Inregistrare convorbiri telefonice

La multi ani!
Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile.
Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie?
Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contextului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez.
Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine.
Merci!
pisicuta_trista
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:48
LA MULTI ANI! DACA ESTI PE ABONAMENT ITI ESTE MAI USOR ,DACA ESTI PE CARTELA TE DUCI LA POLITIE SPUI ORA LA CARE AI FOST SUNATAEI ITI OPRESC CARTELA SI AFLA MAI ALES DACA E AMENINTARE EU ZIC SA NU PIERZI TIMPU :)
ina2010
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:52
LA MULTI ANI! DACA ESTI PE ABONAMENT ITI ESTE MAI USOR ,DACA ESTI PE CARTELA TE DUCI LA POLITIE SPUI ORA LA CARE AI FOST SUNATAEI ITI OPRESC CARTELA SI AFLA MAI ALES DACA E AMENINTARE EU ZIC SA NU PIERZI TIMPU :)
ina2010
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:52
nu poti.
companiile din tarile care au adoptat o asemenea masura inregistreaza doar datele tehnice ale convorbirii, cine a sunat, pe cine, la ce ora, cat a durat, etc, nu si continutul convorbirii.
la aceste date au acces doar oarganele abilitate, in special cele implicate in lupta antiterorista, si care detin o imputernicire semnata de un judecator.
pik_nik
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:53
merci pentru raspunsuri
acum nu mai stiu ce sa cred pentru ca am primit 2 rasp diferite: unul in care pot face ceva, si unul in care nu as putea face nimic sa obtin convorbirea.
mentionez ca sunt pe cartela.
mai stie cineva si altceva?
pisicuta_trista
Postat pe 1 Ianuarie 2010 17:09
De la: pisicuta_trista, la data 2010-01-01 16:48:46La multi ani!
Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile.
Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie?
Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contextului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez.
Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine.
Merci!
De ce nu mergi direct la servicii de telefonie....
omulsincer
Postat pe 12 Ianuarie 2010 14:26
De la: buna01, la data 2010-01-12 14:26:15
De la: pisicuta_trista, la data 2010-01-01 16:48:46La multi ani!
Stiu ca toate companiile de telefonie mobila pastreaza in baza de date convorbirile.
Stiti cumva cum pot cere sa primesc o astfel de conversatie?
Ma adresez celor care poate au apelat deja la acest serviciu (cat si celor care au auzit sau lucreaza in domeniul telefoniei mobile) si stiu conditiile in care pot primi conversatia. Mentionez ca era cu numar privat, era amenintare si din pacate, datorita contextului in care m-a prins in discutie nu am apucat sa o inregistrez.
Ma puteti ajuta? e foarte important pentru mine.
Merci!
De ce nu mergi direct la servicii de telefonie....
Ca ei au informatii precise cred
omulsincer
Postat pe 12 Ianuarie 2010 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pete maronii pe fata( de la soare) 4 De la: robertaoana72 25 Iunie 2017 20:43
IUBESC UN BARBAT INSURAT 37 De la: clau2005 16 Mai 2012 18:43
ce -i mai bine?nevasta ?sau amanta? 53 De la: garbo074997 14 Ianuarie 2010 22:35
UNGHII TEHNICE 50 RON LA SALON CLUJ 1 De la: garbo202286 20 Aprilie 2011 22:02
Stau mult in picioare si de aceea vreau sa ma sfatuiesc cu voi! 4 De la: caleidoscop 27 August 2016 11:14
Setari Cookie-uri