ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

O noua sursa de sanatate si frumusete!

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

DRAGII MEI,NOI AM GASIT O SURSA DE SANATATE SI FRUMUSETE,CU CARE NE-AM REZOLVAT MULTE PROBLEME.VINO SI TU,SIGUR TE AJUTA!PE DATA DE 5.08.2009 H21 VA FI O VIDEO CONFERINTA.DACA VREI SA PARTICIPI,DA-MI CONFIRMARE PE SIRBU_ANDRADA SI ADRESA DE MAIL CU NUMELE REAL,PT INVITATIE CU LINK PERSONALIZAT.SERIOZITATE SI FARA OBLIGATII.VA ASTEPT,URGENT.NU VE-TI REGRETA!
  citeaza   raspunde

rectificare h20*,pt video conferinta.
  citeaza   raspunde

io nu vreau sa fiu frumoasa!
  citeaza   raspunde

ba io cred ca "v-oi" regreta
asa ca... pas!
next!
  citeaza   raspunde

neneaca, la faza cu ajutatul, am indoieli serioase..
  citeaza   raspunde

CAUT SI EU "O SURSA"....asa la vreo 30 de ani destept,frumos si cu bani....
Da' nu video....
  citeaza   raspunde

materialisto !
  citeaza   raspunde

hai ca sunteti rai! io zic sa ne adunam si sa mergem, poate ne facem destepti si frumosi! parerea mea!
  citeaza   raspunde

ce nu face omu' ptr "frumusete si sanatate"
  citeaza   raspunde

da' io n-am inteles de ce tipa la noi in halul asta? sa ne intre bine-n cap?
  citeaza   raspunde

De la: ana02, la data 2009-08-04 13:20:33hai ca sunteti rai! io zic sa ne adunam si sa mergem, poate ne facem destepti si frumosi! parerea mea!

pai zise fata ca e websex,pardon videochat....upsss video conferinta...eu nu ma bag....
  citeaza   raspunde

Ano,
nush de ce, dar mie instinctul imi spune ca ne-ar cadea fatza si-am pica de prosti, ..he. he...

ca tot era un topic p-aici cu paranormali
  citeaza   raspunde

nu veti regreta*(rectificare).bucuria ca am descoperit aceasta sursa de sanatate,ma face sa ma grabesc si la scris.
  citeaza   raspunde

ce mai conteaza, atata timp cat ne transforma? tocmai ce-ai zis ca faci orice.....
  citeaza   raspunde

De la: allexanndrra, la data 2009-08-04 13:24:36nu veti regreta*(rectificare).bucuria ca am descoperit aceasta sursa de sanatate,ma face sa ma grabesc si la scris.

grabeste-te si lumineaza-ne!
  citeaza   raspunde

bre, io sunt deja destept si frumos

allexanndrro, ce-mi poti oferi nou? sau vrei neaparat id-u' meu?
iote-l:
papushelu'frumos_si_deshtept@www.goagal.com
  citeaza   raspunde

De la: Thor, la data 2009-08-04 13:29:42bre, io sunt deja destept si frumos

allexanndrro, ce-mi poti oferi nou? sau vrei neaparat id-u' meu?
iote-l:
papushelu'frumos_si_deshtept@www.goagal.com[/quote]

citeaza   raspunde

De la: allexanndrra, la data 2009-08-04 13:24:36bucuria ca am descoperit aceasta sursa de sanatate,ma face sa ma grabesc si la scris.

allexanndrro, da' tu cam tot timpul te grabesti, mami!

iote, m-am grabit si io si am dat id-u' gresit.
e www.goagal.rrom, nu .com
  citeaza   raspunde

anna nu e vb numai de frumusete,ci si de sanatate,daca vrei asculti.nu este obligatoriu saramai .decizia este a ta.
  citeaza   raspunde

thor decizia este numai a ta.
  citeaza   raspunde

kyra,daca ai indoieli participi si tu hotarasti.decizia e numai a ta.
  citeaza   raspunde

CORECT....
  citeaza   raspunde

eladaela,imi pare rau eu nu sunt cu matrimoniale.rgret sincer!pt tine.dar cred ca te vei descurca.
  citeaza   raspunde

anna daca vrei imi spui.asisti si incaodata spun fiecare decide.
  citeaza   raspunde

bravo, allexanndrro! sa nu fii cu matrimonialele, ca cine stie peste ce pedofil dadeai si i-l prezentai de bun lu' eladaela!
  citeaza   raspunde

anna si eladaela:nu tip si este video conferinta ,este vb de o firma ameicana,f serioasa.cum crede fiecare deciziaeste a voastra.
  citeaza   raspunde

De la: allexanndrra, la data 2009-08-04 17:09:05eladaela,imi pare rau eu nu sunt cu matrimoniale.rgret sincer!pt tine.dar cred ca te vei descurca.

Stai linistita draguta....la mine a trecut vremea cu cai verzi pe pereti si potcoave de cai morti.
Nu mai cred in mos craciun si nici ca pe copii ii aduce barza
  citeaza   raspunde

nu thor nu vreau neaparat id tau.poate vei vedea ca este vb de o firma serioasa.daca poti asista nu te costa.aceste produse iti vor fi prezentate.
  citeaza   raspunde

thor,eu vreau ID-ul tau....
  citeaza   raspunde

thor nu era nevoie de ironie.sigur ca am observat.si nu am cerut id-ul ci imail si nume real pt link personalizat pe care iti primesti invitatia.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: