CEL MAI TICALOS BARBAT PE CARE L-ATI INTALNIT PANA ACUM.?...SI EVIDENT SI "DE CE" S-A DOVEDIT A FI ASA!

buun..si acuma o sa incep eu....se numea razvan...si era mai mic, of doamne , cu 5 ani decat mine eu un baiat mai ofticat ca acela pt faptul ca...i-am rezistat nu am intalnit, si m'a chinuit ingrozitoooooooor
ACUMA....provoca-ti-ma daca vreti sa spun mai mult
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:47
aveam 16 ani jumate....ma indragostisem lulea de un baiat de la o clasa mai mare...ioi doamneeee...mozoale la greu in parcul ior, pe o insulita retrasa, la umbra unei tufe...mai copii, nu stiu ce rabdare am avut in mine si cum de am rezistat - a da...imi amintesc...era frica de bataia lui tata, care, daca afla ca am calcat pe bec, ma omora in bataie - si ala tot tragea de mine...hai sa o facem, hai sa o facem.....io nimic.....ba ca sunt in perioada aia a lunii, ba ca ma doare capul, ba ca ma omoara tata...l-am facut pe baiatul ala vreo doua luni....cum am vrut eu....in final s-a suparat pe mine...da....sigur, nu vrei sa te culci cu mine...pacat.....ca vroiam sa ma casatoresc cu tine....la care eu nonsalanta...si senina.....auzi, mariane, tu la toate fetele cu care vrei sa te culci le zici ca vrei sa te casatoresti cu ele???...nu stiu fetelor ce minte am avut atunci...acuma cand ma gandesc la zilele alea...ma gandesc cat de mult ma dorea ala si eu....pana....nu simteam nimic de genul asta....da' si-a meritat chinuuul......pentru ca nu vad o mai mare ticalosie decat sa amagescti o fata neprihanita cu casatoria, doar-doar se culca cu tine....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:55
...love, ne tragi in piept..ne spui doar inceputul..nu-i corect.
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:05
nazirra
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:07
Pai daca tot i-ai rezistat cum de te-a mai chinuit?????
Ciresica
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:08
DA,un mare porc...acu hai sa zic eu...baietasul cu pricina, fir'ar mamicutza lui sa fiee...m-a tot ametit cu asocierea de afaceri..cica impreuna! eu eram asistent la fac, atuncia, el avea o iubita ffff draguta, si-i iubeam eu asa...k idioata! dupa ce ma rupe din miscarile mele de guerilla , de pe unde ma mai luptam pe-atunci, (dar nu uit sa mentionez, ca eram prieteni buni rau...nu asa, ei erau invitati la chefurile mele si eu mergeam asa de protocol la ale lor...) buun..si dupa ce ma "marit" eu asa cu 2asociati mai mici ca si varsta decat mine....stupoareeeeeee! baietul sus numit se dezvorteaza de iubirea vetzii lui, si'ncepe chinul vietzii mele! atacuri, atacuri si imprejmuiri! eu cu altbaiet in minte, romantica, credula si fidela...sa mor! dar eram asezati la computere in rand, din cauza economiei, eu la mijloc si ei pe marigine. bun...fiece clientcare intra se intreba direct...asta cu cine 'o fi! razvanel a meu...pac, primul la interval, ma pune a si la sters praful daca era cazul, numai sa se vada de la distanta ca EL ESTE stapanul meu fara de margini...bun si asta...m-am gandit eu pana la urma...ca asta e, na! ce sa fac eu, asta mi'o fi fost sortit mie! dar nu'i asa, stati sa vedeti...ca mai vine o ileana cosanzeana, din generatie cu el, sa faca practica cica la noi la birou....buun...pe langa faptul ca se juca cu nervii mei cd ii convenea lui, apare hippie girl, cam betivuica ea asa, fara chef de munca si incep asalturile!
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:10
nazirra
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:13
intr-un final...dupa ce ma conectase la corazon cat cuprinde,acuma incepeam sa fiu nelinistita....daca are ce manca,tigari,bani de chirie, etc...si dispare cu hippie girl acasa, ZECE ZILEEEEEEEEE....sa isi dea lucrarea de diploma! bun, dc pana acuma nu v-ati prins, astia 2 erau niste lichele, fara drerpt de semnatura, si vanau stampila mea! asta asa pe scurt!
si tot f pe scurtam ajunns in scurt timp, eu...cu 8ani de fac, sa nu am ce manca,abia sa am dupa ce be a apa, caci cheia de la seif era la astia doi, iar ziua de munca era de la 9am, la 9, 10, 11, 12, pm...cam asa , ca sa nu pot eu sa imi gasesc altul care sa ma destepte pe,mine! bun...cara carti de acasa,,ca astai nu aveau nimic, adu-ti si computerul...bun si aici, ei pana la urma, el dispare cu fetisoara acasa la el 10zile, si .....suspans...ce credeti voi ca s-a intamplat??
*(sf episod2)
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:17
nazirra
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:19
bai da nu et mai minuna atata....ziii sa tac , daca zic vreo prostiee
ca a fost cam demult asta, da mie nu mi-o trecut nici acuma,...si nu vreei sa stii ce mai urmeaza
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:31
fleur sper ca nu te ai maritat cu elll??????????????
nazirra
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:33
eeeeeeeeeeee....mai e pana acolo, hehehee
crezi caa usor mi'a fost>?> sa nu ma ...marit??deci ioooooooo..p'asta l'as lichidaaa nenicii....fara nici un regretel..pana si la ora asta! desi repet , viata s'a schimbat, fiecare cu aia masii....daa....
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:35
...zii mai departe ..te-ai maritat sau nu cu el..ca suntem curioase
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:41
buuun...deci dupa ce m'au lasat baietii fara timp, spatiu, carti,si alte mijloace de trai, (eu tot mia cred ca aia a fost teapa vietii emle!)au inceput sa'si faca planuri, ce vand eu si ce cumpar ca sa ma marit, caci oricum bateam spre 30ani, si..."nu ma mai lua nimeni", nu'i asa??, pe cd pe ei...vb cuiva, toate chelneritele ii vanau caci erau tineri, aveau faima(fara a fi terminat vreounul facultatea macar!) , si evident si bani! pe mine nu ma mai lua nimeni in seama dupa 2-3pahare, si nici nu'i pasa nimanui ca mie imi cam picase fisa ca se intamplase ceva cu fatuca aia....
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:48
love, pana termini de povestit, postez eu ceva scurt dar cuprinzator :
eram in clasa a X, indragostita pana peste cap de un tip de clasa a XII de la LM. Dragoste mare, dar oprelisti si mai mari. Fusesem crescuta in ideea ca o fata nu trebuie sa aiba prieten pana nu termina liceul..sa se casatoreasca dupa ce termina facultatea...Dupa casatoria civila, sa prezinte la soacra mare cearsaful... Asa ca, cum se apropia bietul baiat de mine, scoteam niste tepi de arici de-i pierea tot cheful... Dupa ce a plecat la Sc.M.nu a mai dat nici un semn de viata...ma intrebam uneori pe unde este..ce face...imi era tare dor de el...incercasem sa-l caut cam dupa un an de la despartire, dar se certase cu ai lui si statea la bunici (acestia nu au vrut sa-mi zica nimic de el) ...Anii au trecut..m-am hotarat sa ma casatoresc... In ziua nuntii am aflat ca ma urmarise pas cu pas prin prietenii pe care ii avea in orasul meu....Si-a facut prietena pe o colega a mea de clasa ce era inebunita dupa el....Atunci, in ziua nunti, acea colega m-a luat de-o parte si mi-a povestit cu lux de amanunte decand sunt impreuna si cum au facut ei sex si s-au simtit bine. ..
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:53
myyyyyyyyyyyyyy goooooooood ! my god! k alte cuvinte nu mai am zau!

