TRADAREA PARTENERULUI -SPORT NATIONAL ?

De la: elle, la data 2009-11-30 11:17:49
De la: paula880705, la data 2009-11-29 14:53:01http://www.romaniantipsd.ro/


Fac ceva pe PD-L-ul vostru si pe fata lui Base Huooo! Stati sa vedeti ca ma duc eu la vot cand or sta ouale in cui!

... e amuzant subiectul si uite ca s-a bagat si politica aici, incep oamenii sa devina nervosi vreau catfight cum zicea englezu': machesexnotvar
andalexkor
Postat pe 30 Noiembrie 2009 15:19
De la: bluelight, la data 2009-11-18 14:02:29
ce poti da celor din jur cand in tine e pustiu??
si citind concluziile voastre mai zic ca : drumul spre iad e pavat cu toate aste bune intentii .

te-a tradat dar tu nu ai nici o vina?
oliviasimona
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:32
mai olive tu parca trebuia sa te pregatesti pentru intalnirea cu toth si eu vaz ca tu stai acilea de vorba cu andalex
hmmmmm femeile astea!
Helen29
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:37
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:52:03Ai dreptate....in privinta mintitului "de unul singur' 1 Parca nu era suficient ca ne minte jumatatea de linga noi ! MASOCHISM sau TERIBILISM ?

mai da la varsat asta nu mai e asa dragoste nu crezi, nu mai e la 16 ani, intelege, vb cu ea discuta ca un prieten.
oliviasimona
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:39
ce inseamna tradare? cu ce nu se lasa ursul pacalit de vulpe? de fapt, in anumite situatii, VULPEA e pacalita. Ceea ce se lasa de inteles este ca NICIODATA NU PERMITE TRADAREA.
garbo072113
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:54
oliciule...
tare,nene...adicatelea tare-mi place cand nu mai esti scortos...
preciouss
Postat pe 30 Noiembrie 2009 19:11
Preci, ma vrajesti si ma ia cu ameteli... d'alea grele ;)
anticenzura
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:02
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:12:21 Te casatoresti cu cea mai draga fiinta (asa e la inceput ) si iti doresti ca niciodata sa nu patesti ca ceilalti pe care ai cunosti , ...SA FII TRADAT ! Dupa un lung sir de ani petrecuti impreuna , din prea multa Dragoste ajungi sa treci mai usor cu vederea din metehnele si scaparile ocazionale a celei mai iubite fiinte din viata ta ? PROSTIE SAU DRAGOSTE OARBA ? LA 38-40 de ani e grea Problema ! Nu sunt singura fiinta LOVITA de sindromul " fraier de schimb " si nici nu se va termina in vreun fel ,la mine sau cu mine povestea URSUL pacalit de VULPE ! Este insa foaaaaaaaarrteeee COMPLICAT ! Daca ai fi in aceeasi postura NEDORITA , cum ai reactiona in fata Ei ? Am ajuns la rascruce de drumuri si nu stiu pe care dintre ele sa o apuc ! Fiinta draga inimii mele trateaza in mod rece, sec si nonsalant CASNICIA , exact ca pe un sport NATIONAL !
oliviasimona
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:08
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:12:21 Te casatoresti cu cea mai draga fiinta (asa e la inceput ) si iti doresti ca niciodata sa nu patesti ca ceilalti pe care ai cunosti , ...SA FII TRADAT ! Dupa un lung sir de ani petrecuti impreuna , din prea multa Dragoste ajungi sa treci mai usor cu vederea din metehnele si scaparile ocazionale a celei mai iubite fiinte din viata ta ? PROSTIE SAU DRAGOSTE OARBA ? LA 38-40 de ani e grea Problema ! Nu sunt singura fiinta LOVITA de sindromul " fraier de schimb " si nici nu se va termina in vreun fel ,la mine sau cu mine povestea URSUL pacalit de VULPE ! Este insa foaaaaaaaarrteeee COMPLICAT ! Daca ai fi in aceeasi postura NEDORITA , cum ai reactiona in fata Ei ? Am ajuns la rascruce de drumuri si nu stiu pe care dintre ele sa o apuc ! Fiinta draga inimii mele trateaza in mod rece, sec si nonsalant CASNICIA , exact ca pe un sport NATIONAL !

ok, atunci nu esti tu de vina, nu vrei sa fi fericit si tu pt copii daca ai sau cauta pe altcineva, sau o mai iubesti?
renunta la ea, altii la vrsta ta nici nu s-au casatorit vb de barbati,viata merge inaite, nu dispera, sunt si femei serioase ca tine,cauta si tu in alta parte daca nu se potoleste fi fericit si tu!
oliviasimona
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:10
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:10:17
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:12:21 Te casatoresti cu cea mai draga fiinta (asa e la inceput ) si iti doresti ca niciodata sa nu patesti ca ceilalti pe care ai cunosti , ...SA FII TRADAT ! Dupa un lung sir de ani petrecuti impreuna , din prea multa Dragoste ajungi sa treci mai usor cu vederea din metehnele si scaparile ocazionale a celei mai iubite fiinte din viata ta ? PROSTIE SAU DRAGOSTE OARBA ? LA 38-40 de ani e grea Problema ! Nu sunt singura fiinta LOVITA de sindromul " fraier de schimb " si nici nu se va termina in vreun fel ,la mine sau cu mine povestea URSUL pacalit de VULPE ! Este insa foaaaaaaaarrteeee COMPLICAT ! Daca ai fi in aceeasi postura NEDORITA , cum ai reactiona in fata Ei ? Am ajuns la rascruce de drumuri si nu stiu pe care dintre ele sa o apuc ! Fiinta draga inimii mele trateaza in mod rece, sec si nonsalant CASNICIA , exact ca pe un sport NATIONAL !

ok, atunci nu esti tu de vina, nu vrei sa fi fericit si tu pt copii daca ai sau cauta pe altcineva, sau o mai iubesti?
renunta la ea, altii la vrsta ta nici nu s-au casatorit vb de barbati,viata merge inaite, nu dispera, sunt si femei serioase ca tine,cauta si tu in alta parte daca nu se potoleste fi fericit si tu!

ce a inceput lume a si s-a sfarsit cu ea?
ce e asa greu, doar nu o sa stai cu acest cosmar toata viata, renunta la ea!
oliviasimona
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:18
Ai dreptate, si eu sunt intr-o situatie similara cu a ta si nu stiu, inca, ce atitudine sa adopt fata de asa - zisul sot al meu.
ameliap
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:22
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:18:58
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:10:17
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:12:21 Te casatoresti cu cea mai draga fiinta (asa e la inceput ) si iti doresti ca niciodata sa nu patesti ca ceilalti pe care ai cunosti , ...SA FII TRADAT ! Dupa un lung sir de ani petrecuti impreuna , din prea multa Dragoste ajungi sa treci mai usor cu vederea din metehnele si scaparile ocazionale a celei mai iubite fiinte din viata ta ? PROSTIE SAU DRAGOSTE OARBA ? LA 38-40 de ani e grea Problema ! Nu sunt singura fiinta LOVITA de sindromul " fraier de schimb " si nici nu se va termina in vreun fel ,la mine sau cu mine povestea URSUL pacalit de VULPE ! Este insa foaaaaaaaarrteeee COMPLICAT ! Daca ai fi in aceeasi postura NEDORITA , cum ai reactiona in fata Ei ? Am ajuns la rascruce de drumuri si nu stiu pe care dintre ele sa o apuc ! Fiinta draga inimii mele trateaza in mod rece, sec si nonsalant CASNICIA , exact ca pe un sport NATIONAL !

