ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Retete dietetice

Voteaza
*****Scor: 1 din 1 vot

As dori sa aflu niste retete ditetice si unde pot gasi fructoza
  citeaza   raspunde

Fructoza, se gaseste la magazinele cu medicamente si produse naturiste... si eu am cautat mult pana am depistat.
  citeaza   raspunde

Fructoza gasesti in Real, Kaufland, Metro, Carrefour la raionul cu dietetice, dar nu neaparat. Eu am luat din Kaufland si era langa zahar. Costa in jur de 20 lei si are 500 kg. Eu tin dieta lui Catalin Crisan. Caut-o pe forum si incepe-o si tu pt ca nu-i grea deloc si chiar functioneaza. Spor la slabit
  citeaza   raspunde

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 g de cognac.
Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama.

citeaza   raspunde

Ha, ha, ha Alexandra, ce gluma buna!
  citeaza   raspunde

Inaimte de masa o cana cu apa si dupa masa o cana cu ceai verde,dar sa fie neaparat fierbinte.Spor la slabit!
  citeaza   raspunde

baga o cana cu apa si-n loc de masa, si aia esti...
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Nu pot sa tin dieta lui catalin crisan,eu tin regimul Montignac pe care vreau sa il mentin ca si un nou stil de viata .Nu trebuie sa slabesc decat cateva kg dar trebuie sa ma mentin.
multumesc pentru informatii
  citeaza   raspunde

Mi-am cumparat si eu cartea lui Montignac, dar sunt abia la capitolul 3, "Cum sa scapam de kg in plus" Pare interesanta abia astept sa vad exact despre ce este vorba.
  citeaza   raspunde

mie mi se pare mai mult un alt mod de viata decat o dieta in sine.
E interesanta
  citeaza   raspunde

A inceput sa dea rezultate la tine?
  citeaza   raspunde

Am slabit aprox 3 kg intr-o luna si ceva ,nu e prea mult dar nu ma grabesc.Dar eu am 45 de ani si la varsta asta slebesc mai greu.
  citeaza   raspunde

fetele, vedeti ca a deschis cineva un topic cu dieta asta a lu' Montignac...cu un grafic de-ala...poate va e de folos...

bafta
  citeaza   raspunde

De la: prometeus_wife, la data 2009-06-15 11:56:10fetele, vedeti ca a deschis cineva un topic cu dieta asta a lu' Montignac...cu un grafic de-ala...poate va e de folos...

bafta

merci wife , ca incerci sa "imi promovezi topicul" acum inteleg , eu nu m-am uitat pe aceste topic-uri. merci inca o data
  citeaza   raspunde

anytime, fetitza...
  citeaza   raspunde

parca aveam si eu cartea aia , downloadata...
  citeaza   raspunde

am intrat pe topicul sa slabim impreuna f tare mi-a plact ce au reusit fetele sa faca pacat ca n7u au continuat. E ceva de genu vreau sa realizez si eu, sper ca pana acum nu a venit nimeni
  citeaza   raspunde

insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras...merita vazut...(nu e reclama)...:D:D:D:D:D:D:D:d;
  citeaza   raspunde

Vin cu noutati privind sustinerea sanatatii din punct de vedere biochimic prin corectarea carentelor alimentare cu extractele din alimente integrale, adica suplimentele nutritive care respecta exigenta organismului, pentru ca au ca materie prima doar alimentele cu care am crescut. ofer detalii privind aceste aspecte pe adresa de e-mail magdalena_filip@yahoo.com
  citeaza   raspunde

Vin cu noutati privind sustinerea sanatatii din punct de vedere biochimic prin corectarea carentelor alimentare cu extractele din alimente integrale, adica suplimentele nutritive care respecta exigenta organismului, pentru ca au ca materie prima doar alimentele cu care am crescut. ofer detalii privind aceste aspecte pe adresa de e-mail magdalena_filip@yahoo.com
  citeaza   raspunde

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;perianudavid@yahoo.com. cu subiect noni

citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: