ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Garbo089465

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

ai dreptate,dar daca il refuz nu i vine bn deloc si totusi eu il iubesc,,nu am incetet nici o clipa sa l mai iubesc.Chiar daca cateodata imi provoaca repulsie.stie cum sa mi vb pe urma.Deci ma cunoaste prea bn.Acum el este plecat in italia pentru vreo 3 sapt si cand a plecat mi a trimis un sms ca ma iubeste.Deci ce sa mai cred,,,desi cateodata numai simt asta.Cineva mi a spus ca ma iubeste prea mult si de aia are scaparile astea.

citeaza   raspunde

Haoleo...
  citeaza   raspunde

bre 465, daca vrei sa postezi nu trebuie decat sa apesi butonul ,,raspunde", acolo unde ai deschis topicul.
  citeaza   raspunde

Din fericire sau nefericire este foarte reala povestea mea.
  citeaza   raspunde

daca se scapa de 3,4 ori pe saptamana,stai fetito capra,mai ales ca il si iubesti si/ti provoaca si repulsie!
  citeaza   raspunde

mai femeie, de ce ti-o placea tie, sa suferi ?
  citeaza   raspunde

lodiiiiiii.... ma uimesti!ce-i cu sfaturile astea???
  citeaza   raspunde

florence
...doar am spus ca nu sunt treaza!...e adevarat,am spus/o in topicul precedent
  citeaza   raspunde

paaai....
  citeaza   raspunde

si dc mia imi spui odata florence...cred k o sa izbucnesc in lacrimi! intre mine si....orasul ala....e o prapastie de netrecut,....cred eu!
  citeaza   raspunde

sa stii ca nu mi place deloc sa sufar,,,ideea este ca mie frica sa infrunt totul singura.cum le pot oferi copiilor mei singura ceea ce au acum.ca nu santem miliardari dar stam binisor in ghete,,cum se spune pe la noi.
  citeaza   raspunde

si-atunci ce te plangi femeie, daca iti place sa stai pt siguranta banilor, stai si gata! cate femei nu au fost in situatia ta, si au inceput de la capat..?
  citeaza   raspunde

nu ptr siguranta banilor,,,,siguranta copiilor,,,,pur si simplu numai stiu.sant si cam debusolata.si cum am mai spus il iubesc
  citeaza   raspunde

auzi...asa,intre noi,fetele...ai cunoscut pe cineva care se poarta altfel cu tine?
  citeaza   raspunde

pai asta se poate numi iubire ?scuza-ma ca iti zic pe direct, dar eu cred ca mai mult e obsesie, boala.. cum poti iubi, femeie pe cineva care te jigneste, care te trateaza ca pe o carpa ? cineva care..nu stie decat sa te abuzeze, psihic ... ?
eu nu cred ca poate fi vb de siguranta copiilor..te asigur ca ai gasi resurse, daca intr-adevar ai vrea sa il parasesti ..
  citeaza   raspunde

nu,,decat pe el il stiu decand aveam 16 ani
  citeaza   raspunde

vreau sa plec dar nu pot,,,de cate ori mi am facut planul sa plec de atatea ori a esuat
  citeaza   raspunde

si care e problema .. ? crezi ca e singurul barbat din lume .. ?
  citeaza   raspunde

reyya!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

eu una nu as putea niciodata sa stau cu cineva care m-ar jigni .. de ce ? pt ca am demnitate, am orgoliu in mine, si nu as putea permite sa ma tina ca pe o "carpa" .. daca tu poti sta, felicitarile mele, nu ai decat ..
dar , tu stii prea bine ca situatia nu este roz, continui inca sa te complaci .. ? pana cand .. ? copii tai vor creste mari, isi vor lua zborul , apoi o sa iti dai seama ca este prea tarziu si ca nu ai ce sa mai faci , sau ca mai bine zis nu mai are rost ..

pacat de anii astia , si o sa ne dai dreptate peste cativa ani !
  citeaza   raspunde

stiu asta,, constientizez,,,,dar daca,, stiti ca mereu este un totusi acolo suspendat,,,,,,nu mi va fi bn,,,,ma tot intreb
  citeaza   raspunde

nu am vazut-o pe revyv pe aici
  citeaza   raspunde

cre ca e ceva suspendat in capu' tau ..

ma'c la somn , noapte buna,tuturor!
  citeaza   raspunde

asa este,,,,ai perfecta dreptate,,,nu i roz,,,desi certurile noastre sant numai din cauza primului meu prieten,,,care,,,,imaginati va a fost acum 16 ani
  citeaza   raspunde

in capul meu?
  citeaza   raspunde

noapte buna si tie
  citeaza   raspunde

nu in al tau elodia, ci in al femeii asteia. adica, nu ia nici o initiativa, da' vine si se plange pe forum ..io inteleg ca poate ii e mai usor sa se descarce, da asta nu o va ajuta cu nimic in problemele ei , reale...daca sfaturi nu primeste, ce sa ii mai zic .. ?
  citeaza   raspunde

nici nu cred ca vrea sfaturi...vrea doar sa isi recastige stima de sine
si poate va reusi,eu ii doresc bafta si liniste de sarbatori
  citeaza   raspunde

am citit tot ,,,primesc si accept sfaturi,,,dar ganditi va ca nu i usor.
  citeaza   raspunde

ba elodia,,,te inseli primesc cu amandoua mainile si cu toata inima
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: