Poftiti,va rog,la cafeneaua mea!Cafeneaua celor indragostiti de viata!

Noapte buna Titi.....muuaahhhhhhhhh......
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 00:14
BUNA DIMINEATA LUMEEEEEE! da nu v-ati trezit inca? HEIIIIIII TREZIREAAAA!!!!!!
alexal
Postat pe 19 Octombrie 2009 09:43
Prezenttttttttttttttt !!!...... ...si uraaaaaaaaaa...au revenit zambiliciiii !!.......... ...

pentru asta ...prepar o cafelutza cu cel mai bun gust din lume ...pentru voii.....cafelutza cu gust de prietenie....si aroma dde iubire !!.........
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:00
Buna,iubitele! Abia acum am apucat sa fug la calculator si am inghitit ultima gura de cafea....rece de azi dimi....E toamna ati vazut? sau iarna deja,nici nu mai stiu? si nici nu-mi pasa! stam mai mult pe acasa,la caldura,mai citim,mai ne iubim (???)....dar scuze...am inteles ca pe Garbo nu putem devenii atat de intimi,sau poate nu intr-o cafenea.... Cum v-ati distrat in Weekend? Eu am reusit o performanta! Nu am mai gatit,prajiturit....si d-astea! Le-am facut de sambata seara!
Tabitta
Postat pe 19 Octombrie 2009 11:50
''neata tabyyy.... .....stii e vorba aia..si-o repet.....DACA VREI ,POTI !!.....totul e sa vrei !!..... ....asa ca putem face ce vrem...cum vrem...unde vrem......DACA VREM !!..... .....si aici ,la tine.....eu o sa-mi permit sa ma desfasor.....cu multa veselie...si......placeri !!... ....

asa ca....sa facem ciudaaaaaa.....la vremea de afara.... ....sigur credeai c-o sa zic altceva .... ......let's have fun !!..... GIRLS JUST WANT TO HAVE FUN !!!.....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:08
exact !!
e o cafenea superba,unde poti sa cantzi daca doresti,fara sa stanjenesti pe nimeni.

buna fetelor,mai e cafea????
laurathegun
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:11
cum sa nu Matroano...ia de colea.... ...siiiiiii....mai "coloreaza-te" putin in obraji asa....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 12:19
Rabdarea mea s-a terminat! se pare ca nu mai am cont! Nu am primit de atatea zile nici un raspuns la cererile mele de recuperare profil,cont...asa ca iata-ma.....sunt aici.....aceeasi persoana....cu alt "user-name".....Dari-Daniela!....
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:33
Tabyyyyy..... ...acu' te remarcai !!....

Si eu m-am horarat...AICI imi voi bea cafelutza mereu...pe acest forum....caci ,pana la urma cel mai mult ...IMI PLACE VIATA.......!!!ca ...anotimpurile sunt schimbatoare !!....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:09
Si eu incepusem sa ma simt "gasculita" ca iubesc viata! Bine ai venit,draga mea....
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:14
Deja ma enerveaza si vremea asta de afara...pun muzica....dar iertare nu stiu ce va place....Andreea Bocelli....Besame mucho,Vivo per lei,Vivo per ella.....mai spuneti-mi si voi ce ascultati....ce vreti sa se auda pe aici...
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:17
mie imi place ..orice ..!!..... ...dar acum tare asa mai pune...Desteapta-te romaneeeeeeee !!.....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:21
Cred ca ne-am cam desteptat cu totii...dar se pare ca cosmarul nu era in vis....e realitatea cruda....guverne cazute.....portofolii pierdute......si-asa eram vai de capul nostru....acum e si mai si....
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:26
Dar daca vrei....http://www.youtube.com/watch?v=3FtALatAkSM.....
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:30
...io voiam sa-l fac dedicatie...pentru ...aici.... ....

si cum ti-am calcat prima cafeneaua....vreau sa fiu tot prima care iti calca...lista !!......astept !!....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:30
De la: Dari_Daniela, la data 2009-10-19 16:30:20Dar daca vrei....http://www.youtube.com/watch?v=3FtALatAkSM.....


patrioata ce suntttttttttt....il ascult cu boxele la maximmmmmmm !!!.....DE LA MINE PENTRU VOIIIIIIIIII !!!.....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 16:34
Ei,dar ce tacere si ce tristete s-a astenut pe aici,prin Garbo odata cu noile topice "de injuraturi".....va rog sa ma scuzati....n-am sa pasesc pe acolo....am tras cu ochiul si m-am ingrozit....va rog redati-mi naivitatea....
DORI_
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:49
danyyy......adevarul e greu de suportat uneori !!!......mai ales cand este vazut clar si din afara !!......

dar sa fim noi sanatosi.... ...uite.....eu beau un pahar de bere acum....daca vrei ...esti invitata mea !!....
etta70
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:56
Buna dimineata.Cafea fierbinte,aromata si mai ales proaspata este la discretie....am vazut intr-adevar ca unii se mai si cearta cu adevarat pe aici,pe Garbo....pacat..... nu stiu,poate gresesc,dar nu ma voi considera nicicand INVINGATOARE atunci cand voi ajunge sa folosesc injurii si si alte cele urate maniere.....dar cine sunt eu sa fiu luata in seama ??? O biata provinciala unde "bunul simt" este predat mai abitir decat "cutazanta"...
DORI_
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:14
neata tuturor! la mine nu este buna!! se lucreaza pe strada si muncitorii au spart teava de gaz


nici nu am apucat s abeau o cafeluta..
dari pot sa ma servesc?
l_erika
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:21
neata! uite o cafeluta de la mine draga. vezi ai grija cu astia ca sunt in stare sa arunce blocul in aer...
alexal
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:27
ms alexal!

