Sani mai mari!!!

Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D
gabriela86_b
Postat pe 11 Martie 2009 08:45
imbatranirea...

zambil
Postat pe 11 Martie 2009 08:46
De la: gabriela86_b, la data 2009-03-11 08:45:07Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D


natural....naturaalll.....hmmm, sa ma gandesc olecutza!
in afara de cel mentionat de antevorbitoru' mieu, exista o solutie. hiperbarica.
sa te muti intro zona de munte, la o altitudine cat mai mare.
cu cat presiunea creste, cu atat sanii au tendinta de a se marii!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 11:22
Se pare ca tinctura de marar, semintele de anason, florile de busuioc ajuta la cresterea sanilor. Reteta pentru tinctura de marar este simpla: De 3 ori/zi, inainte de mesele principale cu 15-20 minute se ia cate o lingurita diluata in 100 ml apa de tinctura.Tratamentul dureaza 3 saptamani, apoi se ia o pauza se o saptamana, iar apoi se poate repeta. In aproximativ 2 luni se pot abserva rezultatele. In cazul aparitiei unor reactii adverse se va intrerupe imediat tratamentul si se va cere sfatul unui medic.Sper ca am fost de ajutor.
kristall
Postat pe 26 Martie 2009 09:17
Si cam care ar fi reactiile adverse? Sa ti se micsoreze sanii?
Micass
Postat pe 26 Martie 2009 20:09
sa fie la spate
si_totusi
Postat pe 26 Martie 2009 20:26
faceti-va voi hormonii harcea-parcea si vedeti voi..

Voi aveti minte? Nene.. baga siliconu` daca le vrei laptaria lui Enache, nu te apuca sa iei una-alta si sa te dereglezi hormonal, tragi de-ti ies okii p-orma...
gabitzza
Postat pe 26 Martie 2009 21:27
mai.io acu`...chiar ma uit in oglinda...si...vaz ca...mi s-au marit sanii!!

oare...va trebui sa-mi cumpar unsutien...in viitor?
doamne...ce tampenii...!!!
chiar aveti o pb cu...sanii aia?
ce anume nu va place la modul in care araatati?
ca...io ma uit la mine si-mi vine sa ma pup!!!
asa....mi-au crescut...de la sine...unele parti...ca...ma si mir!!
e adevarat ca...nu chiar toate...dar...tot e un inceput!!
deci...mai astept!!!

topicuri de doi lei...care nu fac bine !!!!...sincer!
chiar nu va uitati inainte de a deschide un topic?
ce ti-e cu oamenii astia care nu inteleg de la internet decat ca...fascinatia e totul...si...tre sa fie si ei cumva...pe val!!!
iertare pt intransigentza dar...sant atat de multe deschise...incat...s-au demonetizat!!
se poarta acum...ceva...ce seamana a masculin...cred...gen...NAOMI!!!
ovidiu42
Postat pe 26 Martie 2009 21:37
stai linistita asta este un tratament hormonal nu are ce rau sa iti faca si in plus este absolut natural...poate doar sa ai varsaturi de la el sa nu ti-l accepte ficatul dar sti si tu sa te opresti cand ceva nu iti face bine dar in nici un caz nu apela la chirurgie,mai bine ramai asa cum esti decat sa te operezi,acolo da riscuri.
kristall
Postat pe 27 Martie 2009 21:16
fetele...sincer...ce naiba aveti de nu va place cum aratati?
de ce trebe sa va chinuiti cu...prostii?
hai sa fim seriosi...daca se poate!!
nu credeti ca e mai bine?
ovidiu42
Postat pe 27 Martie 2009 21:22
eh, ovi, toate astea tot din cauza voastra!
gianiblue
Postat pe 27 Martie 2009 22:37
Procedura este simpla:Pentru a avea sanii mari si drepti va sfatuiesc sa mergeti in patru labe.
garbo000739
Postat pe 28 Martie 2009 06:34
De la: gianiblue, la data 2009-03-27 22:37:21eh, ovi, toate astea tot din cauza voastra!




giani...de ce "duamna"...din cauza noastra?
ca eu...zau...n-am dorinte atat de...exagerate!!
daca ai pe ce pune manutza...acolo...e suficient!!
nu-mi trebe ceva sa nu-ncap in pat de ei!!
scz ca`s asa transhant dar...chiar asa vad lucrurile!!
deci...nu ne acuza pe NOI...toti!
ovidiu42
Postat pe 29 Martie 2009 13:50
De la: kristall, la data 2009-03-27 21:16:32 stai linistita asta este un tratament hormonal nu are ce rau sa iti faca si in plus este absolut natural...poate doar sa ai varsaturi de la el sa nu ti-l accepte ficatul dar sti si tu sa te opresti cand ceva nu iti face bine dar in nici un caz nu apela la chirurgie,mai bine ramai asa cum esti decat sa te operezi,acolo da riscuri.



