Rezista un barbat sa faca sex(dragoste)doar cu sotia sa toata viata dupa casatorie?

vad ca esti buna de facut misto ai facut cumva cursuri pt asta?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:20
vad ca esti buna de facut misto ai facut cumva cursuri pt asta?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:20
mai fetitza...ai o problema, sau ce ?

in general nu ma ostenesc cu raspunsurile aiurea, dar fac o exceptie pentru tine...

invata sa folosesti compul si mouse-ul

invata gramatica limbii romane

si invata sa taci cand nu se vorbeste cu tine

eventual cauta topicul rodicutei si ai sa pricepi ce am vrut sa spun...in niciun caz nu era vorba despre tine

wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:25
eu zic asta pt ca din proprie experienta o stiu,la inceput li sa parut ceva iesit din comun dar apoi barbatii au gandit ca este mai bine asa pt ca nu le plac alea care umbla cu toti vagabontii,barbatii mai fac si teste sa vada daca chiar esti serioasa sau faci cu sfanta doar cu el pt ca barbatii sunt mai parctici si fac multe teste ei nu se iau dupa vorbe ca femeeile,le spun 2 vorbe dulci si iti si cad in brate,asta nu le place barbatilor,dar doar nu o sa spuna asta pt ca nu prosti nu sunt.Stiti fetelor este lasat de la natura ca barbatii sa ia initiativa de a cuceri o femeie dar problema ca femeile cad ca mustele si lor nu prea le place dar le convine ca asa au sex dar fara obligatii,si de ce sa se castoreasca barbatii cand primesc asa usor ceea ce ii intereseaza de fapt,pt ca pt barbatii sexul este important,este asa lasat de natura ca ei sa aiba nevoie mai mare de sex ca noi femeile,si noi femeile avem nevoie dar dacane simtit iubite respectate,pt ca daca barbatul te respecta,simti ca te iubeste il doresti mereu, dar daca el se comporta urat mai vrea si sex si tu nu vrei zice ca tot tu esti frigida nu ca el este prost si nu stie cum sa se faca dorit,
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:26
eu zic asta pt ca din proprie experienta o stiu,la inceput li sa parut ceva iesit din comun dar apoi barbatii au gandit ca este mai bine asa pt ca nu le plac alea care umbla cu toti vagabontii,barbatii mai fac si teste sa vada daca chiar esti serioasa sau faci cu sfanta doar cu el pt ca barbatii sunt mai parctici si fac multe teste ei nu se iau dupa vorbe ca femeeile,le spun 2 vorbe dulci si iti si cad in brate,asta nu le place barbatilor,dar doar nu o sa spuna asta pt ca nu prosti nu sunt.Stiti fetelor este lasat de la natura ca barbatii sa ia initiativa de a cuceri o femeie dar problema ca femeile cad ca mustele si lor nu prea le place dar le convine ca asa au sex dar fara obligatii,si de ce sa se castoreasca barbatii cand primesc asa usor ceea ce ii intereseaza de fapt,pt ca pt barbatii sexul este important,este asa lasat de natura ca ei sa aiba nevoie mai mare de sex ca noi femeile,si noi femeile avem nevoie dar dacane simtit iubite respectate,pt ca daca barbatul te respecta,simti ca te iubeste il doresti mereu, dar daca el se comporta urat mai vrea si sex si tu nu vrei zice ca tot tu esti frigida nu ca el este prost si nu stie cum sa se faca dorit,
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:26
daca mie imi spui, nu te supara ca nu am zis cu rautate. recunoaste si tu ca-i simpatica situatia
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:26
sincer am lucruri mai interesante de facut,spre exemplu sa invat filozofia vietii,pt ca unii chiar sunt foarte culci dar stiu doar ce scrie in carti dar nimic original
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:28
sincer am lucruri mai interesante de facut,spre exemplu sa invat filozofia vietii,pt ca unii chiar sunt foarte culci dar stiu doar ce scrie in carti dar nimic original
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:28
http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4434/pagina-12/Nici-o-sansa-trebuie-doar-rabdare-.html

am gasit topicul totusico...bre...da' ce l-am cautat

totusico...e "grele", scumpo...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:29
am vrut sa scriu culti dar stiu doar ce scrie in carti dar nimic original, la ce bun ? daca nu este nimic individual?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:30
am vrut sa scriu culti dar stiu doar ce scrie in carti dar nimic original, la ce bun ? daca nu este nimic individual?
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:30
mie imi plac oamenii cu gandire individuala nu cu gandire de turma,mai bine decat sa bat capul cu semne de puntuatie pe care le stie tot prostul,mai bine imi bat capul cu pshilogia,
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:32
mie imi plac oamenii cu gandire individuala nu cu gandire de turma,mai bine decat sa bat capul cu semne de puntuatie pe care le stie tot prostul,mai bine imi bat capul cu pshilogia,
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:32
DA ???
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:34
Balbaita mai esti fata mea. De ce trebuie sa scrii de 2 ori acelasi mesaj, ca oricum nu zici nimic? Daca vezi ca-ti iese prost mergi si revina cand iti merge netul mai bine.
Micass
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:36
fata, ma lasi ?

ce sa zic...de desteapta si elitista ce esti scrii cu picioarele ? te framanta rau psihologia ? ti se pare ca ai inventata apa calda si mersul pe jos si ai venit sa ne luminezi pe noi, prostimea, ce va' sa zica filozofia vietii...

wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:37
Eu zic ca e doar compulsiva, da click pe mouse..pana apare minunea.
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:40
nene...nu am dispozitia necesara sa imi incarc retina cu aberatii cu pretentii de filozofeala...
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:42
Si daca un barbat vede ca esti serioasa, chiar ajunge sa ii placa atitudinea ta,chiar ajunge sa te respecte mai mult chiar sa te trateze ca pe o femeie,pt ca daca el vede ca nu te respecti si te culci cu toti prostii care iti iese in cale, normal ca nici el nu te respecta.Pt ca daca vrei sa fii respectata trebuie sa inveti sa te respecti singurica,poate atunci si el te va ajuta si te va sprijini nu numai moaral dar si financiar,pt ca de multe ori femeile muncesc mai mult ca barbatii si de ce?Pt ca un barbat gandeste vrei sa fii egal cu mine?sa te culci cu toti cretinii in calduri,atunci hai sa fim egali in toate si in munca, si barbatul poate face bine lucrul asta pt ca el este mai practic si nu asa milos ca o femeie,de asta multi barbati ajung sa isi injoseasca femeile pt faptulca ele nu se respecta ele singure apai ei cum sa le respecte,si toleranta este foarte rea pt ca daca un barbat apuca sa ti se urce in cap,greu il dai jos pt ca barbatii sunt tare smecheri si parsivi nu zic toti pt ca mai sunt si exceptiii
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:46
Si daca un barbat vede ca esti serioasa, chiar ajunge sa ii placa atitudinea ta,chiar ajunge sa te respecte mai mult chiar sa te trateze ca pe o femeie,pt ca daca el vede ca nu te respecti si te culci cu toti prostii care iti iese in cale, normal ca nici el nu te respecta.Pt ca daca vrei sa fii respectata trebuie sa inveti sa te respecti singurica,poate atunci si el te va ajuta si te va sprijini nu numai moaral dar si financiar,pt ca de multe ori femeile muncesc mai mult ca barbatii si de ce?Pt ca un barbat gandeste vrei sa fii egal cu mine?sa te culci cu toti cretinii in calduri,atunci hai sa fim egali in toate si in munca, si barbatul poate face bine lucrul asta pt ca el este mai practic si nu asa milos ca o femeie,de asta multi barbati ajung sa isi injoseasca femeile pt faptulca ele nu se respecta ele singure apai ei cum sa le respecte,si toleranta este foarte rea pt ca daca un barbat apuca sa ti se urce in cap,greu il dai jos pt ca barbatii sunt tare smecheri si parsivi nu zic toti pt ca mai sunt si exceptiii
irina_24ro
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:46
gabicule...e ucigator nene...

unde e anakin cand ai nevoie de el ?

sau zambil ?
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:48
De la: irina_24ro, la data 2009-04-14 22:46:53Si daca un barbat vede ca esti serioasa, chiar ajunge sa ii placa atitudinea ta,chiar ajunge sa te respecte mai mult chiar sa te trateze ca pe o femeie,pt ca daca el vede ca nu te respecti si te culci cu toti prostii care iti iese in cale, normal ca nici el nu te respecta.Pt ca daca vrei sa fii respectata trebuie sa inveti sa te respecti singurica,poate atunci si el te va ajuta si te va sprijini nu numai moaral dar si financiar,pt ca de multe ori femeile muncesc mai mult ca barbatii si de ce?Pt ca un barbat gandeste vrei sa fii egal cu mine?sa te culci cu toti cretinii in calduri,atunci hai sa fim egali in toate si in munca, si barbatul poate face bine lucrul asta pt ca el este mai practic si nu asa milos ca o femeie,de asta multi barbati ajung sa isi injoseasca femeile pt faptulca ele nu se respecta ele singure apai ei cum sa le respecte,si toleranta este foarte rea pt ca daca un barbat apuca sa ti se urce in cap,greu il dai jos pt ca barbatii sunt tare smecheri si parsivi nu zic toti pt ca mai sunt si exceptiii
Papusica,sper ca ai mai multa rabdare cu barbatii...nu de alta,dar in loc sa-i creasca o ia la fuga...calma,da-i timp sa plece scrisul tau,sau trimite-l cu posta prioritaria.
daniel_m67
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:50
dane...hai suflete, schimba poza aia...ca ma simt si eu confuza
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:52
Mai fata, te-a parasit unul in seara asta, de esti asa de furioasa.???. L-ai prins in fapt???

Daca da, da-i drumul la romantz, lasa leusteanu`...
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:55


gabicule...you killing me
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:56
aici e adevarat. nu e bine sa te culci cu toti prostii intalniti. mai sari pe cate unul din rand . din doi in doi sau din trei in trei . sau cu un numar impar de cretinul in calduri
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:57


doamne, ma doare burta de ras...

totusico...ai tu ce ai cu numerele naturale...

vezi ca ti-am dat linkul rodicutei
wife_de_zmeu
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:58
zi-i irina, ca eu tin cu tine
si_totusi
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:59
E clar ca e extrem de furioasa, posturile sunt lungi si extrem de vehemente..

FEMEIEEEEEE! LASAAAAA-L!!!

Anakine....ce-ti mai fumega tie tastatura, muica...
gabitzza
Postat pe 14 Aprilie 2009 22:59
TOTUSICO,ai dreptate pe sarite :100 metri garduri,e drept ca trabuie sa mai dormi din cind in cind
scrichy
Postat pe 14 Aprilie 2009 23:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie la dans 94 De la: zazaq 16 Ianuarie 2013 22:32
Despre marimea penisului 1 De la: garbo_499319 16 Aprilie 2019 18:41
as dori ceva sfaturi in legatura cu relatia cu un coleg de servici 41 De la: liaiedera 11 Aprilie 2010 21:06
Ce s-a intamplat de fapt? Ma doreste sau nu? 29 De la: garbo096571 7 Mai 2010 17:13
Femeia 179 De la: luptatoareacurajoasa 15 Mai 2010 20:19
Setari Cookie-uri