TOPIK ANTI-FLORINUCA(irinuca24/florinel_c76/garbo...119....etc)

deschid acest topic pentru a se posta aici toate urarile de bine la adresa acestui dezaxat care alta treaba nu are decat sa ne faca noua viata amara si plina de draci in fiecare seara.....cu aberatii, postari inutile si elucubratii spirituale deviate de la normal...

dragi admini...chiar nu vedeti cat de stupid arata forumul cu atatea postari date aiurea....voi ati citit macar una dintre postarile facute de acest specimen, care nu poate purta denumirea de om???

voi, adminilor, ati vazut carnatul lung de copy-paste-uri care insoteste fiecare postare a lui si fiecare raspuns????

ca sa va dati seama ca nu mint.....uitati-va singuri in topicul " rezista un barbat sa faca sex....", la pagina 184 sau 185 cum singur se da de gol cine e.....macar aveti curiozitatea si bunul simt sa va uitati in acel topic si sa studiati postarile acestei persoane obsedate de a fi primul in prostie....si luatul in balon al celor de aici, de pe acest forum...

ce dreaq......chiar acceptati asemenea personaje pe aici sau vreti ca acest forum sa aibe discutii intelectuale si cursive???va doriti ca acest forum sa fie o bataie de joc plina de copy-uri si paste-uri inutile sau vreti ca aici sa intre lumea buna pentru relaxare si buna-dispozitie???
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 22:53
chiar nu aveti nimic de spus despre o persoana pe care o injurati pe oriunde o vedeti???? sau daca acuma am pus punctul pe i, va e frica???? mai sa fie....dar mari si tari va mai dati peste tot pe unde posteaza ea si o puneti la punct ca va deranjeaza....haideti aici si sa facem ca un fel de scrisoare-petitie sa vedem ce naiba se poate face cu imbecilul asta...poate reusim naibii sa facem un forum curat...cum era acum un an.....
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:12
Hai bre, Tuth, ce dreaq? Alt topic nu ai putut sa faci decat despre cercopitecul asta care si impaiat ar cere palme?
Si vezi ca mai era unul, ceva cu "cum credeti ca arata urmatoarele specimene:..." si primul era irinuca
Ce naiba, doar nu am ajuns sa vorbesc acum despre avortonul ala
ready_vivus
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:16
ready...chiar iti place ca el sa fie omniprezent pe aici in fiecare seara???chiar iti doresti ca lucrul asta sa fie la infinit????rabdarea mea are o limita...iar acest cercopitec ar trebui sa fie pus la punct cumva.....pentru ca eu una m-am saturat sa intru pe acest forum seara, cand vin de la munca, si sa-mi caut postarile prietenilor, si sa dau numai de siruri de copy/paste-uri ale acestui specimen....pe bune....pe mine a ajuns sa ma scarbeasca....
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:18
...mey dar se merita un topic deschis pt personajul asta? Asta ar echivala cu faptul ca il bagam prea mult in seama in loc de a-l ignora..desi e mult prea mult, nu are limite se pare.
reyya
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:24
bre Tuth!
Si ce vrei sa faci? Pe mine nu ma enerveaza specimenul ala, pe mine ma enerveaza indolenta celor ca Andra Micu, pentru ca ei au semnalele de alarma, au toate atentionarile noastre si nu fac absolut nimic in acest sens. Abia asta e de enervat: Nesimtirea crasa a celor care trebuie sa aiba grija de forumul asta. Nu eu trebuie sa il curat ci altii.

Andra Micu, imi pare rau pentru tine dar asta e adevarul. Si daca vrei inca o constatare de bun simt: cu indivizi de genul ala NU creste audienta forumului. Daca vei avea o minima curiozitate sa verifici, vei vedea ca tot aceiasi utilizatori postam inclusiv la aberatiile lui 119.
ready_vivus
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:26
FOC DE TABARA

dansam aici cand canta iri
elodia
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:34
ready si reyya...daca citeati cu adevarat ceea ce am scris in prima postare, ati fi vazut ca nu e topic pro irinuca...ci impotriva ei ...si, de asemenea, acest topic se doreste o petitie pentru admini...o "atentionare oficiala"....na....atentionare pentru ca sa stie ca daca mai lasa specimene de-astea pe aici, siiiigur multi dintre noi se vor plictisi si vor pleca in alte parti....


tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:39
Nimeni nu s-a gandit ca am fi Pro ...sigur ca nimeni nu ar putea sa fie pro cu acest personaj , se vede de la primele postari ca are probleme extrem de grave si a intoxicat forumul cu mereu aceiasi ,,pitici".
reyya
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:43
De la: tutankhamon, la data 2009-12-17 22:53:43deschid acest topic pentru a se posta aici toate urarile de bine la adresa acestui dezaxat care alta treaba nu are decat sa ne faca noua viata amara si plina de draci in fiecare seara.....cu aberatii, postari inutile si elucubratii spirituale deviate de la normal...

...Na ca incepui cu copy/paste ...ca irinel...sorry
unii stiu si de ce!...ca nu ma pot opri din ras...cred ca asta e cea mai buna metoda sa scapi de stresul asta de iri/florinel/119 sau cum naiba s-o mai numi!

dumnezeu m-a luminat in fine!
Tocmai mi-a trimis vreo doua mesaje!

iti multumesc doamne ca nu m-ai lasat proasta, asa la nesfarsit!
ma credeti sau nu, am dat-o in ras cu lacrimi!

am si eu o propunere: hai sa facem o cusca si sa-l bagam pe cre(s)tin in ea!...adik sa-i dam ignore total! si sa vorbim doar inte noi, fara a-i mai da vreun raspuns vreodata!

nu te mai enerva tutankhamon, pe bune, ca dupa ce dumnezeu m-a luminat, eu una m-am linistit!
si ma apuca iara rasul numai cand zic 119!
girnasemena
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:47
bre semeno!
cum indraznesti sa spui ca Dumnezeu te-a luminat?
pai dupa ce a muncit irinuca atat sa te lumineze, tu ii furi munca si i-o dai unui anonim oarecare?
ready_vivus
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:49
no..gata, gata...nu mai fac!
sa nu dai cu batul Tutankhamon, ca eu sunt de acord cu tine, pe cuvant!
doar ca vroiam sa te mai inveselesc si pe tine macar un pic!
cat despre admini...hai sa le administram si lor vreo doua dupa ceafa!(la figurat desigur!)ca o merita cu prisosinta!
girnasemena
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:50
girna...te rog eu muuult.....nu mai da copy-paste-uri ale postarilor aflate pe aceeasi pagina......pune doar numele postantului...ca stie el la ce te referi....pliiiiz....
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:52
sa va spun drept,pe mine nu ma prea apuca rasul...inainte de prima mea postare din seara asta,am stat si am citit in bulina roz vreo zece minute,unde aparea cu un elan nebun iri...
daca as fi citit ineptiile astea inainte de a ma inscrie in garbo,cu siguranta n/as mai fi facut/o...
elodia
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:54
My Lord

iertare cer, dar nu-ngenunchi...ca reumatismul ma mananca apoi!

de anonimi din astia despre care faci vorbire, as vrea eu sa tot am parte!
si daca esti nitel invidios ca mi-a trimis mesaje, il rog ca data viitoare sa-ti trimita si tie , macar unul! ok?
girnasemena
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:55
girna...tocmai asta vrea sa fie acest topic....doua dupa ceafa adminilor......cadoul nostru de craciun....