Kristall, sa nu mai spui mamicule niciodata asta. Inainte de a face un tratament hormonal se face o dozare hormonala. Nu stii cum sta fetita cu toti hormonii . si nu ma intelege gresit, n-am invitat-o la cutit..
gabitzza
Postat pe 29 Martie 2009 14:21
ovi, iar o iei personal. bebe, eu vorbesc de o majoritate tzacanita de toate aparentezele de femei fatale dintre cele mediatizate... sunt atatia barbati care nu mai pot concepe sa aiba langa ei decat o femeie fus dar cu sani cat marele zid chinezesc. picioarele trebuie sa nu incapa in pat de lungi ce sunt, etc. desteptii astia nu inteleg "ana are mere": modelele alea au bani, timp, etc sa-si modeleze corpul asa incat sa nu le mai recunoasca mama personala.
dar sa se uite un barbat la o femeie cu copii, casa si alte mii de probleme. sa vada ca are exact 15 min pe zi pentru ea. plus ca nu are cum sa arunce cu banii in niste silicoane...
numai ca barbatul zilelor noastre - desi nu mai face nimic intr-un cuplu - crede ca trebuie sa ia ce este mai bun de la viata. si in acceptiunea lui asta inseamna cel mai bun: o femeie care sa o inlocuiasca fericit pe cea gonflabila. sa nu vorbeasca, gandeasca, carteasca, sufere. una comoda, dom'le. ca si mobila cu pricina.
gianiblue
Postat pe 29 Martie 2009 15:25
de acord cu tine giani...dar nu vd unde...chestia cu personalul...si mai ales cu luatu`!!!
spuneam parerea mea...si eram ferm convins ca...asta se discuta aici!!
PARERILE PERSONALE!!
SI...nu ceva bagat cu de-a sila pe gat doar pt ca asa e trendu`!!
sincer...nush` dece de cate ori postez...ai o asdemenea reactie!!
NU CAUT ASA CEVA ...AICI...SI CU ATAT MAI PUTIN CRED CA TE-AM INOPORTUNAT PE TINE CU CEVA DE GENU`!!!
DECI...DE CE ESTI CRISPATA DE CATE ORI RASPUNZI LA POSTARILE MELE?
AS PUTEA SA STIU?
si...scz de caps...dar...chiar am considerat ca e necesar!
sa pot intelege si eu...despre ce e vb in propozitie!!
ovidiu42
Postat pe 29 Martie 2009 15:31
"giani...de ce "duamna"...din cauza noastra?
ca eu...zau...n-am dorinte atat de...exagerate!!
daca ai pe ce pune manutza...acolo...e suficient!!
nu-mi trebe ceva sa nu-ncap in pat de ei!!
scz ca`s asa transhant dar...chiar asa vad lucrurile!!
deci...nu ne acuza pe NOI...toti!"