asa ca, cum eu tot nu prea contam ne=am mutat frumusel sediul...si dlui, distinsul meu predestinat...a acceptat ca one night stand-ul vietii lui sa faca parte din firma(k doar era a LUI, si o conducea El, si celalalt, eu eram doar o umbra...)si a devenit birouasul nostru un loc de petreceri si veselie, mai tot timpul se adunau perechi, in trecere, sau pt vreo treaba....si...eu alergamd e dimineata pana seara, ce-i drept si din bun simt, nu ma simteam ptrea bine acolo cu ei, si apoi eram mereu ingrijorata ce draqului mancam, dc petrecem atata! de fatuca, m'am cam prins, caci a inceput sa lacrimeze eroic intr[o seara, cd tanarul ne scosese la o sangria si...eu ma cam fastaceam, k nu stiam ce sa fac, nici cu lacrimile ei, nici cu fastaceala dansului.asa, deci imi luasem adio, si imi vedeam frumos de gandurile mele, cd tanara a inceput sa devina iritanta de'a dreptul.cu chiu si cu vai au scos'o pana la urma aafra din firma, el marturisindu-mi bietul de el, ca afost singura data cd a simtit senzatia de voma, dupa ce a facut'oooo!!!si acii va las pauza sa radeti!
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:55
oau!!!!
nazirra
Postat pe 12 Septembrie 2009 00:56
seracu..o fost doara o victima ..o avut punga pentru boratura?
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 01:14
mai daca'i sinitru eu atucni tac! eu ma amuz acum sa nu credeti! ca poate....mi'or citi stramosii lui , p'aici impresiile, hehehee caci el, nu crez sa fi stiut vreodata ce-am simtit!
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 01:17
.. la cat de nesimtitor era.... nu crez...
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 01:18
De la: daria_pet, la data 2009-09-12 01:14:58 seracu..o fost doara o victima ..o avut punga pentru boratura?

nu n'a avut...decat doar ca se poate sa fi fost de la ce ii gatise el duduiei...si by the way, eu nu am nimic cu fatuca aia, dar...una k m'a umilit pe mine o copchila, doi....eu cd ma uitam la ea...nu imi puteam imagina, cum... a fost posibil asta!
fleur_de_lis
Postat pe 12 Septembrie 2009 01:19
... pai, el nu o avut timp de uitat ca o fost ocupat
daria_
Postat pe 12 Septembrie 2009 01:24
la faza cu boratura m-ai pierd't fleur......am inteles faza cu petrecerile pe banii tai dar mi s-o rupt filmul de la sangria aia....
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:00
BU--hu-hu
scrichy
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:10
bu-hu-hu tu....ca m-ai speriat...
tutankhamon
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:12
panty_C
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:13
scrichy
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:14
PANTERITA,asa dormi tu?
scrichy
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:15
nu se lipeste de mine si pace - somnul
panty_C
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:17
Eu nu am intilnit un ticalos cu adevarat in viata mea.
Ori am fost norocoasa ori sunt eu mai ticaloasa ca ei si-i surclasez...
Ciresica
Postat pe 12 Septembrie 2009 03:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Remedii pentru raul de masina la bebe 12 De la: office_salinasusesi_ro 16 Septembrie 2010 00:24
Ce ati alege? 57 De la: fleur_du_mal 2 Noiembrie 2009 12:27
este gresit sau cat de rau vi se pare faptul de a face amor online? 150 De la: quasaria 20 Martie 2010 16:51
buna tuturor 10 De la: Ciresica 6 Septembrie 2009 18:16
cum se cuceresc barbatii? 893 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:52
Setari Cookie-uri