Anticonceptionalele Chloe

In urma unui control la ginecolog, mai exact in urma unei ecografii si a unei discutii, medicul mi-a recomandat pilule CHLOE, pe langa alte medicamente: vit A, vit.E, FEMICUR si OSTEOZONE(ca+mg+zn).Acestea mi le-a recomandat pentru ca pe ovare, respectiv sani mi-au aparut niste chisturi mici, respectiv o mastoza, e posibil sa nu ma fi exprimat tocmai bine in termeni medicali, dar in mare cam despre asta e vorba, plus o pilozitate nu excesiva, insa care tinde sa fie excesiva.Intrebarea mea e urmatoarea, daca cineva a luat pilule respective-CHLOE, sa-mi dea mai multe detalii despre cum se simte, daca a mai luat cateva kg in plus, efecte, etc.Stiu ca difera de la pers la pers, in functie de organism;am cautat si pe google, dar nu am gasit f multe inf, e un contraceptiv nou din cate am inteles.
Va multumesc
mandruta
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:11
Nimeni nu zice nimic?
mandruta
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:32
deci chloe, carevasazica...
zambil
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:41
ia da un gogule sa vezi ce-ti spune si dupa aia mai intreaba daca nu te-ai lamurit.
http://www.google.ro/search?hl=ro&source=hp&q=pilule+CHLOE&btnG=C%C4%83utare+Google&meta=&aq=null&oq=
Micass
Postat pe 15 Septembrie 2009 19:13
Am citit cam tot ce era de citit pe net si in mare sunt lamurita, doar ca as fi vrut si parerea cuiva care le-a incercat, una scrie in prospect si alta e cand le si iei.Stiu deasemenea ca difera mult de la pers la pers, dar m-ar fi ajutat mult si alte pareri, oricum multumesc pt raspuns :)
mandruta
Postat pe 16 Septembrie 2009 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
m-as lasa de fumat 104 De la: liaiedera 9 Aprilie 2010 21:02
Concediu pentru depresie???????????????????? 200 De la: fleurdelis 9 Februarie 2011 18:19
tuse umeda 2 De la: paun_anamaria 20 Decembrie 2011 14:47
diabetul zaharat 1 De la: garbo019870 17 August 2009 09:20
BORN AND LIVE-o oportunitate pentru sanatate fizica si financiara 1 De la: garbo185740 8 Februarie 2011 17:34
Setari Cookie-uri