Sex oral .... pro sau contra ???

nu poci sa spui,corinache!
nu poci si pace buna!

ma trece astia in catastif paracioasa!
preciouss
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:21
sa indrazneasca numai - ca si asa-s pusa pe...
panty_C
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:47
corinuto...tot romtelecomu' mami???
eladaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 23:49
Frumoasa pledoaria de sfarsit,TOTUSHICO,mi-a placut,felicitari,e drept,ca,daca,semeni vant,culegi furtuna,dar in cazul ei,doar ea a fost la cules.
scrichy
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:04
si gata?? s-a ales praful si de topicul asta????

ideea paulino e ca ai vrut tu sa aflii ceva anume....dar nu prea ti-a mers.....in fine, ideea este ca sexul oral nu-l practici din obligatie, ci doar daca iti place....si cu cine iti place.....altfel risti sa fii categorisita altfel....
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:21
elado, nu - toate la un loc
panty_C
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:24

Nu vad unde s-a cerut contor de da sau nu...de pro sau contra.....

Un subiect care s-a dorit a fi o discutie fara inhibitii despre ceva atat de putin discutat..la care inca atatia au intrebari si nelamuriri...Ca topic..parea locul potrivit...Relatii Sex
Ca mod in care se purtau discutiile am crezut ca sunt participanti care sa dea un credit acestui subiect...nu se doreau lucruri intime ..gen cat de circulara si transversala e miscarea ...sau cati muschi faciali se dezvolta....cum s-a insinuat aici....
Nici sa spunem fiecare ce face in intimitate....cu detalii...
Pentru ca mi s-a cerut punctul de vedere clar exprimat il voi spune: este excelent sa faci acest lucru cu persoana iubita...cat timp ambii parteneri doresc asta.... Ce imi doream eu era sa discutam despre exceptii...pentru ca se ivesc si acestea... Acum insa vad ca nu are rost....
Am recunoscut ca titlul acestui topic nu a fost fericit ales...MEA CULPA...insa ATAT....
...in nici un caz nu am vrut sa ma erijez in cineva cu titlul de ""doctor honoris causa"" in sex, mai ales in cel oral....observ insa ca intortocheate sunt caile placerii pe acest forum
..iar unii de pe aici nu stiu decat sa priveasca exhaustiv ce spun altii.
Asa ca nu imi ramane decat sa ma inclin in fata agerimii si istetimii unor minti ce lumineaza comunitatea Garbo... raman insa fidela motto-ului personal.
Va pupa JEAN pe toti
TheDarkRose
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:25
tuth, pai asta era ideea, de fapt: subiectul era o dezbatere serioasa despre sacrificiile facute de femei (crestine) pentru stabilitatea cuplului si noi nu ne-am prins...


quasaria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:26
tanti paulette....da corect....ai ales bine locatia si pozitia topicului in forum...ideile tale crete sunt insa gresite...la fel cu alte multe obsedate care cred ca daca dau cu ciocul si se misca natural, au barbatii la degetul mic de la piciorul stang....vezi-ti mama de viata ta si asculta un sfat de la o femeie mai in varsta ca tine.....niciodata numai sexul nu a tinut un barbat langa o femeie....la un moment dat barbatul se satura de aceleasi gauri.....


si daca tu stii alta metoda sa faci sex oral fara sa folosesti muschii faciali - mai bine zis muschii buzelor si ai limbii.....spune-ne si noua.....macar sa nu ramanem dracu proaste....
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:29
tuth,
stie da' nu spune, ca sa nu aiba omu' alternativa....

Pauline, nu stiu citi ani ai - nu ca m-ar interesa - dar "iegzista niste variante" - sau esti atit de naiva incit chiar crezi ce ai scris, sau incerci sa o dai diversa ca de fapt asta vroiai ca raspuns. Sau, cea mai probabila, ambele....

In toate cazurile victimizezi inutil: in primul, pentru ca este injositor pentru tine ca om sa mentii o relatie prin concesii sexuale. Daca le consideri concesii, nu le face. Asta nu e un domeniu altruist. Si nimanui nu i-ar face placere sa afle ca faci sex cu el ca sa nu plece de linga tine la alta. Avantajul este fuga imediata. Ca sa ma exprim in termenii tai. Si pe buna dreptate.

Ca fect secundar, incercarea a fost induiosatoare, dar ai dat-o in gard mai rau ca inainte. Nu le ai cu sportul asta, lasa-te. Gaseste activitati mai pasnice. Nu te obliga nimeni sa justifici nimic.

