PROPUNERE : O INTALNIRE REALA A CELOR DIN BUCURESTI

ma gandeam ca ar fi frumos , cei care ne conversam constant pe aici in cafeneaua de primavara( LUMEA VIRTUALA) sa si ne vedem intro cafenea ( intrevederea reala cu mirosul adevarat al cafelei )la alegere din bucuresti

eu as vrea ...DAR VOI ?!

astept parerile voastre
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 12:33
e faina propunerea!
in constanta nu se ofera nimeni?
geo32
Postat pe 14 Martie 2009 12:38
De la: geo32, la data 2009-03-14 12:38:10e faina propunerea!
in constanta nu se ofera nimeni?

buna ziua tuturor! ...din constanta suntem 3,( asta daca si tu esti de aici,) nu va fi prea mare intrevederea

Postat pe 14 Martie 2009 12:41
nicoleta, pana reusim s-o perfectam , poate se mai strang musterii.
exista experienta unor intalniri avand ca numitor comun prezenta pe un anumit siteu.
geo32
Postat pe 14 Martie 2009 12:45
Mie personal mi se pare destul de dificil sa aduni oameni din lumea virtuala la o cafea in realitatea fiecaruia dintre noi. ...poate multi dintre cei de aici doresc doar atat:discutii fara implicare prea intima...zic eu...

Postat pe 14 Martie 2009 12:50
dar nu e corect!!!!Si cu noi...ceilalti...cum ramane??!!!

walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 12:52
in cazul acesta propunerea mea ar trebui sa plece si pe zonal

sa creati un subiect , gen constanta intalnire si sa va adunati

cred ca asa ar fi mai bine si mai ales ca unele persoane poate chiar isi doresc sa il cunoasc sau o pe x si y

si atunci sa vedeti cafenea :) ce misto o sa fie atmosfera
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 12:53
De la: walkiria, la data 2009-03-14 12:52:19dar nu e corect!!!!Si cu noi...ceilalti...cum ramane??!!!


walki ...iti veni chef de intalniri odata cu primavara?..

Postat pe 14 Martie 2009 12:53
De la: sexy_nico26, la data 2009-03-14 12:50:15Mie personal mi se pare destul de dificil sa aduni oameni din lumea virtuala la o cafea in realitatea fiecaruia dintre noi. ...poate multi dintre cei de aici doresc doar atat:discutii fara implicare prea intima...zic eu...


oau oau!
stai asa, ca intalnirea unor membri ai unui forum respectabil nu include itimitati. fiecare poa' sa-si pastreze numele de scena, fara alte amanunte.
doar vreau sa zic atat. multe din animozitati au fost uitate atunci cand lucrurile au trecut in lumea reala.
geo32
Postat pe 14 Martie 2009 12:58
pai facem asa : daca unu /a dintre voi are drum in bucuresti anunta din timp si se face acea intalnire la data cand respectivu/a are trecere prin Bucuresti

asa cum suna?
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 12:59
nu am reusit sa ma fac inteleasa observ...sau nu am fost suficient de explicita ...intimitate, in sensul de a socializa cu persoane cunoscute aici si in viata personala...intima...inevitabil discutiile vor duce la acest cadru, asa gandesc eu...asta nu inseamna ca este si corect, sau ca musai asa se va intampla

Postat pe 14 Martie 2009 13:03
Eu bag mana in foc ca majoritatea va merge la mare anul asta, asa ca este posibila si o intalnire in Constanta cu un pic de sincronizare.
AndraMicu
Postat pe 14 Martie 2009 13:06
eiii...daca o sa faceti treaba asta in aprilie...s-ar putea sa vin si eu!Mi-am propus o vizita la o prietena...deci...cine stie!!
Iar in ceea ce priveste sa afcem intalnirile pe locatii...e destul de greu!Ideea e sa ne vedem noi...cei care ne conversam toata ziua!!!

Nicoooo...deja am scos plasa pentru fluturi...nu le dau voie sa-si faca de cap...
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:08
De la: AndraMicu, la data 2009-03-14 13:06:41Eu bag mana in foc ca majoritatea va merge la mare anul asta, asa ca este posibila si o intalnire in Constanta cu un pic de sincronizare.


ioiii!
o implicare a staffului forumului , este mai mult decat binevenita :)
da' un aer de seriozitate si oficializare :)
geo32
Postat pe 14 Martie 2009 13:09
pai zi-mi cand in aprilie ajungi tu prin bucuresti , stabilim atunci data de intalnire

daca ne sincronizam to avem timp sa ne vedem ca acum e sf lunii martie
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 13:11
Ioi, uite cum am ajuns si eu prin transfer serioasa si oficiala
AndraMicu
Postat pe 14 Martie 2009 13:12
De la: AndraMicu, la data 2009-03-14 13:06:41Eu bag mana in foc ca majoritatea va merge la mare anul asta, asa ca este posibila si o intalnire in Constanta cu un pic de sincronizare.


Eu cred ca sincronizarea e destul de grea,tinand cont de programarea concediilor!Dar ar fi un lucru...superfain!!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:12
De la: AndraMicu, la data 2009-03-14 13:12:11Ioi, uite cum am ajuns si eu prin transfer serioasa si oficiala


nu draga andra, exista si au existat suscebilitati in privinta intalnirilor.
de cateva ori chiar am fost interpelati de diversi useri cu intrebari de genul: si ce faceti voi la intalniri, sex in grup?
pai sa nu-ti vina sa-i dai cu tastatura-n creer!!?
geo32
Postat pe 14 Martie 2009 13:15
De la: cinezee, la data 2009-03-14 13:11:30pai zi-mi cand in aprilie ajungi tu prin bucuresti , stabilim atunci data de intalnire

daca ne sincronizam to avem timp sa ne vedem ca acum e sf lunii martie


cred ca va fi ultimul weekend din aprilie.Depind de serviciu!Daca chiar intervine vreo modificare...va anunt!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:15
walki...esti sigura ca sotul tau nu-ti citeste postarile? ...eu as fi gelos in locul lui,aspect de pustoaica plus fluturi in stomac??!!?!...combinatie periculoasa
dar daca te gandesti sa vii la mare...ma bag si eu la intalnirea asta, mi-ar placea sa te cunosc live filmaciule

Postat pe 14 Martie 2009 13:16
e foarte placut sa intalnesti oameni pe care i-ai cunoscut in virtual!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:19
De la: sexy_nico26, la data 2009-03-14 13:16:30walki...esti sigura ca sotul tau nu-ti citeste postarile? ...eu as fi gelos in locul lui,aspect de pustoaica plus fluturi in stomac??!!?!...combinatie periculoasa
dar daca te gandesti sa vii la mare...ma bag si eu la intalnirea asta, mi-ar placea sa te cunosc live filmaciule [/quote

Mai mult decat sigura!!!!Nu mai am sot...si oricum...el are alte preocupari acum.Nicidecum persoana mea!!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:21
De la: walkiria, la data 2009-03-14 13:21:11
De la: sexy_nico26, la data 2009-03-14 13:16:30walki...esti sigura ca sotul tau nu-ti citeste postarile? ...eu as fi gelos in locul lui,aspect de pustoaica plus fluturi in stomac??!!?!...combinatie periculoasa
dar daca te gandesti sa vii la mare...ma bag si eu la intalnirea asta, mi-ar placea sa te cunosc live filmaciule [/quote

Mai mult decat sigura!!!!Nu mai am sot...si oricum...el are alte preocupari acum.Nicidecum persoana mea!!!


Initial ma gandisem sa merg la mare...dar asta se poate schimba.Oricum...as merge la sfarsitul lui august poate chiar septembrie!!Detest aglomeratia si nebunia!!!

Nico draga...tu nu auzi ca stau cu plasa dupa ei???!!!Nu misca in front fluturasii...
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:24
voua ce zi v-ar conveni ...joi sau vineri ...presupun ca weekndurile nu le punem la socoteala ca toti avem familii


eu nu vad nimic rau in a am intlani cu membrii unei comunitati , dupa ce vorbesc cu omul tz timp , parca as vrea sa il vad si in realitate si bine inteles la intalnire sa venim cu partenerii nostri ( daca exista cumva vrweo teama din aprtea partenerului pe aceasta tema)


Wal sa spui asa cu aprox o data ...casa se constientizeze mai bine ziua intalnirii , daca o sa reusim sa o facem in final


daca nu , ne intalnim 2 ..3 care stiu sigur ce vor si ce pot
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 13:24
Nu sunt genul care sa fac promisiuni de care nunpot fi sigura!In principiu...ar fi ultima vineri din aprilie...dar stiti cum e!!Schimbarile pot aparea oricand ...deci...nu promit!!
Tot ce pot sa va spun acum...e ca imi doresc sa va cunosc...si mi-ar face o deosebita placere!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:28
Pai si eu tot de aia am propus intalnirea , ptr ca doresc sa cunosc si omul din spatele cuvintelor

daca nu vor ei , las draga mea ca ne vedem noi :)
cinezee
Postat pe 14 Martie 2009 13:31
walki...vino la mare si iti gasim "fluturasi"...cata frunza si iarba ...cine nu si-ar dori o iubita asa ca tine?... ...gata! m-am decis, impart fluturasi cu pozele tale si organizez o preselectie , si cand vii aici...alegem "fluturele" potrivit

Postat pe 14 Martie 2009 13:34
De la: cinezee, la data 2009-03-14 13:31:16Pai si eu tot de aia am propus intalnirea , ptr ca doresc sa cunosc si omul din spatele cuvintelor

daca nu vor ei , las draga mea ca ne vedem noi :)


Corect!!!O vor face cei care isi doresc asta!!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:40
De la: sexy_nico26, la data 2009-03-14 13:34:54walki...vino la mare si iti gasim "fluturasi"...cata frunza si iarba ...cine nu si-ar dori o iubita asa ca tine?... ...gata! m-am decis, impart fluturasi cu pozele tale si organizez o preselectie , si cand vii aici...alegem "fluturele" potrivit


Eii...cand or auzi dca am doi copii...sa ii vezi cum fug ca mustele!!!
walkiria
Postat pe 14 Martie 2009 13:44
Ar fi mai mult decat binevenita o astfel de intalnire, dar cel mai probabil se va concretiza in intalniri mai mici, in Bucuresti sau Constanta!
sport_man266
Postat pe 14 Martie 2009 13:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre site-uri de reduceri 1 De la: madita 25 Noiembrie 2013 14:40
reprezentanti Avon 1 De la: cris_roxa85 5 Mai 2009 15:08
POVESTEA MEA...URMELE TRECUTULUI 33 De la: garbo_412085 30 Noiembrie 2015 02:15
Terasa de vara 4534 De la: silfida 4 Iunie 2013 19:46
Concurs 1 De la: garbo_ela 25 Noiembrie 2009 15:23
Setari Cookie-uri