Arta de a te trage din maimuta.........

Ar ta de a te trage din maimuta si arta de a-i trage pe altii!Motto;"De cand e lumea,exista destepti si fraieri.Ceilalti sunt numai smacheri"Dupa multe pregatiri,am luat startul si am plonjat direct in Europa,cot la cot cu bulgarii si numai cu un cap inapoia ungurilor.America ne dadu un bobarnac plonjandu-ne direct in Zimbabwe,cot la cot cu Coasta de Fildes si numai cu un cap inaintea canibalilor si antropoizilor.Nu ca n-ar mai fi locuri in piscina atlantica,plina numai cu campioni la polo,dar,in timp ce ungurii tocmai erau gata cu absolvirea cursului de inot iar bulgarii erau deja inscrisi la avansati,noi eram suspectati de arbitru ca ne bagam ca Haplea,la apa adanca,fara sa intrebam in prealabil daca,la o adica,nemtii ar pune mana sa ne salveze cu respiratia artificiala,francezii cu sistemul bouche-a-bouche,rusii cu vodca Stalinskaia,iar englezii cu perfuzie,de capital,in lipsa de care salvamarul avertizeaza ca vom avea cu ce sa ne platim datoriile,desi,pana acum,am avut,am platit,nu ne-am inecat si nu ne-a prins nimeni in pozitie bouche -a-bouche nici cu nevasta salvamarului si nici cu ratingul de tara.E greu de inteles de ce suntem pusi la colt,pe motiv ca ne va da mamaliga in foc,cand noi am facut totul ca sa-i facem Europei pe plac.Intreprinderile le-am asezat pe butuci,telemeaua am scumpit-o,flota am vandut-o,bancile le-am maritat,am relaxat impozite,am bagat accize, am dat prezervative la eleve si chiar dreptul de libera practica la homosexuali,ca sa zburde in voie si sa se imperecheze numai dupa standardele europene.Basca ca la noi zburda chiar si pedofilii,violatorii,psihopatii si maniacii,intr-un stil la care America n-a atins inca stacheta si chiar Europa mai are de asteptat. Atunci care e problema? una din doua;-ori ni se cauta noua nod in Zimbabwe,ca sa ne foloseasca de material didactic la demonstratia darwiniana ca omul se trage din maimuta si cu aluzia precisa ca,in cazul nostru nu s-a dovedit daca ne-am tras,sau numai ne-am prefacut;-ori totul e numai un exercitiu de rutina,facut anume ca sa se distreze Europa,privind cum n-avem noi pe unde scoate camasa atunci cand criza ne baga sula in Coasta de Fildes.(Victor Pitigoi)

Postat pe 7 August 2009 03:09
topicul;Arta de a te trage din maimuta.....a fost deschis de Allexanndrra.de ce a fost trecut alta persoana,ca autor al topicului sa explice administratorul sitului garbo.ro.
allexanndrra
Postat pe 7 August 2009 03:16
sando...

a dreacu' tzatzoasa asta fara nume... iti fura topicu, zici?...
zambil
Postat pe 7 August 2009 08:36
kyra
Postat pe 7 August 2009 10:21
cum n-are nume?? e Victor Pitigoi !
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:26
bre, allexanndrro... da' parca nu-i stilu' lu' matale... pai unde-s virgulele alea, mami, ca tu si la copy/paste nu te abtii pana nu bagi cateva din top ...
Thor
Postat pe 7 August 2009 10:29
he, he, faza tare e cand incerci sa intri pe profil !
incercati voi, la mine n-a vrut, cica nu mi-am baut cafeaua..
kyra
Postat pe 7 August 2009 10:32
asa ti-a zis ??
io-s la a doua . la ce sa ma astept??
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:33
bre, io nu poci pen' ca sa intru in profilu' ala, ca mi-or picat ochii intre cearcanele alea din decolteu si nu mai vad un' sa dau click!
Thor
Postat pe 7 August 2009 10:34
mielu`, ar trebui sa te pupe!

nene, te-a furat peisajul ? nici la tine n-a vrut ?
kyra
Postat pe 7 August 2009 10:36
vezi ce-nseamna unghiul potrivit?!!!!

Chiruto, nu-i de ajuns cafeaua!! Poate merge cu psalmi
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:37
zici ? nee.... aici e de preoti, nu-i de mine..
kyra
Postat pe 7 August 2009 10:39
ha?
a pomenit careva pe necuratu'?
kyruleee ...
Thor
Postat pe 7 August 2009 10:40
de preoti , de preoti....

pacatoaso -vrei sa bagi oamenii la nacaz!
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:41
nu io bre...ea !
kyra
Postat pe 7 August 2009 10:42
auzi thorele.....da de ce ai ochii asa de mari??
eladaela
Postat pe 7 August 2009 10:42
are ochii mari!!!?
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:45
degeaba!
imi pchicara intre decolteele aleia de mai sus, din varf...

mielutzo, poi vezi ca si tu ti-i marishi, soro

da' nu misca deloooc, mama ma-si de cearcane!
Thor
Postat pe 7 August 2009 10:45
or fii din gips

thorel, mi-au sarit si sprincenele
blanca
Postat pe 7 August 2009 10:50
ce sa faci...de la o varsta doar ochii iti mai pica in decoltee
eladaela
Postat pe 7 August 2009 10:54
dap... pica ochii... si vreju' se usuca ... pen' ca doar creste bostanu', nu?
Thor
Postat pe 7 August 2009 10:57
n-ai sarit o etapa??
blanca
Postat pe 7 August 2009 11:00
hi hi hi!
mielutzo, mai stii matale una?
Thor
Postat pe 7 August 2009 11:05
cea mai cea
blanca
Postat pe 7 August 2009 11:07

bag-o aici, n-o tine numai pentru tine
Thor
Postat pe 7 August 2009 11:10
da zambi am dat clik pe poza sa vad cine e si mi-a aparut garbo.ro.fara nume fara nimic.asa ca a trebuit sa scriu ca e topic deschis de mine.
allexanndrra
Postat pe 7 August 2009 14:57
si ce crezi, allexanndrro, ca asta te absolva?
Thor
Postat pe 7 August 2009 15:00
mielutza as fi putut sa spun ca sunt eu dar nu am bidoanele atat de pline ,asa ca am dat clik si mi-a aparut ca o cheama garbo.ro.am si eu bidoane dar asta ,ne intrece cred pe majoritatea.sunt frumoase n-am ce zice
allexanndrra
Postat pe 7 August 2009 15:01
alle, cam devreme, mami, sa-ti faci astfel de probleme...
nu de alta da' iar tipi indata ca te napadesc pedofilii ...
Thor
Postat pe 7 August 2009 15:04
mda mda va uitati la bidoane acu cine vrea sa vada si bidoanele mele,
yanyacharberet
Postat pe 7 August 2009 15:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
I ! ZIUAMULTI ANI FERICITI CELOR CARE-SI SERBEAZA ASTAZ 4 De la: VOIAJOR 22 Septembrie 2012 09:52
VREAU SA FIU BUN , HAI SA DEVENIM BUNI . NU VRETI SI VOI ? 317 De la: mcherciu 26 Februarie 2010 20:07
Umor involuntar 206 De la: betty37 27 Martie 2011 23:41
Dupa atitea sarbatori a venit si rindul lui IOAN sa dea cep la butoi ! 8 De la: VOIAJOR 10 Ianuarie 2013 21:46
Despre actul sexual 11 De la: narcysa 28 Noiembrie 2010 10:09
Setari Cookie-uri