ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Sani mai mari ?

Voteaza
*****Scor: 3.4 din 5 voturi

Doar implanturile pot rezolva aceasta problema , am incercat si tinctura de marar si nu e bune de nimic !!!:P
  citeaza   raspunde

Pentru bube exista si alifii.
  citeaza   raspunde

da, micass. dar alifiile fac sa treaca bubele. fata vrea ca ele sa creasca...
  citeaza   raspunde

Macar isi ia de o grija.
  citeaza   raspunde

mie-mi place cum expun problema
  citeaza   raspunde

si atunci cind ai intradevar o problema de genul acesta si cind nu mai indraznesti sa te uiti in oglinda si nu mai ai curaj sa te uiti in ochii sotului tau....??????????
raspundeti-mi
ptr.o femeie la 35-40 de ani care are sanii unei fete de 12 ani ??? ca pin a si acele copile au sanii mai mari
  citeaza   raspunde

eu am sini destul de mari sun frumosi dar sunt lasati cum sa fac sa-i mai ridic
  citeaza   raspunde

am descoperit intimplator marirea sinilor eu fac masaje pentru vindecari miraculoase si in zece zile au aparut sini care nu existaumariti impreuna cufeminatatea la maxim am doi baieti ofiterei 0727798698
  citeaza   raspunde

De la: garbo004424, la data 2009-08-25 08:53:37am descoperit intimplator marirea sinilor eu fac masaje pentru vindecari miraculoase si in zece zile au aparut sini care nu existaumariti impreuna cufeminatatea la maxim am doi baieti ofiterei 0727798698

Ba, nenica, altii joaca fazan, dar tu ai cazut de...nu vazusi, ma, ca sint din alea care se umfla???. Si daca faci pt miraculoase, vino ici-sha, sa vaz ce minuni poti face...
  citeaza   raspunde

Vreau si eu sa am sani mai mari dar nush cum
Aveti vreo alifie??
  citeaza   raspunde

Acum si copii de 10-11 ani au sani mari
copii au inceput sa se dezvolte mai repede
  citeaza   raspunde

Si ce mai vorbiti voi?
  citeaza   raspunde

De la: mielutza, la data 2009-07-11 09:46:43mie-mi place cum expun problema
  citeaza   raspunde

si eu am nevoie si nu stiu cum sa fac
  citeaza   raspunde

atunci cand te-ai casatorit aveai sanii mai mari? ma indoiesc ca au scazut intre timp; ideea e ca sotul stia ce dotare ai si inainte de casatorie, nu trebuie sa te simti complexata acum, ca inseamna ca te iubeste asa cum esti; oricum, daca alegi sa-ti maresti sanii doar pt a-i face cuiva o placere nu aduce nimic bun in viata ta; trebuie sa vrei asta pt tine si numai pt tine.Eu am sanii mici, dar nu ma deranjeaza; ce sa fac cu ei daca ar fi mai mari? iar sotul nu se plange, ma uibeste pt ceea ce sunt, nu pt cum arat( si nu arat rau).
  citeaza   raspunde

De la: garbo007026, la data 2009-08-23 08:41:57eu am sini destul de mari sun frumosi dar sunt lasati cum sa fac sa-i mai ridic

Daca te deranjeaza tare, se pot ridica sanii mari si lasati printr-o interventie chirurgicala numita "mastopexie"; rezultatele sunt excelente, daca se pricepe doctorul.
  citeaza   raspunde

Fetelor, bucurati-va ca-i aveti.
Si rugati-va la Dumnezeu sa nu ajungeti niciodata la extirparea lor din motive...medicale.
  citeaza   raspunde

mai fetele, lasati sanii asa cum vi i-a dat natura . nu mai faceti tot felul de intervenii chirurgicale aiurea. ca ,sa ce ?

femeile au gargauni din astia in cap : ca sunt sanii mici, ca sunt mari, ca sunt cazuti ca sunt prea ridicati. barbatii , sa stiti, nu va judeca dupa aceste aspecte. lor le plac sanii asa cum sunt ei si nicidecum silicoanele sau chestiile care par a fi niste tzate dar , de fapt, sunt niste ridicaturi gen movila

femeile isi fac tot felul de complexe aiurea. vad la tv niste paparude care au pepeni in sutiene si toate vor la fel.

v-ati intrebat iubitul ce parere are referitor la acest aspect?
daca nu, intrebati-l . raspunsul , sigur, va va uimi. el va place asa cum sunteti.

asa ca, aprindeti lumina cand va dezbracati si nu va mai creati false probleme
  citeaza   raspunde

m-ar interesa
foarte daca exista altceva de marirea sanilor inafara de silicoane

multumesc astept raspuns
  citeaza   raspunde

raspuns: NU
  citeaza   raspunde

De la: si_totusi, la data 2009-08-30 20:13:49mai fetele, lasati sanii asa cum vi i-a dat natura . nu mai faceti tot felul de intervenii chirurgicale aiurea. ca ,sa ce ?

femeile au gargauni din astia in cap : ca sunt sanii mici, ca sunt mari, ca sunt cazuti ca sunt prea ridicati. barbatii , sa stiti, nu va judeca dupa aceste aspecte. lor le plac sanii asa cum sunt ei si nicidecum silicoanele sau chestiile care par a fi niste tzate dar , de fapt, sunt niste ridicaturi gen movila

femeile isi fac tot felul de complexe aiurea. vad la tv niste paparude care au pepeni in sutiene si toate vor la fel.

v-ati intrebat iubitul ce parere are referitor la acest aspect?
daca nu, intrebati-l . raspunsul , sigur, va va uimi. el va place asa cum sunteti.

asa ca, aprindeti lumina cand va dezbracati si nu va mai creati false probleme

ai foarte mare dreptate in ceea ce ai scris... nici eu nu am cine stie ce sani dar ma multumesc cu ce am... asa e cel mai bn D-zeu ne-a dat asa cum suntem.. dc sa strikam treaba facuta de El ?? si in chestia asta n u e vb numai de D-zeu.. dar trebuie sa ne apreciem noi insine asa cum suntem ka sa fim apreciate si de ceilalti din jur.....
  citeaza   raspunde

buna,dati-mi si mia o reteta sa stiu,pt a avea sani ami mari, VA MULTUMESC
  citeaza   raspunde

am 40 de ani am fost obsedata ca am sani lasati dar mia trecut ,cand un barbat i place de o femeie ,o place asa cum este si sase uite intai la el ca si el are defecte
  citeaza   raspunde

NU CRED CA ESTE O MARE PROBLEMA ,DACA SOTUL TAU TE IUBESTE INSEAMNA CA TE PLACE ASA CUM ESTI,CE FOLOS SA AI SANII MARI DACA EL UMBLA CU ALTA?
  citeaza   raspunde

buna!k bine zici!dak te a ales asa cum esti,asa trebuie sa te iubeask!sincer chestia cu sanii mari e doar un atu in a avea tupeu in fata baietilor!dar ceea ce i intereseaza p ei insa...e altcva...deci cu sanii mari se ajunge mai repede la ..sex dekt la dragoste!poop
  citeaza   raspunde

De la: geo22, la data 2009-09-11 15:23:30buna!k bine zici!dak te a ales asa cum esti,asa trebuie sa te iubeask!sincer chestia cu sanii mari e doar un atu in a avea tupeu in fata baietilor!dar ceea ce i intereseaza p ei insa...e altcva...deci cu sanii mari se ajunge mai repede la ..sex dekt la dragoste!poop

asa e.... nu are nici un folos sa ai sanii mari numai de dragul a cucerii mai multi baieti sau ceva de genu'...

numai asa ka vrei sa cuceresti un baiat numai sa ..... se ajunga la ce ai zis tu... SEX... desii nu cred ka e o mare problema deoarece in ziua de azi daca vrei sa faci sex o faci cu care iti iese-n cale.. nu se mai uita nimeni la felul cum arati cand e vorba de asa ceva .. bine-nteles facem mici exceptii.. dar majoritatea baietilor/barbatilor nu rateaza sansa de a face sex chear daca e pana acolo iti pune cearceafu-n cap si ii da bataie :D........
  citeaza   raspunde

unii inteleg altii nu....si eu am fost complexata din cauza sanilor dupa ce am nascut.mi-am dorit enorm sa am sanii frumosi si mi-am facut o marire de sani.nu am avut deloc probleme.am facut-o pentru mine si sunt mandra de curajul meu
  citeaza   raspunde

miscare,gimnastica si masaj
  citeaza   raspunde

masaj, masaj si iar masaj. si NUMAI masaj.
  citeaza   raspunde

da' masajul cine sa-l faca??
e...automasaj??
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: