reprezentanti federico mahora

INSCRIU REPREZENTANTI FEDERICO MAHORA.COMISIOANE DEOSEBITE.DETALII PE EMAIL annamarya04@yahoo.com
ana75
Postat pe 30 Decembrie 2009 17:46
intii comisionu.....
nazirra
Postat pe 31 Decembrie 2009 10:46
da si tu niste detalii egzplicative....ce-i aia mahorca ala??
tutankhamon
Postat pe 31 Decembrie 2009 10:56
eu nu mai citesc de/astea de nu stiu ce inseamna,ca mai aflu cine stie ce dracu de inchei anul asta toba de informatii
elodia
Postat pe 31 Decembrie 2009 11:02
sunt parfumuri, mai, pentru barbati si femei. cam 130 sortimente.
spaniole, nu le stiu preturile si nu am incredere in ele
pik_nik
Postat pe 31 Decembrie 2009 11:30
FEDERICO MAHORCA?
Doara
Postat pe 31 Decembrie 2009 15:42
mahorca d'aia?!?
preciouss
Postat pe 31 Decembrie 2009 15:45
Pai? Altfel cum?
Doara
Postat pe 31 Decembrie 2009 15:46
FM GROUP WORLD Este o companie poloneza infiintata in anul 2004 (cunoscuta initial sub denumirea de FEDERICO MAHORA), cu siguranta firma cu cea mai dinamica dezvoltare din Europa in domeniul vanzarilor produselor de parfumerie in sistem Multi Level Marketing. In doar 3 ani de la infiintare, firma a reusit sa deschida filiale in peste 30 tari din intreaga lume. In anul 2008 firma intentioneaza sa deschida inca 15 filiale noi.
In Romania produsele FM sunt importate si distribuite de catre firma FM GROUP COSMETICS SRL, incepand din luna Mai 2006. In timpul scurt trecut de la deschiderea filialei din tara noastra si pana acum, multe persoane au reusit sa-si construiasca o afacere de succes din vanzarea in sistem Multi level Marketing a produselor FM.
Oferta de produse FM cuprinde parfumuri si ape de parfum (peste 130 arome), ape de toaleta fructate (de vara), parfumuri pentru par, geluri de dus, balsamuri de corp, lotiuni dupa ras, spuma de ras, deodorante, lip gloss, produse pentru copii, produse pentru plaja,... etc.
Produsele sunt fabricate utilizand aromele DROM - companie Germana (www.drom.com), unul din liderii mondiali in fabricarea compozitiilor de parfumare.
PRODUSELE FM, inspirate sau create in aceeasi tenta a aromei cu cele mai bune marci internationale (Gucci, Chanel, Cacharel, Lancom, Hugo Boss, Christian Dior, Elizabeth Arden, Giorgio Armani... etc), imbracate in simplitate - ambalaje uniforme dar atragatoare, cantitatea mare de parfum si in acelasi timp calea simpla prin care produsule ajung la beneficiarul lor, toate acestea fac ca pretul sa fie atragator pentru fiecare beneficiar, fara ca acesta sa fie obligat sa renunte la criteriul de calitate.

Cerinte
- peste 18 ani, fara limita de varsta
- dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
- promovarea produselor in conformitate cu standardele firmei;
- vanzarea directa a produselor firmei catre consumator
- crearea unei retele proprii de distribuitori care va contribui la cresterea venitului personal si cel al companiei
- ATENTIE!
Compania nu impune target, volum minim de lucru. Fiecare lucreaza cat si cand doreste. Castigul este dinamic, functie de activitate.
Beneficii Oferite
- castig din vanzari directe minim 40%;
- castig 3-21% din vanzarile lunare ale grupului creat, functie de performanta acestuia
- pentru noii inscrisi exista programe de motivare cu premii suplimentare foarte atractive.
- alte bonusuri functie de performanta

Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar .
ana75
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:08
..pacat ca nu se consuma parfumurile ca apa minerala...ca sa ai un castig consistent tre sa vinzi o cantitate cu limita de timp si banii jos...nu unu la o sapatamana si ala pe datorie...ca asha nici o afacere nu e!!!!!!.......sa nu mai vorbim de concurenta existenta pe piatza...si la nivel oficial...avon..oriflame..etc.....cat si alea asa/zis de contrabanda care sunt atractive prin pret....si inca ceva....oamenii seriosi isi aleg un parfum si se dau numai cu ala...si cand se plictisesc il mai schimba peste un numar de ani...
....oamenii se impart in doua...aia care se dau cu parfum la zile mari si aia care se dau ...in fiecare zi...dar chiar si asha un parfum nu se consuma usor...chiar folosit zilnic....si nu e o necesitate...pana la urma e un moft...cel putin asha considera destui!!
garbo055472
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:17
Ba mai e o categorie: cei care nu se dau cu parfum deloc.
Doara
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:19
..si daca lucrurile stau cum am zis...nu vad cat de multi bani se pot castiga din parfumuri..
garbo055472
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:20
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-31 18:19:23Ba mai e o categorie: cei care nu se dau cu parfum deloc.

...si asta e adevarat...cum ziceam parfumul e un moft...nu o necesitate....apa si sapunul e o necesitate...dar parfumul..nu!!
garbo055472
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:21
Ai si tu o grija acum.
Doara
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:22
hehehee, vreti sa stiti cum imi cumpar eu parfumurile?? am o tigancusa disperata ca nu poate vinde, pe cat poate ea fura...si le da f. ieftin! imi iau cate 4 odata...
fleurdelis
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:44
hehehee, vreti sa stiti cum imi cumpar eu parfumurile?? am o tigancusa disperata ca nu poate vinde, pe cat poate ea fura...si le da f. ieftin! imi iau cate 4 odata...
fleurdelis
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:44
ba io cred ca-ti iei 8
pik_nik
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:46
ba, si parfumul e o necesitate. de ce nu?

ca si spumantul de baie, crema de corp, produsele de intretinere



si_totusi
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:48
nu e doar o necesitate...face parte din personalitatea fiecaruia. eu uneori recunosc parfumul "cuiva" prin multime...si ma uit intotdeauna si incerc sa ghicesc caruia dintre trecatori ii apartine...metehne, na...
fleurdelis
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:48
asa fac si eu
daca cineva nu-mi place cum miroase, adio ! nici nu stau de vorba cu respectiva persoana

am o hiba. fac alergie de la mirosuri.
si_totusi
Postat pe 31 Decembrie 2009 18:58
Stie cineva un parfum in care sa predomine mirosul de FREZIE ?
denisa_81
Postat pe 14 Ianuarie 2010 14:37
In colectia federico mahora se regasesc mai multe parfumuri ce contin frezia in combinatie.Daca esti interesata astept raspuns pe email annamarya04@yahoo.com
ana75
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
foarte taee 26 De la: keks 19 Martie 2010 14:49
Castiguri substantiale 11 De la: deep2w 12 Mai 2011 08:56
versace bright crystal 1 De la: janinaaaa 12 Iunie 2011 14:51
iti place sa dansezi? 74 De la: Celleste_ 14 Martie 2010 22:03
Parfumuri 3 De la: garbo266182 13 Noiembrie 2013 16:51
Setari Cookie-uri