DACA ARE SI NEVASTA SI AMANTA, DE LA MINE CE VREA?

Nu stiu daca am o relatie.Tipul e casatorit.Are o amanta de care zice ca are nevoie ca il ajuta cu diverse lucruri la firma si nu vrea sa ii mai dea bani pt ,,serviciile,, ei asa ca se culca cu ea. De mine zice ca ii place si ca se simte bine cu mine , dar pe mine ma inebuneste situatia.Ce vrea oare de la mine?ca nu-linteleg...si nu pot accepta sa fiu ,,una din femeile cu care se culca,, si atat.

Postat pe 9 Iulie 2009 00:50
o god...iaca barbatii astia pentru voi s-au inventat...fii happy
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:52
Nu ma ajuti deloc.TE ROG conteaza multparerea ta.Ce sa fac?

Postat pe 9 Iulie 2009 00:55
tu vorbesti serios?da-i un sut in fund...si tu baga putin capu-n apa rece...mai explicita de atat nu cred sa pot fi pe tema asta...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 00:57
si baga seama...ca deja ai acceptat sa fii doar una din cele cu care se joaca...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 01:01
O sa fieputin greu dar o sa trec peste.Initial n-avrut sa-mi spuna despre amanta dar a gasit in tel lui un mes de la mine si a luat foc.Eu aveam unele banuieli care atunci mi s-au confirmat.Trebuie sa renunt desi e greu...

Postat pe 9 Iulie 2009 01:06
nu stiu ce varsta ai...dar respecta-te si iubeste-te un pic mai mult...fii mai egoista ce d-zeu...ofera-i-te cui te merita si cand e iubire de ambele parti, in rest sunt povesti de adormit copiii...zau, daca se merita...
mai ales...ca iote la el material didactic...fa-i vant...mai greu, mai putin greu...dar fa-i vant...
hai, noapte buna la toata lumea...am taiat-o...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 01:10
asa MIA. ...da-le lectii de viata...de moralitate mai ales...!!! au mare nevoie.... duc lipsa...ceva de speriat!!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 01:14
nu dau nicio lectie, leonule...doar ca o iau razna cand vad cum si in ce fel se consuma aiurea...zau daca mai stii care-i de vina...el, ca-i cu obraz gros de opinca...or ea...ca o ia varteju' fara sa gandeasca un pic...si sa priveasca un pic in ea...sa vada ce-i trebuie si ce o face happy...sau macar impacata...naspa...eu cand aud asemenea chestii...vad doar rosu...but this is life...or daca noi nu vrem s-o schimbam, atunci cine?si unde sa cautam raspunsuri?altii nu ni le pot da...doar noi
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 01:19
nb ..MIA!
superbus
Postat pe 9 Iulie 2009 01:20
si sa inteleg ca tu speri la o relatie serioasa de la un om care e si casatorit si are si o amanta????god!!!!femeie....trezeste-te....scuza-ma dar ai picat ca fraiera in plasa lui.....rupe cu el cat poti de repede si cauta-ti un om serios.....god!!!!
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 01:20
Achiesez la ceea ce a spus Mia initial.. pentru astfel de femei exista si genul asta de barbati.
anakin
Postat pe 9 Iulie 2009 09:13
pai, oare ce ar putea sa vrea...???
de ce te multumesti sa fii...doar una dintre ele ???
un pic de respect de sine, ce naiba ???
Blue_Tattoo
Postat pe 9 Iulie 2009 09:22
Treaba cu respectul de sine e relativa, cred eu, in conditiile in care te complaci in obscurul unei situatii pana la identificare.
anakin
Postat pe 9 Iulie 2009 09:34
sa te ... ce dracu sa vrea nu te-ai prins http://www.garbo.ro/comunitate/forum/post_reply/5829.html#
garbo020286
Postat pe 9 Iulie 2009 11:39
tica, parerea mea este ca tipul asta al tau este de doi lei. psihologii spun ca ar fi un sindrom, daca toata viata a suferit de foame, cu proxima ocazie isi umple frigiderul. este optiunea ta daca vrei sa fii carnitza din galantar.
tulipe
Postat pe 9 Iulie 2009 12:01
Iti place sa fi a cincea roata de la caruta sau manta de vreme rea?E un nemernic care profita de tot ce intalneste si ii crede minciunile.Mai ales in ziua de azi ,din lipsa de bani,multi promit ca vei fi tinuta ca o printesa si din dorinta de a obtine un ban in plus se umilesc pentru nimic.Evita-l ca iti va fi mult mai bine.Cred ,ca sub masca ,e un profitor si stoarce tot ce-l crede.
Dalimi
Postat pe 9 Iulie 2009 12:12

Cum, ce vrea? Ceva nou si usor de obtinut. Tipic pentru oamenii lipsiti de caracter...
Ella34
Postat pe 9 Iulie 2009 12:13
De la: tica, la data 2009-07-09 00:50:45Nu stiu daca am o relatie.Tipul e casatorit.Are o amanta de care zice ca are nevoie ca il ajuta cu diverse lucruri la firma si nu vrea sa ii mai dea bani pt ,,serviciile,, ei asa ca se culca cu ea. De mine zice ca ii place si ca se simte bine cu mine , dar pe mine ma inebuneste situatia.Ce vrea oare de la mine?ca nu-linteleg...si nu pot accepta sa fiu ,,una din femeile cu care se culca,, si atat.
vrea sa ti-o traga...ce este asa de greu de inteles ???
TF_
Postat pe 9 Iulie 2009 12:15
tica..raspunsul e chiar la tine...uite cum incepi postarea...."nu stiu daca am o relatie"....no comment
tutankhamon
Postat pe 9 Iulie 2009 12:15
Nu stiu daca eu am vrut o relatie.Stiam in mare ce ,,apucaturi,, are.Acesta a fost motivul pt care am fost mereu suspicioasa si am avut dreptate.Nu-mi pare rau.Ne-am simtit bine impreuna dar nu m-as vedea niciodata langa el. De ce?M-ar plictisi.In afara de sex e ,,degeaba,,.Problema e ca in pat e ,,beton,,; dupa atata experienta acumulata ....va pup pe toti

Postat pe 9 Iulie 2009 12:23
Din asta eu am inteles ca deja a dus mosul in beci sau ratonul la veverita. Asa incat nu stiu cat de nevinovata sau inocenta este tipa, ci cel mult a prezentat lucurile distorsionat.
anakin
Postat pe 9 Iulie 2009 16:21
...sau a dat-o la intoarsa...ce ti-e si cu imaginatia asta...doar sa pari pe felie...dar de fapt, risca sa se minta singura...
mia79x
Postat pe 9 Iulie 2009 16:25
Oameni buni, ati avut dreptate.Dupa ce a primit ce si-a dorit nu mai trimite nici macar un sms.Eu nu-l sun , poate de teama ca n-o sa sa-mi raspunda.Sunt o fraiera..

Postat pe 9 Iulie 2009 18:26
De la: tica, la data 2009-07-09 18:26:22Oameni buni, ati avut dreptate.Dupa ce a primit ce si-a dorit nu mai trimite nici macar un sms.Eu nu-l sun , poate de teama ca n-o sa sa-mi raspunda.Sunt o fraiera..


Aha,deci,i-ai dat-o.Cel putin te-a lucrat bine sau era flescait de alta mai nainte???
valentino
Postat pe 9 Iulie 2009 18:31
anakinu ` , esti tare, mami
kyra
Postat pe 9 Iulie 2009 18:31
aici apare problema. e super tare tipul! daca ar fi toti barbatii la fel, am vedea numai femei fericite dar unii lasa de dorit...

Postat pe 9 Iulie 2009 18:53
Deci...
De la: kyra, la data 2009-07-09 18:31:45anakinu ` , esti tare, mami

plus
De la: tica, la data 2009-07-09 18:53:02aici apare problema. e super tare tipul! daca ar fi toti barbatii la fel, am vedea numai femei fericite, dar unii lasa de dorit...


va multumesc frumos, dar nu trebuia.
anakin
Postat pe 9 Iulie 2009 19:02
ma inclin, majestate !
kyra
Postat pe 9 Iulie 2009 19:04
Ticuta,ia asculta tu un pic : se spune ca tipii beton au ceva particularitati fizice de tipul: nas incovoiat,numar mare la papuc, adus usor de bazin in fata...Daca tu ai dibuit ceva de acest tip,pe urmatorul ti-e mai usor sa-l recunosti.Asa nu mai pierzi timp pretios si nici nu te-ntorci cu buza umflata(la aia de sus ma refer...)
valentino
Postat pe 9 Iulie 2009 19:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
salutare tuturor! 65 De la: mia79x 14 Iulie 2009 18:16
Ajutooor :)) 9 De la: Sky 5 Octombrie 2009 07:12
brbai nepricepui sau femei frigide....s vedem 880 De la: neculanic 26 Decembrie 2009 14:34
Pareri va rog! 14 De la: garbo_429706 19 Martie 2016 20:34
cum sa faci sa fii ascultata de un barbat? 63 De la: garbo104121 27 Aprilie 2010 14:48
Setari Cookie-uri