SEX

totushico, poi numa' la sex iti sta gandu'?
poi mai poate fi vorba de sex la arta de-o postat-o pikulanu'?
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:05
De la: si_totusi, la data 2009-08-08 22:03:00bun. si cand mai faci sex? ca pana faci toate astea te apuca dimineata



totushico, da-te jos de pe tavan
pik_nik
Postat pe 8 August 2009 22:05
iubi era un fel d a ma exprima in ce scrisesem mai sus ... nu e nici un iubi , sunt singura si ma simt foarte bine singura , cu toate astea am sa citesc si am sa tin f bine minte pt un urmator indepartat iubi ahahahaha si am sa-i spun sa-ti multumesca , daca insisti :)
Monica_N
Postat pe 8 August 2009 22:07
as putea sa-ti multumesc si eu, dacaaaaaa...
pik_nik
Postat pe 8 August 2009 22:09
Monico, pai io zic asa: daca tot nu e nici un iubi, nu ai putea sa-l lasi pe piku' sa-si multumeasca lui insusi?

vorba aia, baiat de baiat, parol!

iote-l, ciatana! gand la gand cu mine!
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:10
daca ce ?
Monica_N
Postat pe 8 August 2009 22:10
thoru, o fi si asta o arta dar tre sa-ti amintesti domle toti pasii istea. daca te asezi pe ala si uiti sa-l privesti lung? pai, nu degeaba ii mai musti buza?

sau incurci buza. daca-l musti de cea de sus? mai iese kamasutra asta cum scrie la carte?
si_totusi
Postat pe 8 August 2009 22:10
totushico, poi d-aia s-au inventat prompterele
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:11
ahahaha eu il las ... nu i-am spus nimic ... din contra , insist sa-i multumesc si eu :)
Monica_N
Postat pe 8 August 2009 22:12
totushico, asta e cadru general, un fel de indicatii asa, teoretice
daca tu esti asa de nerabdatoareeeeeeee...
pik_nik
Postat pe 8 August 2009 22:13
iote si niste trucuri

Intra dimineata in cabina de dus, alaturi de iubitul tau. Astfel, ziua va incepe mult mai bine pentru amandoi.


Dupa ce va intoarceti din vacanta, mai petreceti inca o zi libera impreuna acasa si aveti grija ca nimeni sa nu stie ca v-ati intors.


Cand va indreptati cu masina catre o anumita destinatie, pune-i mana pe genunchi si incepeti sa fredonati tot felul de cantece care va plac amandurora, vei crea o atmosfera placuta si intima.


Cand usuci rufele, lasa la vedere lenjeria intima. Este suficient sa arunce o privire asupra ei si ii va veni cheful de sex!


Nu astepta pana cand iti ofera el cheile, guma de mestecat etc. atunci cand i le ceri. Mai bine furiseaza-ti mana in buzunarul de la pantalonii sai si serveste-te singura, miscarea delicata si un zambet seducator il vor dezarma complet!


Barbatii iubesc varietatea! Si atunci cand partenerele lor sunt cele care raspund cel mai bine la aceasta nevoie, se afla in al noualea cer. Asa ca: incearca sa iti schimbi coafura in mod constant, poarta rochii care iti accentueaza feminitatea in loc de jeansi si pantofi cu toc in loc de balerini. Astfel, vei pune frana asa numitului coolidge-effect (pierderea interesului - n.r.) si el se va abtine sa caute alte tentatii.


Acest exercitiu va apropie si iti intareste increderea: stati amandoi dezbracati in fata oglinzii, tu in spatele lui. Arata-i ce iti place la corpul sau, apoi schimbati pozitiile.


Prea multa apropiere poate dauna fericirii unui cuplu si provoaca senzatia de sufocare. Spune-i sa mearga cu prietenii la fotbal si tu savureaza o mini-vacanta cu prietenele. Acestea cresc cheful si dorul de celalalt.


Stabiliti ca cel putin o data pe luna sa aveti un "play day". Asta inseamna sa mergeti impreuna intr-un sex-shop (sau cautati pe internet) si sa cumparati un DVD fierbinte, o jucarie originala, ceva ce va place amandurora. Desigur ca, dupa un pahar de sampanie, veti proba impreuna noua achizitie.


Fa-i complimente! Barbatilor le place sa fie admirati chiar si atunci cand este vorba despre reparatul unei biciclete. Cu o singura afirmatie de genul: "Esti un multi-talent. Nu pot sa cred ca ai reusit sa rezolvi asta!" il vei face fericit si tu vei fi recompensata. Barbatii care se simt apreciati sunt mult mai atenti la dorintele tale.


Fa in asa fel incat sa te simta aproape toata ziua, chiar daca nu esti langa el. De exemplu, ii poti lasa un post-it printre acte, pe care i-ai scris ceva dragut, sau ii poti pulveriza putin parfum de-al tau pe camasa.


In loc sa mergi mereu doar in anumite restaurante, opteaza si pentru unul cu specific mexican. Chilli nu este doar iute, ci si fierbinte: ingredientul minune Capsaicin ii va creste cheful si circulatia sangvina, stii foarte bine despre ce zona este vorba...
pik_nik
Postat pe 8 August 2009 22:15
piku, nu-s nerabdatoare, domle. sunt chiar rabdatoare dar nici sa ma plictisesc pana ma dumiresc ,de fapt ce fac, parca n-as vrea
eu as incerca ceva gen " fa ce simti , cum simti si cum ti-i bine"
si_totusi
Postat pe 8 August 2009 22:18
da, tu esti dintre cele care asteapta sa li se spuna cand s-a terminat
pik_nik
Postat pe 8 August 2009 22:20
bre, pikule, m-ai dat pe spate...
da' apropos de faza cu parfumul pe camasa: cica o metoda de a testa fidelitatea berbatului e sa-i aplici o pereche de buze rujate pe undeva mai pe sub guler si sa te faci ca tu le descoperi urma, aratandu-i-o.
daca se scuza ori disculpa, e clar ca te inseala.
dar daca zambeste enigmatic sau e plictisit, e d-ala serios io ho hoo!!!
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:24
vai, piku, ce bine le zici tu ! frumos le mai ghicesti ! ce bine stii ce si cum sunt eu !

gata mai. te-am laudat. antipenultimul truc

imi dai o guma?
si_totusi
Postat pe 8 August 2009 22:26
oohhhh,ce manevre de invaluire stiti 'mneavoastra,domnu' thor...
da' lasati,lasati...nu ne mai destainuiti..
preciouss
Postat pe 8 August 2009 22:27
poi deh, pretioaso, sa va mai destainui si voua, tineretului, din incomensurabila-mi intelepciune!
Thor
Postat pe 8 August 2009 22:34
thorele...
sa tot aiba vro' 18-20 de centimetri intelepciunea aia?!?
preciouss
Postat pe 8 August 2009 22:51
ioooiii, drace!!!
vai de barba mea aia alba!
stai s-o-ntreb pe scorpia mea, ca dupa aia zici ca ma laud
Thor
Postat pe 8 August 2009 23:25
ce-i aici? sex in gup?
lady_corina
Postat pe 8 August 2009 23:39
nu, corino, numa' grup, ca inca nu s-or culcat minorii

da' nu mai dureaza mult
Thor
Postat pe 8 August 2009 23:41
ma gandeam eu...da' vezi ca minorii sunt cu lipici...
lady_corina
Postat pe 8 August 2009 23:44
pai problema e ca ei asteapta sa ne culcam noi, ca sa inceapa cu sexu'
Thor
Postat pe 8 August 2009 23:46
corect, thor, taica
da vezi ca mai scapa si cate unul care se mai crede tinerel si...intram la corupere de minori si complicitate
lady_corina
Postat pe 8 August 2009 23:50
ptiu, drace! pushchea pre limba!
Thor
Postat pe 8 August 2009 23:53
lady_corina
Postat pe 8 August 2009 23:56
ce scrise piku ' aicia !!! ca io abia acu' vazui ...gin mi-a trebuit??!
blanca
Postat pe 9 August 2009 00:08
vazusi? nu-i trebuie multe...
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 00:11
io crez ca vrea sa ne complexeze ...
blanca
Postat pe 9 August 2009 00:12
io crez ca are intentii mult mai...perverse...
lady_corina
Postat pe 9 August 2009 00:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Îmi place sexul la Nebunie 2 De la: garbo_493900 4 Decembrie 2018 20:40
O sugar Baby mi-a zdruncinat lumea. 35 De la: garbo_462953 16 Februarie 2017 15:52
Pidosnicia se plateste 1469 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:00
JOANA 12 De la: sora_ilsi 7 Ianuarie 2010 00:22
Femeia insarcinata si ginecologia 24 De la: anakin 23 Noiembrie 2010 00:14
Setari Cookie-uri