CE FACI LA 37 DE ANI ATUNCI CAND MAMA TA PE CARE O IUBESTI ENORM,ITISPUNE CA NU TE MAI IUBESTE

DE 4 ANI NU MAI POT COMUNICA CU MAMA MEA,NU -MI SUPORTA COPIII, SOTUL SI PE MINE... SINCER SA-TI SPUNA BRUSC CA NU TE-A IUBIT NICIODATA, CA TE-A CRESCUT DIN OBLIGATIE...E UN SOC MARE, MAI ALES LA 37 DE ANI..NU CREDETI ???
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:48
mi se pare bizar ce afirmi tu aici...cred ca ai suparat-o pe mamy a ta cu ceva si afirmatia ca nu te iubeste a fost o arma pt ea..dezvolta putin ,ca sa stim cum stau lucrurile intre voi...precis ai suparat-o...
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:52
din ce spui tu ai un sot si copii,ai pe cine iubi si cine te iubi.
daca te-a crescut din obligatie,pierderea ei
iubeste-ti familia...iar pe ea las-o sa reflecteze la ce a spus
mai devreme sau ma tarziu o sa-si dea seama
si iart-o...ca nu stie ce spune!
eladaela
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:53
da sincer,eu nu stiu cum apareti pe garbo,asa din senin,fara un profil definit...nu esti singura,da din 2-3 postari nu ne putem forma o parere....
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:53
lilo, nici o suparare din lume, nu justifica vorbele astea...
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:54
lilo,chiar daca te supara copilul tau nu ii spui asa ceva...
indiferent ce ar fi facut
un copil il iubesti vesnic si neconditionat
dupa mine,iubirea ptr copii e sfanta,e singura iubire pura
un copil nu-l poti iubi azi si maine nu!!
bun sau rau,copilul tau ramane copilul tau si il iubesti
eladaela
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:55
lilo,hai sa nu mai fim suspiciosi cu orice nou venit
oricum e o tema dediscutie,chiar daca nu e reala
suntem totusi intr-olume...virtuala
eladaela
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:57
da,asa este.nimik nu justifica...dar cand un parinte face totul pt copiii lui,si acestora nu le pasa..isi neglijeaza parintele cind are mai mare nevoie
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 17:58
asta nu iti da dreptul sa ii spui ca nu il mai iubesti,ca l-ai cresct din obligatie
fata de copil ai o obligati(macar morala),el nu a cerut sa vina pe aceasta lume,a fost alegerea ta
un copil il aduci pe lume atunci cand il doresti si il iubesti
eladaela
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:01
DACA VI SE PARE CA AM SUPARAT-O ...DA, CAND M-AM MARITAT LA 31 DE ANI CU CINE AM VRUT EU ...NU CU CINE A VRUT EA!!!!!! BRAVO MIE....DE 9 ANI AM O CASATORIE FERICITA,DOAR CA MAMA MEA NU MA MAI IUBESTE...CRED CA NICI NU M-A IUBIT VREODATA..... DRAGOSTEA NU TRECE!!!!!!!!!! AM SI EU 2 COPIII, DAR NU -MI VAD SENSUL VIETII FARA EI SAU FARA SOTUL MEU DRAG SI IUBITOR!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:01
atunci bucura-te de familia ta!!
eladaela
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:02
oricum,garbo509,din punctul meu de vedere...
esti intr-o perioada delicata a existentei tale.de cum reactionezi acum va depinde viitorul tau in ceea ce priveste familia minunata pe care o ai.desi ma mir ca de o perioada asa de lunga mama ta,nu s-a obisnuit cu ideea mariajului tau.
dc nu ai suparat-o tu,atunci poate jumatatea ta...sa nush,pt ca lipsesc niste zale la povestioara ta,f sumara...
LILO
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:06
maaaiiii...nu va mai certati pe aici.....problema e oabla.....fata s-o certat cu muma-sa.....asta e clar.....s-au spus probabil niste lucruri, poate nedorite, dar care mocneau de mult timp....io asa vad....fata si-o iertat mama, dar mama inca nu.......o sa o faca mai incolo, pentru ca mama nu-si uita copii....

ar fi o explicatie, daca femeia o nascut pruncii unui barbat pe care nu-l iubea, o chinuia, dar o ramas cu el din obligatie....atunci ar avea o explicatie ceea ce a spus fata mai sus...dar nu cred ca o mama adevarata ar fi dat la o parte bucuria de a simti viata in pantecul tau si de a renega asta...si, mai mult, de a-ti parea rau ca ai dat viata pe pamant...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:10
asta-i tzeapa, am io un feeling in glanda
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:11
DA, AVETI DREPTATE, ASTA FAC ,DAR REGRETUL RAMANE ,MAI ALES CA A FACUT TOT POSIBILUL SA -MI IA APARTAMENTUL SI SA MA ARUNCE IN STRADA... CUM AR FI SA TE DEA MAMA TA BUNA, PE CARE AI ADORAT-O,AFARA DIN CASA ??? SAU SA TE DEA PE MANA PROTECTIEI COPILULUI NEVINOVATA...DOAR SA-TI FACA RAU ???? HMMM//////?????????????????? AM REUSIT IN TOATE SITUATIILE PENIBILE IN CARE M-A PUS ,CHIAR DE CURAND!!!!!!!!!!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:12
offf.....pai mama ar trebui sa fie bucuroasa ca fata e fericita si implinita......offf...doamne....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:14
atunci e dusa...nu te mai agita pentru ce nu poti sa schimbi..
life is beautiful :)
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:19
MULTUMESC TUTANKAMON ! DOAR CA CHIAR DACA AM IMPLINIT 40 DE ANI, VA SPUN EU ...MA MAI GANDESC LA MAMA MEA ,CHIAR DACA EA MA URASTE, SI MI-A FACUT MULT RAU GRATUIT DE CAND M-AM MARITAT!!!DE PRECIZAT CA AM AVUT O COPILARIE FERICITA,ADOLESCENTA,IAR MAMA MEA ERA CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA,PANA SA PLEC DIN CASA EI ...LA 31 DE ANI, CAND M-AM MARITAT ...REPET, CU CINE AM VRUT EU !!!!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:20
garbo, te rog eu, dezactiveaza caps lock, ok ?
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:21
ceva nu e kuser in toata povestea..
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:23
dap...feelingu' meu, saracu'...
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:24
509....linisteste-te si stinge capsul....ne dor ochii....si incearca sa ne explici si sa ne dai toate piesele puzzleului, altfel nu te putem ajuta....

cumva mama ta nu e de acord cu sotul tau ca e de alta nationalitate????ca nu vad alta problema care ar deranja-o, atata timp cat tu esti fericita, realizata si implinita....sincer...dar asta tradeaza o problema la capsorul dumneaei...
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:26
trilulilu d-ala :))
melanie
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:28
AUZI , WIFE.... DEZACTIVEAZA-TE TU ,DACA AI CHEF!!!!!!!!!!!!! SI APOI, SCRIE PT.ALTA TEMA....IT S A FREE COUNTRY!!!!!!!!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:29
Ia uite ce nervoasa esti. Cred ca de aia nu te mai iubeste maica-ta.
Micass
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:30
melania, dap...cum am zis...am un bad feeling

iote bre, la ea ce infipta e

garbolino, pe-acilea, sa scrii cu caps lock inseamna ca tipi, asta e regula in spatiu virtual, nu am inventat-o eu

si eu nu am cum sa ma dezactivez, la cate postari am, capisci ?

tut, iar una de-aia care intra cu bocancii pe garbo si ne pune la zid de la al doilea post

noroc ca se elimina singuri


micass, exact aia vroiam sa zic cand ziceam ca mi-a fost dor de tine
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:31
dap, wifo....io am incercat...ca mi s-o spus ca sunt colerica si sar la gatul oamenilor....na...sunteti martore ca am incercat....
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:33
stiu tut...am lecturat-o si eu pe phoenix la ce ne enerveaza...

asa m-am saturat de mojiciile astea...de nu pot sa-ti explic
wife_de_zmeu
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:35
MULTUMESC SI MELANIEI,SI DACA NU CREDETI ,ASTA E.... ESTE PURUL ADEVAR ... SI CULMEA , SI SOACRA-MEA MA URASTE !!!!!!!!!! NU SUPORTA IDEEA CA AM 40 SI SOTUL MEU 53 DE ANI... NOROC CA STAM SINGURI, CU COPIII,IN AP.NOSTRU CONFORT 1....FERICITI SI INDRAGOSTITI MAI CEVA CA LA INCEPUT ...LE DORESC LA TOATE FETELE ,DOAMNELE, UN SOT CUM AM EU !!!!!!!!!!!!! SUCCESE, FETELOR IN DRAGOSTE,CA FARA EA VIATA-I GREA!!!!!!!!!!!!!!!
garbo063509
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:35
509...nu ai raspuns la intrebare...de ce ocolesti raspunsul???
tutankhamon
Postat pe 18 Octombrie 2009 18:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceau! 5 De la: tabita 21 Mai 2010 14:12
AM nevoie de putin ajutor ! 3 De la: iasomia 21 Iunie 2009 08:16
casnicia mea mai are vreo sansa? 22 De la: bluelight 11 Februarie 2010 21:27
Blestemate jocuri , blestemat alcool..... 37 De la: quasaria 2 Decembrie 2009 05:44
Probleme in dragoste, cariera, in familie? -eUniversum te poate ajuta! 6 De la: eu_geminy 23 Octombrie 2011 23:14
Setari Cookie-uri