p.s. spune-mi in privat de ce ai ras cu lacrimi de 119.....vreau si eu sa vad daca pot sa o fac...si daca merita...si, intr-adevar voi rade si eu cu lacrimi.....jur ca voi recunoaste aici...
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:55
girna...sunt o Lady....nu un Lord.....sorry.....si nu trebe sa te apleci in fata mea, doamne fereste......ci numa sa ma luminezi si pe mine...pentru ca irinuca nu a reusit decat sa faca mai multa ceata la londra....
tutankhamon
Postat pe 17 Decembrie 2009 23:58
tutankhamon

de data asta a fost cu intentie ca sa zic asa ! un fel de a pune accentul acolo unde trebuie!
am zis doar ca nu mai fac! uite iti daruiesc o floare sa ma ierti! ok?
si am sa-ti spun si de ce rad...de cat tembelism cu pretentii de geniu...poate sa dea dovada un cre(s)tin ca ala despre care vb!
cum naiba sa nu rad, ca daca n-as face-o, atunci as lua eu insami razna de groaza!
girnasemena
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:00
semeno, nu postarile sunt de groaza... ci simplul gand ca astfel de specimene sunt capabile sa procreeze... si chiar o fac cu brio!
ba mai mult: astia mai au si drept de vot!
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:02
tutankhamon
nu-s ce naibii in seara asta se pare ca o tot dau in bara!
postarea cu My Lord era pentru ready_v...ok?
te pup din nou...
si stiu ca esti lady...la propriu, doar esti in lista mea de prieteni... si-ti urmaresc postarile in fiecare zi...cu interes real pot spune!
girnasemena
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:06
stai girno...ca acuma am dat-o eu in bara.....am presupus ca mi-ai raspuns mie.....hi hi hi.....scuze si eu....

si ia zi.....e adevarat ca e una si aceeasi persoana????irinuca cu florinel????

p.s. sunt flatata ca ma citesti.....daca o dau in bara cu ceva ma anunti, da??? in privat....ca doar de aia sunt prietenii...
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:09
da, e adevarat Tuth... irinuca cu... mine
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:11
doamne fereste ready
ce naiba mi-ai m-ai atras atentia si cu procreerea aia??!
mai bine luai o caramida si imi dadeai cu ea direct in cap/dovleac...deja mi se face rau cand ma gandesc la asta!
si numai tu vei fi de vina daca am sa visez la noapte doar irinei/florinei, etc dezaxati!...nu ca exista, ci ca mi-ai atras atentia ca se si inmultesc!
girnasemena
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:11
buuuey ready.....vrei sa ti-o iei???
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:13
girna,
vrei realmente sa-i visezi?
uita-te la pozele lor pe topicul cu secsuiala... desi eu cred ca irinuca e un amalgam intre florinelu si consoarta lui care are un fidel acasa
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:13
girna...stai mama calma ...ca la cat de tampit e personajul.....copii sunt si mai tembeli.....ce naste din pisica.....
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:14
Tuth,

asa-i ca ti-am dat fiori?
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:14
stii cu tremur????






e deshis geamul la buc.....si trage f o tigara.....hi hi hi...
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:15
readilici.....io pun pariu pe ce vrei tu ca acasa baietu aista nu iese din cuvantul nevesti-sii....da mamicule, nu mamicule.....imediat, mamicule.....si bietul barbatel, ca sa mai ramana ceva virilitate in el....se da femeie pe aici..... si, evident, tare in fapta, port si clanta
tutankhamon
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:18
Tuth, eu nu pun pariu cu tine pe faza asta mamicule!
In general nu pun pariuri pe care sa le pierd
ready_vivus
Postat pe 18 Decembrie 2009 00:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BRBAII RZBUNTORI... 24 De la: sophia 24 Septembrie 2009 22:53
cum sa trec peste durere? 92 De la: garbo071563 22 Ianuarie 2010 13:14
ce ne dorim de la viata? 43 De la: caleidoscop 13 Iulie 2012 15:04
Relatie intortochiata 48 De la: garbo331107 6 Iulie 2014 18:20
Sa scriem corect. :) 25 De la: Axl_R 8 Iulie 2015 00:08
Setari Cookie-uri