ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Concerte in bucuresti

Voteaza
*****Scor: 4 din 4 voturi

POATE MULTA LUME NU STIE IN ROMANIA VINE ANU ACESTA URMATORII :

1-TARJA TURUNEN ( fosta voce de la night wish ) = 22 iunie 2009

www.myticket.ro/ro/bilete/152/detaliilocatie/tarja-turunen.html#...

2- PATRICIA KAAS 14 iunie 2009

www.ticketpoint.ro/bilete/1/372/bilete+patricia+kaas+kabaret

3- THE SPIRIT OF PINK FLOYD = 6 iunie 2009
www.myticket.ro/ro/bilete/149/detaliilocatie/the-spirit-of-pink-...

4- MADONNA 26 AUGUST 2009
www.myticket.ro/vodafone/ro/bilete/135/detaliilocatie//madonna-s....html#biletemyticket

5- DIANA KRAAL 22 noiembrie 2009
www.myticket.ro/ro/bilete/154/detaliilocatie/diana-krall-quiet-n...
  citeaza   raspunde

Am reusit sa ajung la Tarja Turunen si am bilete la Madonna , IMI VOI CUMPARA curand bilete si la Diana Kraal

In comunitatea noastra avem cumva amatori de ocncerte ?
  citeaza   raspunde

oiii...as vrea sa ajung la madonna...dar sunt out in perioada aia...in vacanta...
  citeaza   raspunde

Eu am luat biletele din martie , avusesem si la DM dar din pacate ptr mine s-a anulat concertu lor

Am mai avut si la Tarja ( fosta voce de la nightwish)
  citeaza   raspunde

eu am biletele de vacanta din aprilie...so, chiar mi-ar fi placut s-o vad pe madonna...hm, iaca o pierd
  citeaza   raspunde

de fapt pe 26 ma intorc...ia staiii sa vad...
  citeaza   raspunde

actually...pe 23 noaptea ma intorc
mai sunt bilete?cat e biletul?la izvor, nu?hm, am sa ma uit pe site...iaca o speranta
  citeaza   raspunde

cel mai ieftin bilet este 120

intra pe site la myticket...stai ca iti dau linku eu

www.myticket.ro/vodafone/ro/bilete/135/detaliilocatie//madonna-s....html#biletemyticket

vezi aici si mergi la diverta ca de acolo le am luat eu
  citeaza   raspunde

am ratat ieri pe cesaria evora
  citeaza   raspunde

nu ma duc frate la concertele astea cu bani multi si vizibilitate zero.....e adevarat ca imi plac la nebunie - de revelion, de 5 ani merg numai la ateneu, la protv, pentru voltaj....dar la astia straini nu merg...prea multa lume proasta, care calca pe toi in picioare, scuipa seminte, vorbesc urat...etc...

in sala e altceva....dar acolo, daca imi place concertul, nu pot sta pe scaun....si ma dau aia afara daca sunt singura care topaie...
  citeaza   raspunde

la cesaria....sa te duci tuth..k nu ai sa regreti! o iubesc la nebunie pe femeia asta! si-mi place ca vine aproape in fiece an in romania!deci o adoooooooooooor....uite vezi...asta este pentru mine...o mare...mare doamna! modesta, talentata...simpla... si cu un farmeeeeeeeeeeeeec de nedescriis!off
  citeaza   raspunde

stiu, am auzit de ea...cantareata cu picioarele goale....dar nu e genul meu de muzica....trebuie sa fiu intr-o dispozitie speciala pentru a o putea asculta...
  citeaza   raspunde

a devenit celebra pela 50ani..au descoperit-o cantand in timp ce spala rufele....nu stiu pe unde...dar e fenomenala!
  citeaza   raspunde

e din insulele capului verde, sister...si a fost descoperita de compozitorul gregorio goncalvez intr-un bar unde canta pentru o masa calda...tot el i-a dat lectii si de muzica si de viata...o vreme a locuit modest, intr-o casa darapanata, langa port, cu cei doi copii si mama ei oarba....acuma, dupa ce a castigat o multime de bani, se urca pe scena desculta in semn de solidaritate cu saracii din tara ei si sustine financiar cateva familii de conditie modesta....succesul l-a cunoscut in 1988, la o varsta inaintata, cu albumul "la diva aux pieds nus"
  citeaza   raspunde

niic n-am stiut! dar pot satzi spun atata/...ca acum cativa ani cd se filma viata lui modigliani in romania...o serie de actori americani de fite....misunau p-aci! cum crezi ca i-am vazut???intrand pe la jumatea concertului, tranfigurati totaaaaaaaaal....din cauza emotiei, ocupandu'si locul in tacere cu ochii la femeia asta...si cu sufletul dus...era o mutenie absoluta...plina de mii si mii de esente...si nu doar ale cantecului nu stiu sa descriu, pt k si acum ma trec fiorii cd mi'aduc aminte
  citeaza   raspunde

te cred...e o muzica speciala...inspirata de viata ei saracacioasa...si o melancolie si o tristete de numa numa...
  citeaza   raspunde

e o muzica...sub vraja careia cad mastile...toateeeeeeee mastile!
  citeaza   raspunde

13 octombrie- Vaya con Dios- alt concert de vazut.....
  citeaza   raspunde

Eu as merge la un concert Rammstein.
  citeaza   raspunde

De la: fleur_de_lis, la data 2009-10-03 01:26:26am ratat ieri pe cesaria evora
  citeaza   raspunde

Am fost la Madonna i a fost foarte,foarte frumos, in ciuda la ce s-a discutat. Daca ar mai veni as merge. Sunt multi carcotasi, dar a fost frumos.
  citeaza   raspunde

Ma INTERESEAZA NUMAI CONCERTELE SIMFONICE. FESTIVALUL G.ENESCU A FOST SEN-ZA-TI-O-NAL!FELICITARI ORGANIZATORILOR.
  citeaza   raspunde

pe mine nuuuu...si e si mai senzationaaal...
  citeaza   raspunde

Acum pe 8 oct Iris are concert la sala polivalenta
  citeaza   raspunde

Iris s-a cam varsat dupa parerea mea.
  citeaza   raspunde

cam asaa ceva
  citeaza   raspunde

A fost Directia 5 in Constanta, la Club Phoenix.
Imi pare rau ca nu am reusit sa ajung!
  citeaza   raspunde

vin parazitii in moreni sambata
  citeaza   raspunde

De ce crezi asta ?
De la: Tiffany, la data 2009-10-04 16:04:59Iris s-a cam varsat dupa parerea mea.
  citeaza   raspunde

Ca nu mai canta cum cantau. La fel si Holograf si chiar Directia 5. S-au inmuiat.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: