CE FACI LA 37 DE ANI ATUNCI CAND MAMA TA PE CARE O IUBESTI ENORM,ITISPUNE CA NU TE MAI IUBESTE

mai, io cred ca-s blonda azi

adica pe tine te uraste toata lumea, nu ?

cum sa te urasca soacra ca tu ai 40 de ani si fie-su 53 ?

esti sigura ca ai inteles corect situatia >?

ca mie nu mi se pare
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:37
noh,bine ca v-ati lamurit...
eu stiu o poveste despre o tipa pe care nu o mai iubit-o biata ei mama de 80 de ani,pt ca impricinata se pilea,si o lua la inaintare pe biata batrina...
si batrina a dat-o,normal afara,chiar dc o iumbea!!!....
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:38
noh,se facu lumina-n sat
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:40
"suferim" de mania persecutiei...la tati ni-i greu!!!ha ha ha!!!
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:41
hai mai, lilo...pe mine nu ma iubeste coana mare de cand m-o nascut...

acu' ce sa fac? sa le sufar la corazon? pierderea ei, nu a mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:41
Ati vazut filmu ala: "Arunc-o pe mama din tren?"
Micass
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:45
hehehe...micass...ia uite la tuta...inca asteapta raspuns...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:46
buuuey....e cioaca...fata nu mai raspunde ce nationalitate e barba-su.....e clar......fie e de etnie rroma, fie e arab, fie kurd, fie chinez.....ca cam pe astia nu-i au soacrele la inima...stiu ca e o cacofonie, dar mi-e lene sa corectez...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:47
hehe, tuto...

bad feeling, bad feeling...

lasa tu cacofonia, zici ca e licenta poetica si te-ai scos, hihihi
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:50
buuueyyyy...io n-am vrut sa fiu colerica daaa?? ca ma apuca acuma si fac cu capul...cum adica bad feelind d'ala?? vrei sa-ti iau gatul?? e cioaca bre.....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:52
ha ? si io-s elodia, nah...

tut, io ziceam de bad feelingu' ala, ca parca, parca recunosc stilu'...si cum mi-s satula de clone...

hihihi...hai la ce ne nervozeaza, sa-ti zic ce-am patit cu vecina. bre
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:56
pai baga o data bre cu vecina aia, ca fac cu capul iara...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 19:24
NU E GENUL MEU SA OCOLESC RASPUNSURILE...TUTANKAMON, DAR AM DAT COPIILOR MEI SA PAPE...NU POT STA MEREU PE FORUM... NU, SOTUL MEU E ROMAN., DIN ROMANIA.. BANUIESC CA NU-I CONVINE CA ARE 53 DE ANI,NU STIU...VORBA TA...IN LOC SA FIE FERICITA PENTRU FERICIREA MEA.... SAU E GELOASA,CA MAMA MEA NU A FOST MULTUMITA DE MARIAJUL EI ...THAT S ALL ,FOLKS FOR TODAY!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:15
De la: garbo063509, la data 2009-10-18 17:48:22 DE 4 ANI NU MAI POT COMUNICA CU MAMA MEA,NU -MI SUPORTA COPIII, SOTUL SI PE MINE... SINCER SA-TI SPUNA BRUSC CA NU TE-A IUBIT NICIODATA, CA TE-A CRESCUT DIN OBLIGATIE...E UN SOC MARE, MAI ALES LA 37 DE ANI..NU CREDETI ???
.......
sophia1971
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:29
De la: garbo063509, la data 2009-10-18 17:48:22 DE 4 ANI NU MAI POT COMUNICA CU MAMA MEA,NU -MI SUPORTA COPIII, SOTUL SI PE MINE... SINCER SA-TI SPUNA BRUSC CA NU TE-A IUBIT NICIODATA, CA TE-A CRESCUT DIN OBLIGATIE...E UN SOC MARE, MAI ALES LA 37 DE ANI..NU CREDETI ???
.......
.......nu fi rea cu parintii tai, in special cu mama ta- EA ti-a dat viata, deci, merita respect...
IARTA, asta-i cuvantul si mergi mai departe...
sophia1971
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:29
De la: garbo063509, la data 2009-10-18 17:48:22 DE 4 ANI NU MAI POT COMUNICA CU MAMA MEA,NU -MI SUPORTA COPIII, SOTUL SI PE MINE... SINCER SA-TI SPUNA BRUSC CA NU TE-A IUBIT NICIODATA, CA TE-A CRESCUT DIN OBLIGATIE...E UN SOC MARE, MAI ALES LA 37 DE ANI..NU CREDETI ???
.......
.......nu fi rea cu parintii tai, in special cu mama ta- EA ti-a dat viata, deci, merita respect...
IARTA, asta-i cuvantul si mergi mai departe...
scuze ca m-am repetat, dar uneori e bine sa te repeti...
sophia1971
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:29
SOPHIA, CRED CA NU AI CITIT TOATE MESAJELE CE LE-AM DAT ACUM PE FORUM LA ACEST SUBIECT DE DEZBATERE LIBERA,CE VI L-AM PROPUS!!! SCUZE DAR TU CE AI ZICE DE MAMA TA,DACA TI-AR FACE NUMAI RAU ,CUM MI-A FACUT MIE MAMA MEA- PE CARE AM ADORAT-O-, DUPA CE M-AM MARITAT ? EU NU SUNT REA CU EA,SINGURUL RAU CE I L-AM FACUT E FAPTUL CA M-AM MARITAT CU CINE AM VRUT EU , NU EA.... EU NU O URASC PENTRU CE MI-A FACUT...DIN CONTRA USA MEA E DESCHISA PENTRU EA,DAR MAMA MEA REFUZA SA VINA ...SA FIE SANATOASA! VORBA TA, EU MERG INAINTE!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:39
...o9, daca esti multumita si fericita alaturi de familia ta, nu vad care-i dilema....ea este cea care pierde cei mai frumosi ani din viata nepotilor...chiar daca nu i-a convenit faptul ca te-ai casatorit cu un barbat mai in varsta decat tine, daca tu esti fericita ar trebui sa fie si ea...

...in ceea ce priveste soacra, nu mi se pare anormal faptul ca nu te iubeste...poate a iubit-o pe prima sotie a fiului ei...poate considera ca din pricina ta fiul ei si-a pierdut familia...

...fac presupuneri pentru ca nu ne-ai dat detalii referitoare la modul in care ai cunoscut pe actualul sot si nici cum ati hotarat sa va casatoriti..
daria_
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:51
...09 te rog sa nu mai scrii cu majuscule....in spatiul virtual inseamna ca tipi...esti isterica...si risti ca interlocutorii tai sa nu-ti inteleaga mesajul si sa creada ca doresti scandal..cearta..

....sofia, te-am mai rugat si alta data sa nu mai repeti ce spune altcineva pentru ca inseamna ca ingani si iara o sa se lege cineva de tine....e suficient sa scrii la ce postare te referi si pricepem ca stim si noi sa citim...poti repeta doar daca te referi la ceva scris cu 5-10 pag mai in spate, presupunand ca nu stim despre ce e vorba sau am uitat...
daria_
Postat pe 18 Octombrie 2009 20:57
sofico, esti banala pana la satietate

apropos, ca tot te-am prins p-acilea...scuteste-ma cu cererea de pretenie, ca nu ma intereseaza...trec peste insultele pe care mi le-ai adresat, spunandu-ti doar ca nu rezonam in niciun fel

daria, am mai zis si eu asta, a spus-o si tut, au spus-o si altii, dar tot ca ei fac...oricum, nu crez sa o dezbari pe sofica noastra de meteahna asta, poate daca e in contu' margelatu' pricepe

wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 21:02
..nu pot sa cred ca la 37 de ani iti mai pasa..ca te iubeste sau nu mama ta..chiar nu mai conteaza...esti mama la randul tau..si familia ta ..asta e..copii..sotul..la o adica..peste un timp..viitorii nepoti..eu zic...las/o in pace...e parerea ei..pardon de expresie..nu/i mai da cu nasu/n fund...cine stie poate cand ea avea 37 de ani..si copii..poate nu avea mama pe care tu ai pretentia sa o ai...si poate de aia...sau..mai e o varianta...unii obosesc de viata si obligatii...bineinteles ca toti suntem crescuti din obligatie...de unde atata placere...??hai sa fim seriosi...placerea dispare dupa un timp..ramane numai obligatia...asta nu e valabil pentru toata lumea..dar pentru unii e foarte valabil..si cred ca ar trebui lasati in pace...nu cred ca am vrea sa fim in locul lor.
garbo055472
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:58
mai fetele....parerea mea e ca sofica asta a noastra are ea ceva in capsorul ei, si chiar vrea sa ne spuna....dar pana se incarca pagina cu citatul...uita.....si tot incearca si mai da un citat...si mai da un citat....poate ii vine....

sofico...nu te obosi sa-mi dai citat din aceleasi versuri rasuflate....voi considera ca mi le-ai dat deja...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:03
509...ai vazut ca ti-ai dat singura seama???? ce naiba...daca ea, la varsta dansei, asa gandeste, lasa-o in pace.....nu te mai chinui cu ganduri negre.....vezi-ti de familia ta....va veni momentul cand ea insasi isi va da seama ca greseste...crede-ma....asa a facut si mama mea....si acuma ne impacam de minune...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:07
De la: wife, la data 2009-10-18 21:02:19sofico, esti banala pana la satietate

apropos, ca tot te-am prins p-acilea...scuteste-ma cu cererea de pretenie, ca nu ma intereseaza...trec peste insultele pe care mi le-ai adresat, spunandu-ti doar ca nu rezonam in niciun fel

daria, am mai zis si eu asta, a spus-o si tut, au spus-o si altii, dar tot ca ei fac...oricum, nu crez sa o dezbari pe sofica noastra de meteahna asta, poate daca e in contu' margelatu' pricepe


NU eu am inceput cu injuriile. sau nu mai tii minte?
si, sa stii chiar nu "rezonam" in nici un fel
chestiune de educatie si principii sanatoase, ce tie si.altora le lipsesc cu desavarsire!...
sophia1971
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:18
..s/a mutat parlamentul in forum.
garbo055472
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:22
nu 472.....sunt doar niste useri cu probleme.....la cap...fie nu pot...fie nu vor sa inteleaga ca atitudinea lor si modul de a purta o discutie e depasit...pentru ca posteaza aiurea citate intregi, repetate la nesfarsit, fara sa aibe o parere, o opinie personala...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:26
De la: Melanie, la data 2009-10-18 17:54:17lilo, nici o suparare din lume, nu justifica vorbele astea...
corect
yanyacharberet
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:28
De la: garbo055472, la data 2009-10-18 23:22:19..s/a mutat parlamentul in forum.

buna, chestia cu mutarea parlamentului , aici, pe forum...
cred ca, unii/ele dintre ele ar trebui sa mearga mai des pe la psihiatru, sau direct la spit. 9
sau...nu vor sa cheltuie BANUL PUBLIC pe "prostii"?
in frunte cu base si.. "gaina" lui.
sophia1971
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:31
De la: tutankhamon, la data 2009-10-18 23:26:43nu 472.....sunt doar niste useri cu probleme.....la cap...fie nu pot...fie nu vor sa inteleaga ca atitudinea lor si modul de a purta o discutie e depasit...pentru ca posteaza aiurea citate intregi, repetate la nesfarsit, fara sa aibe o parere, o opinie personala...

...pai poate aia e opinia lor..subscriu la ceva care s/a spus deja..
garbo055472
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:31
hai ca e buna asta......sa cheltui banul public.....pe ce draga??? pe un site gratuit???? hai ca asta e demna de putul gandirii...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma sa iau o hotarare buna pt viata mea !!!! 97 De la: buna01 27 Ianuarie 2010 14:50
Esalonarea datoriilor catre casa de asig de sanatate 1 De la: garbo107495 15 Iulie 2011 02:01
am nevoie de ajutor 9 De la: garbo055472 5 Octombrie 2009 17:04
CE FACI LA 37 DE ANI ATUNCI CAND MAMA TA PE CARE O IUBESTI ENORM,ITISPUNE CA NU TE MAI IUBESTE 74 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 00:01
Poti trece usor peste timiditate! 6 De la: garbo259257 16 Martie 2012 15:15
Setari Cookie-uri