Ce ne face sa fim fericiti si sa ne trezim zambind dimineata?


"..si Roby...vezi ca mai sunt si exceptii in viata...vei fi uimit cat de multe femei de exceptie se feresc sa aibe de-a face cu din astia care pun ,,etichete" din start :-).."

problema este ca au devenit "din astia"...,tocmai datorita unor femei "de exceptie"...,madam psiholog..
roby_cado
Postat pe 3 Aprilie 2010 21:39
dar sa lasam astea acum,in seara cand lumina sfanta, ar trebui sa ne incalzeasca sufletele,sa ne lumineze mintile,sa ne faca mai buni..

PASTE FERICIT tuturor,alaturi de cei dragi sufletelor voastre
roby_cado
Postat pe 3 Aprilie 2010 21:43
De la: roby_cado, la data 2010-04-03 21:36:59
"..da, Roby..fiecare cu ce-l doare...sau ,,unde dai si unde crapa", daca tu crezi ca UNICELE momente de fericire si zambet din viata unei femei constau intr-o partida de f-u-c-k-i-n-g cu altul decat cu cel ,,consemnat " in acte si ,,luat sub beneficiu de inventar"...te inseli amarnic. Realitatea iti va confirma asta in timp..cand iti vei da seama ca ai uitat sa privesti soarele diminetii , sa te plimbi sub clar de luna , sa privesti petalele unei flori in lumina diminetii..sa privesti un apus, sa adori fiinta iubita cum alearga desculta in nisip sau in verdele crud al ierbii...zambetul copilului tau si ..multe altele..."

he he..,cu siguranta nu sunt "UNICELE"..(dar cele mai dulci,si de neuitat,recunoasteti..,bine..,nu acum..,suntem in post..),mai sunt si cele cand zburda printre rafturi cu cardul dobitocului in manutza..,si multe altele..



Roby tu esti incurabil convins ca toate suntem ,,neste courve" asa incat daca tot suntem sa inceapa distractia...stii ceva? ti-am argumentat cat se poate de logic si frumos unele aspecte dar vad ca..fara ecou. Asa ca..ma las pagubasa..esti fixat pe o idee si asta e...Sa fii iubit! ( va fi ceva sisifian pt potentiala partenera dar asta e... :-)

reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 22:05
Paste fericit Robitza..eu nu am vopsit oua , mi-am facut unghiile rosii ..e bine asa ..?
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 22:06
Roby..mai da-ne o sansa !! Apropos cea mai mare satisfactie a mea..e sa-mi vad ultimele 5 zerouri din cont bronzandu-ma in Caraibe cu un pahar de Sangria in fata(am uitat sa precizez MUNCITE DE Mine )..nu am luat cardul la niciun fraier cum crezi tu despre noi toate :-)
reyya
Postat pe 3 Aprilie 2010 22:30
Uite Reya 00000. Ti-am dat eu 5 zerouri.

Eu una nici nu vreau inca o sansa de la Roby. E foarte bine ca e asa ca altfel mai nefericeste si pe alta.
Roby, tu stii ca eu te iubesc.
Doara
Postat pe 4 Aprilie 2010 08:04
De la: reyya, la data 2010-04-03 22:06:48Paste fericit Robitza..eu nu am vopsit oua , mi-am facut unghiile rosii ..e bine asa ..?


ma mir ca ai avut timp si de unghii..,de regula admiratul zerourilor sub soarele caraibian,iti rapeste aproape tot timpul..
de vopsit oua,nici nu se pune problema...
roby_cado
Postat pe 4 Aprilie 2010 09:13
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-04 08:04:01Uite Reya 00000. Ti-am dat eu 5 zerouri.

Eu una nici nu vreau inca o sansa de la Roby. E foarte bine ca e asa ca altfel mai nefericeste si pe alta.
Roby, tu stii ca eu te iubesc.


he he...,si eu am o slabiciune pentru tine...
roby_cado
Postat pe 4 Aprilie 2010 09:15
Acum ca ne-am declarat public dragostea si ne-am si pupat, putem sa ne intoarcem iar cu spatele sa ne dam shuturi.
Doara
Postat pe 4 Aprilie 2010 10:54
ioiiiiiiiiiii
fleurdelis
Postat pe 4 Aprilie 2010 10:56
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-04 10:54:22Acum ca ne-am declarat public dragostea si ne-am si pupat, putem sa ne intoarcem iar cu spatele sa ne dam shuturi.


cu siguranta..
roby_cado
Postat pe 4 Aprilie 2010 22:49
De la: roby_cado, la data 2010-04-04 22:49:44
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-04 10:54:22Acum ca ne-am declarat public dragostea si ne-am si pupat, putem sa ne intoarcem iar cu spatele sa ne dam shuturi.


cu siguranta..


Macar tu, Roby, n-o aproba, pup-o.
liaiedera
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:47
sunt uimita . voi aratati a oameni fericiti .gizas
bluelight
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:50
M-a pupat odata. De cate ori vrei? Ajunge.
Doara
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:52
fleurdelis
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:52
FERICIREA
Nirvana
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:39
Scapa de grija zilei de maine si sfideaza criza.Contacteaza-ma: nico_iancu_2006@yahoo.com
garbo002449
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:53
ai metode de a scapa de criza?
mr_cristescu
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:21
Hristos A Inviat Felicitari celui ce a deschis acest topic ,sanatate si numai urari de bine."Ce ne face sa fim fericiti si sa ne trezim zambind dimineata?",frumos,foarte frumos.Daca ar fi sa ne luam dupa tot ce se intampla pe lumea asta,parca nimic nu ne-ar mai face sa zambim,parca nimic nu ne-ar mai face fericiti.Dar cum sufletul omului este liber sa faca ce vrea,aceasta fericire vine de acolo de unde ura si minciuna nu isi au locul.Pe mine de exemplu ma face fericita puterea cu care am fost inzestrata de a face fata tuturor greutatilor,de a iesi din impas atunci cand credeam ca nu mai am vreo sansa.Sunt fericita atunci cand ma trezesc dimineata si imi spun "am invins si de data aceasta,pot merge mai departe!"Imi plac diminetile senine,zilele cu soare si noptile cu cerul instelat.Iubesc viata cu toate bucuriile dar si cu necazurile ei.Si acestea fac parte tot din viata,problema este ca trebuie sa fim pregatiti pentru a le face fata,sa nu cedam in fata lor.iubesc tot ce este frumos,iar asta ma face fericita,ma face sa ma trezesc dimineata zambind.
garbo001934
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:54
De la: garbo001934, la data 2010-04-06 20:54:12Hristos A Inviat Felicitari celui ce a deschis acest topic ,sanatate si numai urari de bine."Ce ne face sa fim fericiti si sa ne trezim zambind dimineata?",frumos,foarte frumos.Daca ar fi sa ne luam dupa tot ce se intampla pe lumea asta,parca nimic nu ne-ar mai face sa zambim,parca nimic nu ne-ar mai face fericiti.Dar cum sufletul omului este liber sa faca ce vrea,aceasta fericire vine de acolo de unde ura si minciuna nu isi au locul.Pe mine de exemplu ma face fericita puterea cu care am fost inzestrata de a face fata tuturor greutatilor,de a iesi din impas atunci cand credeam ca nu mai am vreo sansa.Sunt fericita atunci cand ma trezesc dimineata si imi spun "am invins si de data aceasta,pot merge mai departe!"Imi plac diminetile senine,zilele cu soare si noptile cu cerul instelat.Iubesc viata cu toate bucuriile dar si cu necazurile ei.Si acestea fac parte tot din viata,problema este ca trebuie sa fim pregatiti pentru a le face fata,sa nu cedam in fata lor.iubesc tot ce este frumos,iar asta ma face fericita,ma face sa ma trezesc dimineata zambind.



Felicitari!!!
liaiedera
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:22
............si-un buchet mare de lalele
anisoaraf
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:47
io-l vreau pe tano inapoi
el ma pupa in fiecare dimineata si ma spala pe ochi si ma pieptana cu gherutzele
zambila
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:50
zambilutz, nu ai pisoi mici?
Tylly
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:52
mai, inca nu!
tot asteptam de 2 saptamani si nimic
si e cat un balon, saracutza!
zambila
Postat pe 7 Aprilie 2010 11:55
eu am iepurasi mici
anisoaraf
Postat pe 7 Aprilie 2010 12:03
cat as vrea si eu iepurasi..doi trei asa...,PLAYBOY...
roby_cado
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:36
ce ai ? iepurasi mici si dragalasi cu un botic mic si urechi ciulite...
cat despre visele tale - una nu-ti este de ajuns ?
anisoaraf
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:47
da-ti-va ID-urile o data si lasati-i pe altii sa spuna ce au de spus despre acest topic, iepurasi coconasi, fugiti peste imas o data si gata
michon
Postat pe 8 Aprilie 2010 16:11
Pai daca asta ne face sa ne simtim fericiti ce problema ai tu? Suntem on topic.
Roby, stii tu ce sa faci cu iepurasii Playboy?
Doara
Postat pe 8 Aprilie 2010 18:13
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-08 18:13:59Pai daca asta ne face sa ne simtim fericiti ce problema ai tu? Suntem on topic.
Roby, stii tu ce sa faci cu iepurasii Playboy?

Ai banuiala ca n-ar sti?
liaiedera
Postat pe 8 Aprilie 2010 20:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exercitii pentru abdomen 14 De la: Rotty 12 Ianuarie 2013 14:09
FEMEIA VARSATOR 108 De la: icecream 3 Mai 2010 14:09
In spatele unor cuvinte sunt sentimente, in spatele acelor sentimente, este o inima, in spatele inimii este o persoana, iar in spatele acelei inimi suntem noi, doar noi cei cu handicap.! 1 De la: garbo085400 25 Noiembrie 2012 10:41
sa ne ajutam ! 2 De la: eu_geminy 15 Octombrie 2010 00:43
CUM S IERTM .. 81 De la: cretz0oolina 14 Aprilie 2010 16:44
Setari Cookie-uri