ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Pastile breast active

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

va rog daca stiti ceva despre pastilele Breast Active? Fiica mea de 15 ani, e in Spania la Tatal ei si mi-a spus k a inceput sa ia de 2 luni si ca i-au crescut sanii, dar mie imi este teama ca nu stiu ce efecte adverse are, e scump si nu stiu daca dupa ce nu mai ia, sanii raman asa.astept un raspuns de la cineva care a luat asa ceva.
  citeaza   raspunde

De la: levinta_laura, la data 2009-09-01 09:14:09va rog daca stiti ceva despre pastilele Breast Active? Fiica mea de 15 ani, e in Spania la Tatal ei si mi-a spus k a inceput sa ia de 2 luni si ca i-au crescut sanii, dar mie imi este teama ca nu stiu ce efecte adverse are, e scump si nu stiu daca dupa ce nu mai ia, sanii raman asa.astept un raspuns de la cineva care a luat asa ceva.
la 15 ani , nu cred ca era nevoie sa ia pastile ca sai creasca sani, ioi tatal ei de ce o lasa?
  citeaza   raspunde

Pastile pentru marirea sanilor - track.breastfast.ro/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=634&pid=13... Sunt cateva saptamani de cand folosesc BreastFast si deja observ o modificare a fermitatii si a formei sanilor.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: