ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Femeia balanta

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

bre, da' textu' unde e?... nu ca m-ar fi interesat...
  citeaza   raspunde

sta in balanta acum sa se decida daca il adauga sau nu
  citeaza   raspunde

carmanncito...

daca mai ai de gand sa mai mananci semintze p-acilea, baga si tu o momaie la profil, ca prea am impresia ca vorbesc cu neica nimeni...
  citeaza   raspunde

mi-e frica
  citeaza   raspunde

hai bre ca nu fac voodoo d-ala...
  citeaza   raspunde

e bine?
  citeaza   raspunde

corect... mi-era teama ca bagi vreo pisica, ca ma lua tremuriciu'...
  citeaza   raspunde

si....femeia balanta...ce e cu ea pana la urma?
  citeaza   raspunde

sta-n echilibru, acolo...
  citeaza   raspunde

femeia balanta sta-n echilibru daca are pe cine trebuie langa ea.....daca nu.....devine tare dezechilibrata, in sensul ca de atata "cantarit"..... se mai "inclina",ca de.....cu asa barbati "sinceri"....in preajma...nu poate fi snoaba....e f fidela,dragastoasa, da tot,are mare rabdare,e supusa,cocheta,gospodina.....dar daca nu primeste cel putin pe jumatate din sentimentele pe care le ofera,daca ai mintit-o......... e mare belea....sa nu uitam ca reprezinta "justitia".....iubeste sinceritatea si corectitudinea,e romantica....daca vrei doar o aventura.....mai bine lasa-te.... simte si devine ironica.....nu suporta ipocrizia....
  citeaza   raspunde

Lasa, se echilibreaza ea.... balanta..... stie cum
  citeaza   raspunde

De la: garbo042213, la data 2011-01-10 19:30:52 femeia balanta sta-n echilibru daca are pe cine trebuie langa ea.....daca nu.....devine tare dezechilibrata, in sensul ca de atata "cantarit"..... se mai "inclina",ca de.....cu asa barbati "sinceri"....in preajma...nu poate fi snoaba....e f fidela,dragastoasa, da tot,are mare rabdare,e supusa,cocheta,gospodina.....dar daca nu primeste cel putin pe jumatate din sentimentele pe care le ofera,daca ai mintit-o......... e mare belea....sa nu uitam ca reprezinta "justitia".....iubeste sinceritatea si corectitudinea,e romantica....daca vrei doar o aventura.....mai bine lasa-te.... simte si devine ironica.....nu suporta ipocrizia....
ioteee cum le zice astaaa micaaa
  citeaza   raspunde

SFATURI:pe care le-am primit de la astrolog, deoarece sunt balanta,, Mentine-te pe drumul tau si inainteaza in mod constant. Invata sa tii piept eventualelor distrageri. Nu te abate de la drumul tau. Foloseste-ti intelepciunea pentru a te ajuta pe tine insuti, cat si pe ceilalti. Experientele nu trebuie doar traite, ci trebuie sa si inveti din ele. Evita sa ramai abandonat. ", ce ziceti??
  citeaza   raspunde

Sunt balanta, nascuta pe 8 octombrie
PUNCTE FORTE: Imaginativ Romantic Capabil
PUNCTE SLABE: Capricios Labil din punct de vedere emotional Atras de putere
  citeaza   raspunde

Sunt balanta, nascuta pe 8 octombrie
PUNCTE FORTE: Imaginativ Romantic Capabil
PUNCTE SLABE: Capricios Labil din punct de vedere emotional Atras de putere
  citeaza   raspunde

Zicem .... nu am vazut 'balanta' sa ramana abandonata..... totdeauna se ridica...
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: