BUNA

BUNA , NU STIU DACA MIATI CITIT VARIANTA MEA A RELATIEI PE CARE MULTI DINTRE VOI O STITI DE LA PRIETENA VOASTRA " EU_BUTTERFLY" DAR AS VREA SA VA SPUN CE AM PTIT AZI NOAPTE CU EA SI SAMI DATI UN SFAT
MIA SPUS CA VIA TRIMIS POVESTEA NOASTRA , AM VAZUT SI REACTIILE SI PARERILE MULTORA , SI IAM ZIS CA SI EU AM SCRIS VARIANTA MEA , SI EA A VRUT SA VADA CE AM SCRIS DAR NU AM REUSIT NICI EU NICI EA SA REVEDEM CE AM SCRIS ,SI DE ACEEA CEA PE CARE O UBESC DIN TOT SUFLETU MAI DAT URMATOAREA REPLICA:"HAI SATI SPUN O VESTE NOUA ;NU MAI VREAU SA NE INPACAM UITAMA PA PA " ASTEA AU FOST CUVINTELE EI PT FAPTUL CA NU MA CREZUT CA VAM SCRIS SI EU SI PT CA DEJA MIAI FACUT PRIETENI PE ACEST SAIT , SI EA ARE SUTE DE PRIETNI DIN CARE 75% SUNT BAIETI DAR EU NU IAM REPROSAT DAR EA A FOST GELOASA SI PE FATUL ASATA
CREDETI CA E NORMAL?SPUNETIMI CE SA FAC SA O FAC SA SCAPE DE SINDOMUL,SAU BOALA NU STIU CUM SAI ZIC , IN CARE EA SE CREDE SUINGURA NEVINOVATA, POSTEAZA IN VICTIMA ,NU SUPORTA SAI SPUNA CINEVA CA EA E DE VINA, NU ARE PUTEREA SASI RECUNOASCA GRESELILE , SPUNETIMI CE SA FAC, VA ROG SPUNETIOI SI VOI SA INCERCAM DIN NOU SA NE INPACAM PT CA EU MAM SCHIMBAT ,
RECUNOSC CA AM GRESIT DAR A FOST SI DIN VINA EI
AJUTATIMA VA ROG DACA ATI CITIT SI VARIANTA MEA DAMI UN MESJ SI MIE SI EI CU PARERILE VOASTRE DACA NU ATI CITIT VARIANTA MEA DATIMI MIE UN MES SA O SCRIU DIN NOU
MULTUMESC
cautatorul_28
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:53
Daca crezi ca ea e asa - si se da mereu victima - de ce vrei sa te impaci cu ea?
Lady_Di
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:55
cata vreme nu stiu cum scrie "ea", o consider categoric victima!!!
daca si ea scrie la fel...devine o poveste intre doua victime
pik_nik
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:58
De la: pik_nik, la data 2009-09-22 16:58:53cata vreme nu stiu cum scrie "ea", o consider categoric victima!!!
daca si ea scrie la fel...devine o poveste intre doua victime

a sistemului de invatamant - bag seama!
Lady_Di
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:00
carcotasi ce sunteti voi cu bietul om...disperat
eladaela
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:02
iar o "Buna"? cine?
panty_C
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:09
mie iar imi miroase a "avocati" pe aici..."ambiidoi" din relatie
panty_C
Postat pe 22 Septembrie 2009 17:15
pt ca o iubesc foarte mult
cautatorul_28
Postat pe 26 Septembrie 2009 12:15
bravo! asa sa faci! s-o iubesti muuuuult!
Ines
Postat pe 26 Septembrie 2009 12:17
ciudat mod de-a iubi mai ai....
si de batut tot din dragoste ai batut-o??
eladaela
Postat pe 26 Septembrie 2009 12:20
really? ori doar nu recunoasteti ca povestea este un fake, fiindca personajul este dus de muuuuuuuuuuuuuuult !!!!!!!!!!!!!!
anakin
Postat pe 26 Septembrie 2009 12:20
Mi-as fi dorit din suflet ca povestea sa fie un " fake " , asa cum spui...as fi fost linistita acum , nu prinsa intre ciocan si nicovala. Asa cum din greseala am descoperit ca, cautatorul continua sa scrie dupa ce ne intelesesem sa nu mai scriem nimic pe acest site( asta desigur fiind tot vointa lui). E timpul de o noua discutie in doi, care cred ca nu va ajunge nicaieri.
eu_butterfly
Postat pe 18 Noiembrie 2009 15:19
Asta e, atunci cand te mananca in fund ca pe catzelusha Papadopolinii, te scarpini..
Fiindca mie mi se pare pierdere de timp atunci cand vrei sa ai o discutie care nu va duce nicaieri.
anakin
Postat pe 18 Noiembrie 2009 16:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de o indrumare 9 De la: kokomic 1 Ianuarie 2011 02:53
dedicatii 16 De la: hermosa20 9 Iulie 2012 01:18
Epistola unui om sfant 114 De la: michelle_ 11 Iulie 2011 20:50
tratament pentru somn 30 De la: garbo_1567 26 Mai 2012 00:31
cantec de Craciun? 31 De la: fleurdelis 4 Ianuarie 2011 01:23
Setari Cookie-uri