nu tu caldura in casa,nu tu dus ,nu tu cafeluta calda! de aseara s a spart teava,abia asteptam sa mi incalzesc supa (supa mea preferata,de tarhon) si am mancat o rece..fff rece ma mir ca mai am dinti in gura

nici la cursuri nu m am dus! sper sa se rezolve cat mai curand ca murim de frig pe aici.

daca is in stare sa arunce un bloc in aer,atunci ma gandesc ca nu e greu sa arunce o casa
l_erika
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:31
Erika,chiar ai grija,urmareste ce se intampla pe acolo,sau mai bine pleaca la cursuri.....in Timisoara s-a intamplat o astfel de catastrofa...a sarit in aer o casa....dar sa nu atragem totusi raul....cu gandurile noastre ....
DORI_
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:35
a trecut tata pe acasa si a vb cu ei...

ideea era ca se lucreaza la strada si trebuia sa inchida drumul. aseara cand am ajuns acasa am vazut ca au facut acolo o groapa imensa...

si am aflat ca nu avem gaz...tot ce e posibil

exact ca in reclama: nu sta acasa ca acolo ti se poate intampla orice
l_erika
Postat pe 20 Octombrie 2009 10:42
'neata la praaannzzzzzzzz......

am adus si eu cafelutza...ca poate s-a terminat...si nu vreau sa zica cei care vor mai intra ca nu e cafeneaua aprovizionata !!..... ....si las si pupicei...ca sa fie atmosfera,mai calda ....
sa aveti o zi frumoasa......
etta70
Postat pe 20 Octombrie 2009 11:56
Buna ziua la toti! Cafea calda la discretie pt.cei ce nu au luat-o la fuga din acest site...Unii dintre noi,sau poate doar eu sunt mirata de discutiile din culise si de pe anumite forumuri de pe aici....vrem noi neaparat sa ne facem viata incarcata de balast???....urmarim cu sufletul la gura "batalia" dintre "cei vechi"???....asteptam noi dezvaluiri....noi intimitati la care au ajuns "strabunii" acestui forum???....de parca ar fii atat de greu de dedus....de parca nu am stii cu totii unde se ajunge cand "ne permitem" sa ne atribuim mai multe personalitati si cand ne permitem sa privim in "curtea vecinului" neinvitati.....sau poate invitati cu surle si trambite...
DORI_
Postat pe 21 Octombrie 2009 13:24
Raman indragostita de viata pe care mi-o doresc si am sa ma lupt sa o obtin....cu prieteni adevarati care stiu sa te iubeasca asa cum esti ,care stiu sa te sustina,incurajeje,sprijine la greu....si care stiu sa petreaca alaturi de tine ,fara invidie,dusmanie,ganduri ascunse.....nimic nu ma va face sa raman intr-un loc ostil prea multa vreme....voi merge tot timpul in locuri unde voi fii intampinata cu zambet pe buze....nu e o lume imaginara...e una reala....tine doar de optiunea noastra ca s-o alegem.....
DORI_
Postat pe 21 Octombrie 2009 13:29
Daca tot sunt singura pe aici as putea si eu ca altii sa incep sa scri scenarii,sau versuri pe aici...la urma urmei e un loc unde ma pot desfasura,dansa,canta.....
DORI_
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:32
De la: Dari_Daniela, la data 2009-10-21 13:29:17Raman indragostita de viata pe care mi-o doresc si am sa ma lupt sa o obtin....cu prieteni adevarati care stiu sa te iubeasca asa cum esti ,care stiu sa te sustina,incurajeje,sprijine la greu....si care stiu sa petreaca alaturi de tine ,fara invidie,dusmanie,ganduri ascunse.....nimic nu ma va face sa raman intr-un loc ostil prea multa vreme....voi merge tot timpul in locuri unde voi fii intampinata cu zambet pe buze....nu e o lume imaginara...e una reala....tine doar de optiunea noastra ca s-o alegem.....


subscriu.....
etta70
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:36
Am gasit ca foarte interesant blogul lui Man_in_black..."Armonia dintre psihic,fizic si Karma"....
DORI_
Postat pe 22 Octombrie 2009 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Tchibo Exclusive Origins 5-27 noiembrie 2009 2958 De la: Anouk 2 Decembrie 2009 21:42
valoarea unei femei ..., Cat de mult o apreciati pe femeia care va este alaturi? 48 De la: garbo_19362 30 Ianuarie 2014 23:40
cluburi de dans in cta 2 De la: oxygene 24 Iulie 2009 22:38
cafeneaua trei cirese, doua piersici si un gratar..... 11457 De la: SAL 27 Ianuarie 2012 14:39
barbat scorpion femeia leu 6 De la: quasaria 17 Noiembrie 2009 00:34
Setari Cookie-uri