Hristos a Inviat!

Speram ca ati avut cel mai frumos Paste de pana acum. Noi astazi nu fugim la birou, asa ca am intrat un pic doar pentru a va ura sa aveti in continuarea un Paste luminos si fericit. Speram ca veti profita de cea de-a doua zi de Paste pentru a va relaxa, plimba sau pentru a petrece mai mult timp alaturi de cei dragi. Sarbatori fericite!
AndraMicu
Postat pe 19 Aprilie 2009 23:47
Adevarat a inviat!

Puteti intra pe un blog foarte interesant accesand linkul urmator:

http://www.cezar-iasi.blogspot.com/
Blogul contine: Argumente si dovezi ale existentei lui Dumnezeu si a vietii de dincolo de moarte. Videoclipuri. Inregistrari video cu miracole. Legaturi cu numeroase site-uri foarte interesante (unele dintre ele contin posturi TV on-line si posturi de radio). Carti foarte intersante care pot fi citite direct pe internet (fara a necesita descarcare in calculator). Articole. Adrese, numere de telefon si site-uri ale unor asociatii care ofera servicii caritative, etc.
V rog intrati pe blog si trimiteti-l mai departe ca sa foloseasca si altora. Chiar se merita.
vieru_cezar_iasi
Postat pe 20 Aprilie 2009 03:53
Adevarat a Inviat!
Urez intregii echipe Garbo un Paste fericit, luminos, bucurii si sperante implinite.
LADYR48
Postat pe 20 Aprilie 2009 08:15
Lumina in suflet si in viata si sarbatori fericite!
Multumim ca existati.
laura_aries72
Postat pe 20 Aprilie 2009 09:46
Adevarat A Inviat!Lumina Sfanta sa va incalzeasca sufletele si sa va aduca bucurii si pace.
ohayaa_soso
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:06
CRISTOS A INVIAT!
DRAGII MEI,
ATATA TIMP CAT TRAITI, NU UITATI CA DUMNEZEU INSEAMNA IUBIRE.
NIMIC NU E MAI DE PRET PE LUMEA ACEASTA DECAT IUBIREA. IUBIRE DE FRUMOS ,IUBIRE DE SOARE, DE PASARI ,DE FLORI SI MAI PRESUS DE ORICE IUBIREA PENTRU APROAPELE TAU . DUMNEZEU NE DARUIESTE PRIETENI, FIINTE DRAGI PENTRU UN TIMP LIMITAT . TIMPUL ACELA SE POATE SCURGE INTR-O BUNA ZI . DE ACEEA NU UITATI NICI O CLIPA SA IUBITI SI SA PRETUITI FIINTELE DRAGI DIN VIETILE VOASTRE SI SA FACETI IN ASA FEL CA ELE SA SIMTA SI SA STIE ACEST LUCRU. NU AI SPUS NICIODATA MAMEI , TATALUI , FRATELUI, SOREI ,SOTIEI ,SOTULUI SAU ALTOR FIINTE DRAGI ,,TE IUBESC,,! E MOMENTUL SA LE-O SPUI ACUM SI VEI VEDEA REACTIA LOR DE BUCURIE SAU DE SURPRINDERE PLACUTA , SAU POATE VEI VEDEA LACRIMI DE FERICIRE. SE SPUNE CA DRAGOSTEA TAMADUIESTE ATAT PE CEI CE O OFERA CAT SI PE CEI CE O PRIMESC. O STRANGERE SINCERA DE MANA, O IMBRATISARE, MERSUL UMAR LANGA UMAR SAU BRAT LA BRAT, CUIBARIREA LA SANUL MAMEI SAU AL IUBITEI, UN ZAMBET , O MANGAIERE, CONTEAZA ENORM . SPUNE ACUM CELOR CE AU NEVOIE DE UN PRIETEN ,,TE IUBESC PRIETENE,,!...SI REACTIA LOR TE VA FACE FERICIT. INVATA SA -TI GASESTI FERICIREA IN ASTFEL DE LUCRURI MARUNTE! AM SCRIS ACESTE RANDURI DIN IUBIRE PENTRU VOI DRAGI PRIETENI
MULUMIM DIN SUFLET ECHIPEI PENTRU TOT CE NE OFERA!
psihoprea
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:08
HRISTOS A INVIAT!,pace in suflete,iubire,fericire,sanatate va doresc la toti
scrichy
Postat pe 20 Aprilie 2009 10:13
Multumesc mult pentru urari,asemenea.
ginagil
Postat pe 20 Aprilie 2009 11:05
Adevarat a inviat ! Sa fiti fericiti si norocul sa cada pe capul vostru !
ismariana
Postat pe 20 Aprilie 2009 11:07
Adevarat a Inviat!!! Multa sanatate ,fericire prosperitate si impliniri tuturor!
vanesa
Postat pe 20 Aprilie 2009 11:57
Adevarat a inviat....multa sanatate pentru toata lumea
2407
Postat pe 20 Aprilie 2009 12:36
De la: AndraMicu, la data 2009-04-19 23:47:45Speram ca ati avut cel mai frumos Paste de pana acum. Noi astazi nu fugim la birou, asa ca am intrat un pic doar pentru a va ura sa aveti in continuarea un Paste luminos si fericit. Speram ca veti profita de cea de-a doua zi de Paste pentru a va relaxa, plimba sau pentru a petrece mai mult timp alaturi de cei dragi. Sarbatori fericite!




andra...PASTE FERICIT SA AI SI TU...ALATURI DE CEI DRAGI!!!
si...mai asteptam de la tine...ceva vesti ca...mai existi si...ca mai esti inca printre noi!!
chiar daca jobul...iti ocupa mult timp!!!
o zi frumoasa sa ai!!
ovidiu42
Postat pe 20 Aprilie 2009 12:39
ADEVARAT A INVIAT!
Multumesc frumos pentru urari si,de asemenea, urez intregii echipe GARBO ca Sarbatorile Pascale sa va aduca bucurie, sanatate si fericire!
ametist
Postat pe 20 Aprilie 2009 12:47
Adevarat a inviat...alaturindu-ma celor ce scriu sau citesc pe acest site,as vrea sa va invit pe toti sa pastram tonul,cordialitatea si spiritul fraternitatii crestine,pe care aceste evenimente Pascale ni le-a adus demult si reamintit acum,si care a incintat okiul si incalzit inima aceste zile...va doresc numai bine...
valentino
Postat pe 20 Aprilie 2009 13:08
adevarat a inviat! sarbatori fericite! pt mine Pastele a fost plin de sentimente pline de fericire k baiatul meu care e la studii in Italia a luat un examen important tocmai in joia mare si in acelasi timp sufletul meu park e pustiu, de cate ori ma asez la masa ma gandesc la baiat si ochii mi se umplu de lacrimi, imi este f greu.numai o mama stie ce e dorul de copii.va pupic.
salvyna_g
Postat pe 20 Aprilie 2009 13:30
ADEVARAT A INVIAT!
LUMINA SFANTA SA VA INCALZEASCA SUFLETELE SI SA VA LUMINEZE VIATA!
dantoica
Postat pe 20 Aprilie 2009 19:10
PASTE FERICIT TUTUROR SI HRISTOS A INVIAT !
beiansimona
Postat pe 20 Aprilie 2009 20:28
Adevarat a-nviat!!!
oana6200
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:15
Adevarat a inviat!
Multa sanatate, pace si lumina in sufletele tuturor.
Multumim echipei pentru tot.
Delo
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
INSOMNIA 3 De la: ellenn 12 Martie 2009 12:44
femeia pesti ---barbatul fecioara 12 De la: blue_dream 18 Martie 2010 12:54
Demonstratie Gastronomica Bucuresti 4 si 5 Februarie 1 De la: Ridhima 4 Februarie 2009 20:12
ori m-am prostit ori am chiorit ;ptr MODERATORI 4 De la: mia79x 9 Iunie 2009 16:57
Pentru album privat 21 De la: crilore 6 Martie 2011 16:08
Setari Cookie-uri