ok, atunci nu esti tu de vina, nu vrei sa fi fericit si tu pt copii daca ai sau cauta pe altcineva, sau o mai iubesti?
renunta la ea, altii la vrsta ta nici nu s-au casatorit vb de barbati,viata merge inaite, nu dispera, sunt si femei serioase ca tine,cauta si tu in alta parte daca nu se potoleste fi fericit si tu!

ce a inceput lume a si s-a sfarsit cu ea?
ce e asa greu, doar nu o sa stai cu acest cosmar toata viata, renunta la ea!

la ce varsta te-ai casatorit cu ea?
era marae ta dragoste?
trateaz-o la fel sau nu-i spune si adu o prietena la voi ca si cum ai avea ceva cu ea, sa vezi ce face si poat ete salvezi in felul asta, daca asta vrei,poate se indreapta!
fii rabdator cu ea si tezteaz-o cu acest lucru si poate, poate reusesti.
dac nu comunici ce ai incercat sau esti mai bleg ce sa mai faci?
oliviasimona
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:23
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:23:37
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:18:58
De la: oliviasimona, la data 2009-12-01 15:10:17
De la: crissreno, la data 2009-11-18 03:12:21 Te casatoresti cu cea mai draga fiinta (asa e la inceput ) si iti doresti ca niciodata sa nu patesti ca ceilalti pe care ai cunosti , ...SA FII TRADAT ! Dupa un lung sir de ani petrecuti impreuna , din prea multa Dragoste ajungi sa treci mai usor cu vederea din metehnele si scaparile ocazionale a celei mai iubite fiinte din viata ta ? PROSTIE SAU DRAGOSTE OARBA ? LA 38-40 de ani e grea Problema ! Nu sunt singura fiinta LOVITA de sindromul " fraier de schimb " si nici nu se va termina in vreun fel ,la mine sau cu mine povestea URSUL pacalit de VULPE ! Este insa foaaaaaaaarrteeee COMPLICAT ! Daca ai fi in aceeasi postura NEDORITA , cum ai reactiona in fata Ei ? Am ajuns la rascruce de drumuri si nu stiu pe care dintre ele sa o apuc ! Fiinta draga inimii mele trateaza in mod rece, sec si nonsalant CASNICIA , exact ca pe un sport NATIONAL !

ok, atunci nu esti tu de vina, nu vrei sa fi fericit si tu pt copii daca ai sau cauta pe altcineva, sau o mai iubesti?
renunta la ea, altii la vrsta ta nici nu s-au casatorit vb de barbati,viata merge inaite, nu dispera, sunt si femei serioase ca tine,cauta si tu in alta parte daca nu se potoleste fi fericit si tu!

ce a inceput lume a si s-a sfarsit cu ea?
ce e asa greu, doar nu o sa stai cu acest cosmar toata viata, renunta la ea!

la ce varsta te-ai casatorit cu ea?
era marae ta dragoste?
trateaz-o la fel sau nu-i spune si adu o prietena la voi ca si cum ai avea ceva cu ea, sa vezi ce face si poat ete salvezi in felul asta, daca asta vrei,poate se indreapta!
fii rabdator cu ea si tezteaz-o cu acest lucru si poate, poate reusesti.
dac nu comunici ce ai incercat sau esti mai bleg ce sa mai faci?

nu zic pt mine ca nu ispitesc barbatii oricum esti mai trecut prin viata ca mine si mai batran , eu nu am fost casatorita si nu radeti ca am timp sa-l aleg pe cel mai bun, eu nu iau cei care au copii sau au fost casatoriti , vreau cev atot ca mine, am admiratori si ma cer de nevasta dar nu e ceea ce vreau eu, totusi sunt fericita.
oliviasimona
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:51
gata,e oficial!
pe laga "i'm a bitch" mai sunt si-o "witch"....
watch out!
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:02
ioi, you, bitch-witch! sau witch-bitch!
ready_vivus
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:05
redi,vrei s-o-ncasezi,sau ce?!
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:08
ehe, he, he...

http://www.youtube.com/watch?v=ULq0DWDZmCk
Anouk
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:13
cloneto,nu vazusi ca-l vrajii pe oliciu'?!

i'm a black magic woman d'aia...
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:21
am vazt, am vazt...

vrei sa-ti bag si-un santana, care va sa zica?

acushica
Anouk
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:22
iote bre...

http://www.youtube.com/watch?v=6WCc025HH0E&feature=related
Anouk
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:25
multzu...
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:27
ma pupi, ha ?

e clar, vrei praji
Anouk
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:31
mami,da' chiar asa transparenta sunt?!

vriau,vriau,vriau prrraajjjiiii!!!
mmmm....ca n-am facut inca venetiana aia...
asa ca vriau sa mananc ACUM praji!!!
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 16:34
Din pacate cei mai multi/cele mai multe nu-si dau seama ca uneori viata e un joc de sah: piesa atinsa e piesa pe care o muti, mutarea nu se poate da inapoi, iar in cazul in care nu poti anticipa mai multe mutari si vezi doar mutarea care o faci cand iti vine randul, ai pierdut. Asa fac mai toti traiesc foarte intens momentul fara sa aiba nici o perspectiva a viitorului, fara sa-si dea seama ce urmari pot provoca acele cateva clipe in care sunt cat de cat fericiti, iar apoi cand trebuie sa-si continue jocul inceput parca ar vrea sa dea mutarea inapoi, dar din pacate nu se mai poate, asa ca trebuie sa ramana si sa-si joace jocul pana la capat, chiar daca toata lumea a observat ca a pierdut de mult.
ROI2009
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:59
De la: preciouss, la data 2009-12-01 16:34:43mami,da' chiar asa transparenta sunt?!

vriau,vriau,vriau prrraajjjiiii!!!
mmmm....ca n-am facut inca venetiana aia...
asa ca vriau sa mananc ACUM praji!!!


preci, praji nu e bun.... conform cu marele nostru salvator Murphy din rasa minunata a Americanilor God bless Amercia wherever they are... cica: tot ce e bun e sau ilegal, sau imoral sau ingrasa...
snowflake
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:16
...sau moare tata daca afla,snow!

iote,ca-nviashi si tu!

caz in care pot sa sarbatoresc mancand o prajitura...
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:20
n-am inviat chiar de tot... inca mai lurez la ea... sunt asa cam Nick fara Cap din Harry Potter... deci, nu manca inca prajitura... n-auzi ca zaharul face rau... zice la tv...
snowflake
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:23
mami,io nu ma uit la tivi...hihihi...
preciouss
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:31
fata desteapta... da' acu ai putea sa te gandesti si la mine cand manaci... si, te rog, sa nu fie cu fistic... ca nu-mi place...
snowflake
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:34
Nu ma judecati prea aspru dar sa stiti ca am ajuns in faza in care as putea sa-i spun sotului meu blazat, care ma neglijeaza sistematic, dupa 10 ani de casnicie, cam asa : ,, iubitule, daca nu ai grija de mine s-ar putea sa ma indragostesc de un alt barbat,,. A aparul altul care este dragut, atent la toate nevoile mele, ma iubeste, iar eu ma lupt intre a mentine o casnicie searbada si a ma aventura intr-o noua relatie. Ce-i de facut in acest caz??
bbaass
Postat pe 1 Decembrie 2009 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragosea si netul.............. 156 De la: garbo079586 23 Septembrie 2014 16:26
De ce e asa de greu sa repari un om? 42 De la: delada 9 Martie 2016 19:45
Mi-as fi dorit sa aiba mai multa experienta .... 59 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:21
FILMARI PROFESIONALE NUNTA SI BOTEZ 1 De la: Stefan_Palade_1 11 Ianuarie 2012 18:53
cam cat ii firul de sandwich cu dragoste??? 38 De la: fleur_de_lis 9 Octombrie 2009 19:48
Setari Cookie-uri