ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Avortul

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
  citeaza   raspunde

De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby suny folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
Si diferite probleme hormonale...
  citeaza   raspunde

De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
  citeaza   raspunde

De la: garbo027119, la data 2009-12-26 16:17:53Am citit undeva ca steriletul si antibaby ucid embrioni.....Ceea ce este tot ca un avort...si asta este un pacat mare,pt ca se ucide copilul din primele zile ale vietii lui..Dar nu stiu cand este de adevarat....Pt ca nu m-am interesat asa mult....dar stiu ca antibaby au multe efecte secundare asupra organismului,,daca le ei ani la rand...Pt ca stiu ca de obicei antybaby sunt folosite mai mult,pt ca regla mestruatia
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

scuze iarasi s-a trimis de mai multe ori
  citeaza   raspunde

minerii, irinuco, minerii E sfinti
si-ti fac si tie o bucurie colectiva, un gang bang d'ala
  citeaza   raspunde

De la: pik_nik, la data 2009-12-26 16:20:55minerii, irinuco, minerii E sfinti
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24

Sa se inteleaga bine.
  citeaza   raspunde

De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:55
De la: Dor_marunt, la data 2009-12-26 16:22:24

Sa se inteleaga bine.

Scuze s-a postat de 2 ori. Sau nu?
  citeaza   raspunde

maruntzel, n-am inteles ultima parte. vrei sa repeti?
  citeaza   raspunde

Este foarte pacat sa faci avort si sa ucizi embrioni...Adica un copil care a fost conceput
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: