SIMT CA INNEBUNESC IN CASNICIA MEA!!!!!!!

Sunt casatorita de 14 ani,cu un barbat pe care nu am reusit sa-l iubesc macar o secunda .....
Mi-e atat de greu sa-l suport incat cred ca am sa o iau razna,El este un barbat care ma iubeste...care mi-a pune lumea la picioare....dar.....este un inconstient....Il intreb mereu de ce nu pleaca...de ce nu isi cauta fericirea...alaturi de o femeie care sa merite toata dragostea lui....
Avem un copil...si familia mea...care niciodata nu ar intelege o decizie a mea radicala.....NICIODATA!!!!!!!!!!!!
Si mai presus de toate mi-e frica si de ceea ce ar deveni viata sotului meu daca eu as rupe relatia....pt ca ma ameninta cu sinucideri...si alte nebunii....
Stiu ca nu ar putea sa duca la finalitate astfel de ganduri....dar si simpla lui degradare..care l-ar cuprinde..ma face sa raman......
DAR SIMT CA NU MAI AM NICI O PICATURA DE PUTERE!!!!!!!!!!Am 34 ani...si o viata plina de minciuna.....
Nu vreau decat sa fi libera...sa-mi cresc copilul fara sa vada cum ma cert cu tatal lui....fara sa vada raceala dintre noi.....
Orele in care eu sunt singura cand este la serviciu,,,sunt cele mai fericite ptr mine!!!!!Nu mai vreau o viata asa!!!!!
In mine simt resursele necesare pentru a face un asemenea pas.....dar nu am pe nimeni...sa ma pot baza.....cat de cat....
euangyy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:03
feteleeee...,hai repede cu sfaturi ptr a o ajuta pe aceasta fiinta "nefericita"...,mi se rupe sufletul cand vad atata suferinta,hai..,va rooog..
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:20
roby.....incepe tu.....
nazirra
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:21
da...egzact.....da tu primul sfat...
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:23
oooo.....,nu vreti asta...
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:24
ei nu....hai roby....te sustin....baga tati!!!!!!!
nazirra
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:25
robi, io zic sa nu judeci pe nimeni
zambila
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:26
eeeuuu..?sa judec?neee....
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:27
bai, deja ma simteam discriminata
uitase florinel de mine
zambila
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:28
nazirra
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:28
hi hi...o innebunit lupu'......nu mai ajunge la 300 de pagini....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:30
ei nu????faraoano....stai sa vezi.....hai roby.....baga tati.....
nazirra
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:33
cred ca ajunge ca irina....baga copy-paste in draci, numa ca sa ajunga la 300....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:35
lady's first nazi..
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:37
bre, roby, hai sa te intreb eu ceva:

ai prefera sa tii legata de tine o femeie care nu te suporta, care nu are pentru tine decat mila si pentru care a face dragoste cu tine, e un calvar... sau preferi sa ramai singur?
aud...


si pentru tanti euanngy:
dar de ce te-ai maritat cu el daca nu l-ai iubit nici o secunda?
garbo_C
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:39
asta e irina deghizata . sigur
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:40
totusico, nimic nu mai e ceea ce pare a fi
zambila
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:42
cell..stau si ma gandesc daca nu cumva fata nu s-o maritat cu el pentru situatia financiara....
tutankhamon
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:42
zambilici, ba e. stiu eu ce spun

adevarul e ca, ma distreaza acest user.
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:44
cell,nu ma intreba pe mine ce prefer,sa ne concentram pe cazul de fata..
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:46
tushico,userul asta pare ceva mai coerent..
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:48
roby, poate gresesc eu insa, mereu am sustinut ca cea irina nu e tolomaca pe care o credem noi ci, un user care se distreaza.

oricum, al naibii de identic si la fel ca irina , pune cele puncte se duspensie si trei virgulite cand nu trebuie

e un fel de semnatura . daca nu-i irina, e cineva care o imita si, tot pacaleala e.
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 12:51
mda, si eu am oarece banuieli
zambila
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:01
pe acest site orice a devenit posibil,nu va contrazic.
pacat, pentru ca aici era,pana nu demult,un loc in care-ti puteai varsa of-ul,puteai primi(sau puteai da) un sfat de la oameni care chiar iti "citeau" si iti intelegeau povestea.
acum a devenit un fel de "bascalie.ro".
pacat...
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:03
nu e asa, roby. se dau si raspunsuri serioase dar se si glumeste.

ce e rau in asta?
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:06
din cauza ca se repeta acelasi subiect...pana la exasperare....se face nu bascalie ci umor"negru" daca vretzi..
cum sa te ia cineva in serios,cand expui problema pe kilometri de garbolika,sa incepi cu nu l-am iubit...si atunci..
abia acum iti dai seama?
cand dai cu "fruntea" de garbo?
hai la "expertii"de aci sa ma lumineze
nu?roby?
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:09
daca s-ar ramane la stadiu de gluma,n-ar fi nimic rau,dar s-au depasit de mult granitele "glumei".
se dau adevarate razboaie intre sexe,orgoliile ne orbesc,jignirile sunt la ordinea zilei,samd.
repet,pacat..

roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:15
asa e lilo,ai dreptate...,deci...,sa o luminam pe "nefericita"asta..
mai baga mami neshte detalii acilea..
roby_cado
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:24
in ceea ce ma privest stiu ca am raspuns serios la topicile serioase. adica, acolo unde am vazut ca e de discutat

insa, cand apare cineva cu o tampenie -cu scuzele de rigoare- nu ai cum sa raspunzi .

ar trebui si cei care scriu sau cei care vor o parere, sa aiba o limita de bun simt in ce posteaza.

nu poti sa apari si sa plonjezi o poveste, gen povestea de fata, ca apoi , sa ai pretentia sa fii luat in serios
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 13:37
iaso, si daca e? ca-mi dai? ma refer la irina
si_totusi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RUGACIUNE CATRE DUMNEZEU! 1 De la: allexanndrra 24 Noiembrie 2009 05:06
buna fetelor 2 De la: cricat 30 Mai 2011 09:52
un sfat 8 De la: dalimi 1 Iulie 2009 18:15
feminitate 9 De la: tutankhamon 14 Octombrie 2009 01:19
Vreau o parere despre ce se intampla q corpul meu dupa dezvirginare..Va rog frumos. 106 De la: andreea0753 4 Iulie 2017 18:51
Setari Cookie-uri