invitatie SPEED DATING

Vrei sa te indragostesti? Vrei sa ai fluturasi in burta? Sa razi la orice prostioara si sa te bucuri de fiecare zi? Sa vezi mereu partea plina a paharului? Sa ai pe cine sa admiri, respecti si iubesti? Sa ai cu cine sa iti faci planuri pentru weekend... vacanta de vara... viata?
Ai zis da? Pai si atunci ce mai astepti? Ahh.. il astepti pe EL? Dar de ce sa astepti ? Toata viata asteptam : asteptam autobuzul, asteptam sa ne sune prietenii sa ne invite la film, asteptam promovarea, asteptam multumiri sau pareri de rau, iar cel mai trist e cand stam la coada pentru o declaratie de dragoste.
Ce-ar fi sa nu mai asteptam? Viata e prea scurta ca sa ne-o irosim asteptand. Ce-ar fi sa faci tu ceva de data acesta? Cum ce? A, stai linistita, iti ofer eu un tips: SPEED DATING. Gandeste-te: iti faci noi prieteni, castigi incredere in tine, intalnesti mai multi potentiali parteneri intr-o singura seara, multa distractie si comunicare. Ce zici? Vrei sa ne indragostim?
Te astept duminica, 4 octombrie ora 18:30, la Restaurant Ginger

Pentru mai multe informatii, suna la 0747.627.970 sau scrie la speed.date@yahoo.com
speed_date
Postat pe 3 Octombrie 2009 19:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am un gust amar in gura...la propriu.. 16 De la: tutankhamon 27 Octombrie 2009 01:09
amanta sau sotia??? 30 De la: garbo106264 16 Aprilie 2010 00:01
party 21 De la: si_totusi 6 Septembrie 2009 19:09
Mi-am luat umbrela noua, nu ma ninge, nu ma ploua... 437 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:48
wtf? nush ce sa fac... 34 De la: Tiffany 4 Octombrie 2009 20:59
Setari Cookie-uri