Altfel, primul lucru pe care l-am invatat cind am inceput sa scriu mailuri a fost sa nu scriu nimic, vreodata, ce nu mi-ar conveni pe prima pagina a ziarelor cu numele meu alaturi.
Nu stiu daca si pentru tine este valabil.
quasaria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:34
QUASARIA,cum adica,daca faci sex cu cineva,sa nu afle,ca faci, ca sa nu plece de langa tine,nu inteleg,cum fuge imediat la alta,cand de fapt,pe tine te doreste
scrichy
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:42
scrichi, pauline ne avertiza ca ne pleaca partenerii daca nu facem si nu dregem...
Si eu ii spuneam ca ete na.

Asa, sumarizat.
quasaria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 02:01
QUASARIA,aha,citi in graba,nu era logic,am crezut ca tu ai gandit asa
scrichy
Postat pe 4 Ianuarie 2010 02:33
ca parca daca faci,nu poate pleca.....
omul e dornic de nou,de cunoastere
eladaela
Postat pe 4 Ianuarie 2010 08:42
fetele...oricat de sumarizat sau laborizat am proceda...tot nu ii indeajuns..asa ca..fiecare cu norocul ei(lui)
ei!ei!viatza
LILO
Postat pe 4 Ianuarie 2010 08:55
ce ziceam io....dorinta asta de "cunoastere"...
eladaela
Postat pe 4 Ianuarie 2010 09:11
omul e liber sa plece - daca vrea sa plece, nu vad de ce te-ai stradui sa il convingi de contrariul.
quasaria
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:26
una dintre incercarile disperate de a tine barbatul langa tine e ideea eronata ca daca ii faci "tot tacamul" n-o sa mai aiba ce cauta la alta...
sora_ilsi
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:36
doamne apara si pazeste...da' ce apasari mai are lumea la inceput de an...
Anouk
Postat pe 4 Ianuarie 2010 22:53
s-a mancat si baut mult, burticile s-au umflat, si e normal sa apese. da' oare pe ce?
pik_nik
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:00
pe circumvolutiuni ???!!!
Anouk
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:01
ha?!
preciouss
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:04
asa se numesc chilotzeii de oras?
pik_nik
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:04
alea se cheama vergeturi
sora_ilsi
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:04
pai nah...mie subjectul mi se pare...nici nu stiu cum sa-l categorisesc...imi pare pueril, nah...si mi se mai pare ca atinge viata intima a fiecaruia intr-un mod nepermis, parerea mea...

da' cine-s io sa judec ?
Anouk
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:08
soro....esti tare,fata!
preciouss
Postat pe 4 Ianuarie 2010 23:13
anouk, asa cum am mai spus-o si la celalalt topic cu sexul oral, depinde la ce capat se gaseste initiatoarea topicului asta (bine, nu ca ar fi greu de banuit ).
anakin
Postat pe 5 Ianuarie 2010 00:24

Am recunoscut ca titlul acestui topic nu a fost fericit ales...MEA CULPA...insa ATAT....
...in nici un caz nu am vrut sa ma erijez in cineva cu titlul de ""doctor honoris causa"" in sex, mai ales in cel oral....observ insa ca intortocheate sunt caile placerii pe acest forum
..iar unii de pe aici nu stiu decat sa priveasca exhaustiv ce spun altii.
Asa ca nu imi ramane decat sa ma inclin in fata agerimii si istetimii unor minti ce lumineaza comunitatea Garbo... raman insa fidela motto-ului personal.

""Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta !!!! ""


ce noroc pe mine ca am aflat capatul corect ......noroc cu cei cunoscatori !!!
TheDarkRose
Postat pe 6 Ianuarie 2010 00:01
paulino...mai bine taceai....filosoafa erai......sau mai bine aveai ultima postare cu celalalt id de garbo....oooofffff....nu te lasi pana nu te faci de tot de.....stii tu ce......ca esti experta...sau sex-experta??
tutankhamon
Postat pe 6 Ianuarie 2010 00:08
De la: TheDarkRose, la data 2010-01-06 00:01:17
ce noroc pe mine ca am aflat capatul corect .... noroc cu cei cunoscatori !!!


Ce imi plac mie intelectualii astia fini, rasati (nu neaparat si epilati), care tin cu dintii de capatul unei idei. Mai ales aia care rad si isi aplauda propriile glume... super tare.
anakin
Postat pe 6 Ianuarie 2010 00:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Romania 45 De la: garbo055472 31 Decembrie 2009 16:53
Fantezii... 121 De la: garbo063800 19 Octombrie 2009 15:08
Iubire imposibila 39 De la: zambil 14 Octombrie 2009 16:44
jena de intimitate 48 De la: garbo_1681 28 Iunie 2012 12:05
confuza! 1 De la: bombonyk 21 August 2011 11:00
Setari Cookie-uri