Sani mai mari!!!

De la: eyes, la data 2009-07-06 17:08:35eu am sanii fleoashca dupa alaptare timp de 4 ani cu pauza de 9 luni. Am fost fericita dupa ce am nascut, a treia zi:aveam niste sani mari,tari si umflati ca puteam sa pozez in playboy cu ei.


Mareste productia...
valentino
Postat pe 9 Iulie 2009 21:11
buna!am incercat si eu timp de 2 saptamini sa imi masez sinii cu ulei de marar dar am avut o reactie f.neplacuta!m-am ales cu basici pe toata suprafata sinilor,ma minca ingrozitor si am renuntat!Sfatul meu sa consultati un medik inainte sa folositi astgel de poduse.
garbo019928
Postat pe 11 Iulie 2009 00:30
si eu am incercat cu tinctura de marar si cu ulei pt. masaj, dar nimic...probabil e si din cauza varstei, am 38 ani, nu cred ca se mai poate face mare lucru...daca nu mi-au crescut pana acum, ce sa mai astept de acum in colo? si am si alaptat, dar degeaba, nici o schimbare
Va doresc succes voua, celor care incercati
Si sa nu mai rada cei care nu stiu ca asta e chiar o probl, e un complex cu care trb. sa traiesti toata viata....cand vezi in jurul tau numai fetite cu sani frumosi si apetisanti, cum sa nu mori de ciuda? te gandesti ca si sotul sau prietenul tau si-ar clati ochii la asa ceva, chiar daca-ti spune ca te iubeste asa cum esti, dar in sinea lui, saracu', nu si-ar dori si el ceva mai apetisant?
garbo025670
Postat pe 14 Iulie 2009 08:35
merge si un gratar bine asezonat
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 08:38
670 clateste-ti si tu ochii, care-i problema ??
eu ii arat pe strada tipele care-mi plac! dragostea e altceva
blanca
Postat pe 14 Iulie 2009 08:52
si eu ii arat tipe care arata bine, dar, in sinea mea, nu pot sa nu fiu putin invidioasa, si ma simt complexata
de fapt, eu ma uit mai mult dupa femei decat dupa barbati, in sensul ca-mi place sa le analizez, si ma uit in primul rand la ce nu am eu si cum mi-ar place sa arat...dar raman doar cu uitatul si cu o dorinta in suflet ca nu sunt si eu asa...dar, de, ce sa faci, nu le poti avea pe toate, trb. sa te multumesti cu ce ai...incerc sa compensez aceste lipsuri cu felul meu de a fi, deschisa, glumeata, sincera, naturala...
garbo025670
Postat pe 15 Iulie 2009 08:32
Eu acum la 32 de ani si cu un copil,am inceput un tratament cu Breast+,E a doua luna,dar spre surprinderea mea deja din prima luna am vazut o schimbare.Eu sint multumita,chiar daca nu sint siliocoane,si sincer aceste capsule fac minuni(pe cit se poate)
O zi buna tuturor!!!!!!!
garbo008353
Postat pe 17 Iulie 2009 11:46
DAR EL PE TINE TE-A ALES...ASTA INSEMNA,CRED EU,CA PENTRU EL SUNT SUFICIENTE FORMELE TALE.DACA AR FI VRUT SA FIE CU UNA DINTRE ACELEA,AR FI PUTUT,NU CREZI?TE DOARE CEVA,ESTI BOLNAVA?SI ATUNCI?
garbo020185
Postat pe 17 Iulie 2009 19:44
tinctura de marar
milena
Postat pe 18 Iulie 2009 10:39
De la: garbo025670, la data 2009-07-15 08:32:44si eu ii arat tipe care arata bine, dar, in sinea mea, nu pot sa nu fiu putin invidioasa, si ma simt complexata
de fapt, eu ma uit mai mult dupa femei decat dupa barbati, in sensul ca-mi place sa le analizez, si ma uit in primul rand la ce nu am eu si cum mi-ar place sa arat...dar raman doar cu uitatul si cu o dorinta in suflet ca nu sunt si eu asa...dar, de, ce sa faci, nu le poti avea pe toate, trb. sa te multumesti cu ce ai...incerc sa compensez aceste lipsuri cu felul meu de a fi, deschisa, glumeata, sincera, naturala...


ca zici de incredere?? naturalu' fara incredere nu e chiar natural...
blanca
Postat pe 18 Iulie 2009 10:52
De la: gabitzza, la data 2009-03-26 21:27:37faceti-va voi hormonii harcea-parcea si vedeti voi..

Voi aveti minte? Nene.. baga siliconu` daca le vrei laptaria lui Enache, nu te apuca sa iei una-alta si sa te dereglezi hormonal, tragi de-ti ies okii p-orma...


permite-mi sa-ti sugerez ca te inseli... dereglarile hormonale apar mult mai frecvent de la stres decat de la tratamente naturiste cu marar, luat corect... cat despre tinctura da marar se gaseste la plafar... si mai tare decat asta e tinctura din radacina de lemn dulce... dar intr-adevar se ia 2-3 saptamani dupa care se intrerupe... eu am intrerupt minim 2 luni... tincturile astea contin o forma de estrogen de plante, care poate ajuta in momentul deficientei de estrogen. efectul nu este spectaculos, dar se vede.
si pentru curiosii care au plasat aici le recomanda sa-si reduca pectoralii cu telina... si da, mi-au crescut sanii desi nu era nevoie... si va trebui sa ma credeti pe cuvant...

barbatii...
snowflake
Postat pe 19 Iulie 2009 12:28
Bitza stia cum e cu stressu` , prietenii stiu de ce ..

daca era p-acilea ar sugera inainte un dozaj hormonal, inainte de lua ceva de genul ...daca nu are deficienta de estrogeni ? Ha?
kyra
Postat pe 19 Iulie 2009 12:32
De la: garbo025670, la data 2009-07-14 08:35:58si eu am incercat cu tinctura de marar si cu ulei pt. masaj, dar nimic...probabil e si din cauza varstei, am 38 ani, nu cred ca se mai poate face mare lucru...daca nu mi-au crescut pana acum, ce sa mai astept de acum in colo? si am si alaptat, dar degeaba, nici o schimbare
Va doresc succes voua, celor care incercati
Si sa nu mai rada cei care nu stiu ca asta e chiar o probl, e un complex cu care trb. sa traiesti toata viata....cand vezi in jurul tau numai fetite cu sani frumosi si apetisanti, cum sa nu mori de ciuda? te gandesti ca si sotul sau prietenul tau si-ar clati ochii la asa ceva, chiar daca-ti spune ca te iubeste asa cum esti, dar in sinea lui, saracu', nu si-ar dori si el ceva mai apetisant?


e un complex atat cat vrei sa-l lasi sa fie complex. daca te uiti la barbati vei constata ca unii dintre ei, urati cu craci, n-au nici un complex... pentru ca isi sugereaza ca sunt frumosi... pe de alta parte mie mi s-a intamplat foarte des sa primesc doar complimentul: ai niste sani superbi... de obicei nu ma agit, dar la un moment dat eram intr-o relatie pe care o vedeam mai frumoasa si m-am suparat... i-am spus in fata ca eu exist si deasupra si dedesubt de 1,2m... si ca mai ales deasupra primesc zilnic niste complimente mult mai dragute de la colegii de servici... atunci ca sa ma impace mi-a zis ca vai si el crede la fel... nu l-am crezut atunci si nu-l cred nici azi pentru ca am inteles ca de fapt ei sunt incapabili sa aiba atentie distributiva... zic mersi ca macar s-a fixat pe sani si nu pe fund...
iar acum ceva timp eu tineam cure de slabire peste cure de slabire ca am luat in greutate si nu mai eram cum ne-am cunoscut si el baga in el fast-food, si-a facut o burta respectabila, chelie, si imi face mie fitze ca-l agatza femeile pe strada...
complexele sunt inventate de industria modei si de publicitate... incearca sa te gandesti daca nu ai vrea si tu ceva mai apetisant...
snowflake
Postat pe 19 Iulie 2009 12:45
dap, urati cu craci, he, he...
kyra
Postat pe 19 Iulie 2009 12:49
De la: garbo025670, la data 2009-07-14 08:35:58si eu am incercat cu tinctura de marar si cu ulei pt. masaj, dar nimic...probabil e si din cauza varstei, am 38 ani, nu cred ca se mai poate face mare lucru...daca nu mi-au crescut pana acum, ce sa mai astept de acum in colo? si am si alaptat, dar degeaba, nici o schimbare
Va doresc succes voua, celor care incercati
Si sa nu mai rada cei care nu stiu ca asta e chiar o probl, e un complex cu care trb. sa traiesti toata viata....cand vezi in jurul tau numai fetite cu sani frumosi si apetisanti, cum sa nu mori de ciuda? te gandesti ca si sotul sau prietenul tau si-ar clati ochii la asa ceva, chiar daca-ti spune ca te iubeste asa cum esti, dar in sinea lui, saracu', nu si-ar dori si el ceva mai apetisant?
CEL DE LANGA TINE E FAT FRUMOS?ARE URECHILE(SCUZE,PIK_NIK!),NASUL ,TOT DUPA REVISTE?PAI AMANUNTELE FAC DIFERENTA!
garbo020185
Postat pe 19 Iulie 2009 17:47
De la: gabriela86_b, la data 2009-03-11 08:45:07Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D

tinand cont ca, valcea e aproape de sibiu ..
Centrul medical O.R.L.
Medicina Estetica
Str: Octavian Goga 29 c
Sibiu
Contact : www.VargatuSimona.Tel
Avocatii
Postat pe 24 Iulie 2009 18:52
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu
Postat pe 24 Iulie 2009 19:24
fetelor incercati anticonceptionalele pentru marirea sanilor natural....eu si acum sunt uimita de felul in care mi-au crescut sanii...cu timpul dar sunt foarte multumita...inca un sfat:anticonceptionalele trebuie recomandate de catre un medic ginecolog in urma unui control ginecologic!bafta!!!
corbu_jiulia
Postat pe 25 Iulie 2009 13:47
Si eu am sanii mic...si nu-i vreau mari...nu ma simt complexata absolut deloc...si in plus ma doare fix undeva daca cineva comenteaza negativ la adresa lor
Invatati sa va iubiti fetelor!!!Nimeni nu e perfect...chiar daca nu se vede cu ochiul liber uneori...
eva_sweet
Postat pe 8 August 2009 11:29
Mic?
AMELYY
Postat pe 8 August 2009 11:31
De la: garbo019928, la data 2009-07-11 00:30:13buna!am incercat si eu timp de 2 saptamini sa imi masez sinii cu ulei de marar dar am avut o reactie f.neplacuta!m-am ales cu basici pe toata suprafata sinilor,ma minca ingrozitor si am renuntat!Sfatul meu sa consultati un medik inainte sa folositi astgel de poduse.

Gresala e ca ai incercat singura.Datoria ta e sa-i intretii curati.Masajul tre' sa-l faca altul(ii).E mai placut,mai relaxant...nu crezi???
valentino
Postat pe 8 August 2009 11:44
Bine spus, Eva.Nu marimea face treaba,eventul sensibilitatea lor
valentino
Postat pe 8 August 2009 11:46
E chestie serioasa treaba asta cu sanii mari... Ca posesoare de asa ceva sincer nu vad niciun atu in a avea sani mari.Frumusetea unei femei nu sta in asta...
serenity
Postat pe 19 August 2009 00:16
ALOE VERA!
margelatu_68
Postat pe 19 August 2009 00:19
off, ancuto, am vrut sa te intreb de poze!
bine ca m-am uitat la varsta...
pik_nik
Postat pe 19 August 2009 00:21
ANCUTA!COOOORECT!
margelatu_68
Postat pe 19 August 2009 00:21
Ce tapi asa Margeluta ?? ca ma doare retina
blanca
Postat pe 19 August 2009 15:13
s-o fi fastacit
lady_corina
Postat pe 19 August 2009 15:15
De la: ConsultantBeauty, la data 2009-05-28 22:56:55Faci un copil...si sa vezi ce sani mari mari o sa ai ...e natural!:)

si daca nu e multumita de marime dupa un copil, sa faca inca 7 ca sa aiba si becali echipa
Avocatii
Postat pe 20 August 2009 11:33
Cred ca e totul nativ. Eu am sanii de aceeasi marime (medie), exact la fel, ca la 19 ani, parca o idee mai mari, dar tot sus, desi acum am 44 de ani. As fi vrut sa fie mai mari, am incercat cu ulei si tinctura de marar, dar a fost doar frectie la picior de lemn. Trebuie sa ne acceptam asa cum suntem, ori ca testam si alte produse. Nu sunt adepta implantului cu silicon, dar exista saloane de estetica (la Bucuresti eu sunt tot din Valcea), unde se face electrostimulare pentru zona sanilor.Dar, avand in vedere ca sanul este alcatuit din grasime si alte chestii, nu stiu ce efect ar avea, deoarece electrostimularea este petru muschi. Mi-ar fi teama ca are tocmai efectul advers. incearca asta - http://www.breastplus.ro/ Va doresc o seara placuta !
ginren01
Postat pe 23 August 2009 21:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta south beach 21 De la: garbo093862 1 Martie 2010 07:27
Un zambet frumos pentru viitoare mirese. 1 De la: ileana_damian 19 Octombrie 2011 13:11
sufletul ,mereu ramane tanar ,ce spuneti ? 8 De la: ladyDY 23 Martie 2010 13:24
buna seara tuturor 1 De la: garbo077323 25 Ianuarie 2010 22:23
Cavitatie 32 De la: AIDA20 5 Martie 2010 20:39
Setari Cookie-uri