o sa iti dea mereu solutii cum sa iesi din probleme si necazuri....Pt ca diavolul o sa incerce mereu sa incurce treburile omului,,pt ca stie ca omul este slab si pacatos....Ca doar ne tragem din Adam si Eva...
Dar daca omul se roaga cu credinta si este si recunoscator dupa ce l-a ajutat Dumnezeu....O sa inceapa sa ii mearga foarte bine,,in primul rand prin felul de a vedea lucrurile...Mai pozitive,,mai optimist....
omulsincer
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE FACI LA 37 DE ANI ATUNCI CAND MAMA TA PE CARE O IUBESTI ENORM,ITISPUNE CA NU TE MAI IUBESTE 74 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 00:01
probleme sexuale in cuplu 1 De la: RALUCA 10 Octombrie 2008 16:28
deces bebe 250 De la: garbo044707 3 Decembrie 2009 18:40
eu capricorn el capricorn 2 De la: luc70 9 Mai 2009 21:17
Dilema 51 De la: eu666 19 Martie 2010 17:13
Setari Cookie-uri