ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Barbatii din romania...

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

aha ! si cum faci cand ai toane bune?
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-12-28 12:29:41aha ! si cum faci cand ai toane bune?
Pai sunt dulce....Dar mi le pierd imediat,,daca mi se vorbeste aiurea...Pt ca stii tu,,exact cum strigi intr-o padure asa iti vine vocea inapoi....Eu nu ma razbun pe oameni nevinovati...eu ma comport cu omul exact cum merita...Asa ca totul depinde si de om..
  citeaza   raspunde

Nu imi place sa mi ordone,,ca atunci si eu ordon...Nu mi se place sa mi se vorbeasca urat,,pt ca la fel ma comport si eu...Exact cum omul merita....Eu nu tac din gura si fac si eu la fel,cu oameni nevinovati care nu imi fac nimic....
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-12-28 12:29:41aha ! si cum faci cand ai toane bune?
Tonul unui om face la muzica....Daca mi se vorbeste frumos si eu vorbesc frumos....Daca nu,nu....Ma comport cu omul exact cum merita...Pt ca asa este corect
  citeaza   raspunde

De la: garbo027119, la data 2009-12-28 12:34:32Nu imi place sa mi ordone,,ca atunci si eu ordon...Nu mi se place sa mi se vorbeasca urat,,pt ca la fel ma comport si eu...Exact cum omul merita....Eu nu tac din gura si fac si eu la fel,cu oameni nevinovati care nu imi fac nimic....
Eu ii pun la punct pe cei care imi gresesc...Eu de caracter sunt cam dura...Sunt o piatra tare.....si rezistenta
  citeaza   raspunde

Sa aveti o zi buna paaaaaaaaaaa
  citeaza   raspunde

de retinut. esti piatra

singur impotriva tuturor
asa da, randament

noroc ca cele 21,5 de milioane-s intregi la minte

auzi, irino. 22 milioane erau candva. ai prins alte timpuri. esti nostalgica? acu, ca veni vorba cea populatie ,ba a crescut, ba a scazut. in functie de libidoul natiunii si de putinta

citeaza   raspunde

e criza, care libidou ?
  citeaza   raspunde

pai, doar asta a mai ramas din bietul romanas, bell
  citeaza   raspunde

ilsi, vorba aia.." Iubiti-va mult! "
  citeaza   raspunde

da, pe tunuri...
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: