Am nevoie de sfatul vostru,va rog!!!

Am fost impreuna cu un coleg de clasa de al meu asta vara. A mers binisor,fiind prima mea relatie. Dar tocmai de asta eram prea timida,si nu il sarutam chiar des,paream rece si din afara parea ca nu tineam la el. Tinea la mine,dar fiind asa inchisa in mine,interesul lui pentru mine a scazut. Au trecut cam doua luni,am incercat sa il uit,dar nu pot sa mi-l scot din cap. Mai ales ca il vad zilnic. Am incercat sa acord o sansa unei alte persoane,dar n-a tinut. Eu nu sunt genul de fata din ziua de azi,care ia iubirea drept o distractie. Poate o sa ma judecati ca sunt prea tanara si nu stiu ce e iubirea,dar simt ca viata mea nu mai poate fi la fel fara el. As vrea sa ne impacam,si am ocazia. Adica vreau sa ii dovedesc ca s-a inselat,ca tineam la el si ca m-am schimbat. Dar nu cred ca ma va accepta inapoi. Desi as da orice. http://www.garbo.ro/comunitate/forum/new_topic/989.html# Va rog,o parere,un sfat,orice! :(
milka22
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:01
e buna si ciucalata, ca tot zici acolo de milka..
melanie
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:05
daca ai apucat sa te joci cu el pe sub patura.....il vei uita mai greu.....dar vei reusi...fii un pic mai deschisa la cei din jurul tau si nu se stie de unde va sari iepuroiul......dar cred ca mai bine te arunci in studiu si iti vezi de carti si de scoala...
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 21:07
eu as zike,de unde va apare!he1he! maimutoiul
LILO
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:20
da..da....un maimutzoi cu o coada luuuunga....,.
tutankhamon
Postat pe 17 Octombrie 2009 22:38
milka e porecla mea. si invat bine,invat cat pot si cat trebuie. dc toti ma judeca asa? invat,lasati scoala,nu e o problema. http://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/6783.html#
milka22
Postat pe 18 Octombrie 2009 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatilor li se pare mult..Ca teebuie sa faca cadouri femeilor..De 8 martie,de craciun 23 De la: luptatoareacurajoasa 13 Mai 2010 18:50
Ce sa fac, sa il mai astept sau ... ? 5 De la: preciouss 15 Mai 2010 19:19
Stiti ce inseamna oameni saraci cu duhul?Adica oamenii fara credinta sunt saraci cu duhul 135 De la: ingerasulluptator 24 Noiembrie 2011 21:16
Dragoste sau chin 19 De la: Tiffany 6 Octombrie 2009 20:02
Ajutor..... 1 De la: cris1980 27 Octombrie 2010 11:10
Setari Cookie-uri