Fata draga, Ovi, de ce sunt mereu nevoita sa-ti punctez? tu chiar nu-ti citesti sau urmaresti propria ta postare?
1."ca eu..." zice, bebe, ca te simti in colimator si te simti dator sa imi dai explicatii legate de felul in care vezi tu lucrurile; asta, bebe, inseamna sa o iei personal. o varianta mai ok era sa spui ca exista si barbati multumiti cu ceva, acolo...
2. "deci nu ne acuza pe NOI... toti" zice acelasi lucru de la punctul 1: te simti vizat, esti buricul pamantului, toata lumea se invarte in jurul tau, etc, etc, ETC.
bebelusha, Ovi: evident ca regulile trasate de mine nu sunt universal valabile ci sunt doar pareri personale si chiar si asa, EU STIU CA REGULILE ADMIT EXCEPTII... ASA ... UNA MINUNATA CA TINE.
Nu ma crispez, nene Ovi. toata lumea,dupa ce iti citeste postarea, intelege ca o iei personal si vrei sa arati ca esti exceptia. calm down, amore. tu esti hotul (care se inflameaza mereu) si ii vede pe ceilalti hoti.
eu sunt relaxata, promit. tu poti incerca macar sa te relaxezi?
in fond nu ne intereseaza ce alegi sa ai prin pat ca doar nu faci invitatii implicite la fetele de aici, isn't it?!!!
bravo, minunat, la mai mare: tu esti un barbat minunat care vrea suflet si minte si-l doare la basc de cum arata ea. am inteles, ovi, esti inalt spiritual. scuze ca pare ca am adus atingere imaginii Inaltimii Voastre
relaxeaza-te, Ovi... toata lumea si-a pierdut vremea pe aici pentru a te mai imblanzi oleaca dar tu nu si nu! da di ci nu vrei, bebe?
gianiblue
Postat pe 29 Martie 2009 15:52
giani...chiar ai o pb?
si...da...in lmea in care ma invart eu...poate as putea fi un fel de buric!!
ti-e ciuda cumva?
nu te-am invitat sa ma scarpini...in crestet...
deci...chiar nu vad unde arfi frustrarea ta!!
nu te supara...dar daca citeai cu atentie...postarea mea...ai fi vazut ce spun!!
dar frystrarea iti obtureaza putin viziunile!!
pacat!!
iar in ce ma priveste...ma simt destul de bine si fara sa raspund neaparat la postarile tale!!
si...nu voi mai face referire la ele de acum!!
chiar nu stiam ca ai o pb!!
sa ai o zi frumoasa si...poate mai multa lumina sa poti vedea si altceva decat te obsedeaza pe tine!
ma iarta pt incisivitate!!
dar consider ca...chiar e necesar uneori sa intri in lumea interlocutorului!!
pt a te putea face inteles!!
daca ai sa itesti..poate ai sa vezi ca n-am nimic cu ceea ce gandesti tu!!
dar orgoliul tau...te impiedica sa vezi maideparte de ..ceea ce ai tu in ochi!!
nu cumva...chiar asta e pb?
ia mai cauta tu...si...incearca sa intelegi ca...nici in juru` tau nu se-nvarte universu` asta!!
nu ca as fi vrut sa ma scot cu asta dar...prea vrei sa dai tu in toti pe aici!!
ceea ce ma face sa ma gandesc ca ...e posibil sa ai oarece pb!!
imi asum raspunderea pt ce spun si...voi cauta pe viitor sa nu mai postez referitor la mesajele tale!!
sa iti scrii singura...si sa te minunezi de ceea ce vei spune!
ovidiu42
Postat pe 29 Martie 2009 16:03
mai, Ovi. stau si ma minunez cat venin poti avea! tztz. iubire, de multe ori postarile mele sunt apreciate. probabil c-or mai fi niste defecti ca mine.
fa, draga, ce vrei. dar cum se face ca ne certam mai multi cu tine si eu numai cu tine ma cert? q.e.d. bebe: ai mai multe probleme decat mine.
hai sa fim sanatosi!
gianiblue
Postat pe 29 Martie 2009 16:33
De la: gianiblue, la data 2009-03-29 16:33:11mai, Ovi. stau si ma minunez cat venin poti avea! tztz. iubire, de multe ori postarile mele sunt apreciate. probabil c-or mai fi niste defecti ca mine.
fa, draga, ce vrei. dar cum se face ca ne certam mai multi cu tine si eu numai cu tine ma cert? q.e.d. bebe: ai mai multe probleme decat mine.
hai sa fim sanatosi!
sincer...nu-i vad pe cei multi...care faci tu referire la ei!!
uneori...mai sunt si eu cu...el in sus...dar...ma repliez!!
cu tine...e cu totul altfel...si...nu ca as vrea eu sa fie altfel...
ma lasa rece...ce spui tu...si...daca ma agreezi sau nu!
la fel ca si...reciproca!
deci...nu ma dau in vant sa intru in gratiile cuiva!!
asa ca...fiecare procedeaza cum crede...sau functie de ce gandeste!!
o zi frumoasa si...cauta sa nu mai pui atata venin in vb!!
nu la dialogurile catre mine ma refer!!
ci...in general!!
se pare ca...chiar te crezi un buric...si nu-ti vezi lacunele!!
ovidiu42
Postat pe 29 Martie 2009 16:41
bebe, ovi. fii si tu un pic mai original. ma copiezi si e posibil sa te dau in judecata. pai eu zic buricul pamantului - tu imi intorci buricul pamantului, eu zic venin- tu zici venin. ce sa inteleg?! ca-s misto ideile mele si te folosesti si tu de ele.
sincer, ai fi fost mai convingator daca veneai cu discursul tau ticluit de tine. dar cand tot iei de pe ici de pe colo...
si daca imi vezi veninul, inseamna ca ma citesti. sunt interesanta, pentru tine, ovi? zii cinstit.
si astept cu umilinta sa-mi enumeri lacunele mele.
gianiblue
Postat pe 29 Martie 2009 18:13
Am mai raspuns la aceasta intrebare,oferind solutia.Ea este urmatoarea:
Pentru a avea SANII MARI SI DREPTI ESTE SUFICIENT SA MERGETI IN PATRU LABE.
garbo000739
Postat pe 29 Martie 2009 18:48
persidadamian
Postat pe 9 Aprilie 2009 21:20
De la: gabriela86_b, la data 2009-03-11 08:45:07Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D
Buna¡pt cresterea sanilor stie cineva ceva sigur si natural?
drakoas_a
Postat pe 11 Aprilie 2009 22:15
De la: drakoas_a, la data 2009-04-11 22:15:00
De la: gabriela86_b, la data 2009-03-11 08:45:07Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D
Buna¡pt cresterea sanilor stie cineva ceva sigur si natural?


sigur si 100% doua maini ,un halat ,o lama si doua pernute siiiiiiiiiiii gata
yavrum
Postat pe 14 Aprilie 2009 08:18
De la: drakoas_a, la data 2009-04-11 22:15:00
De la: gabriela86_b, la data 2009-03-11 08:45:07Ciao! Stie cineva vreun tratament sau mod natural de a-ti creste sanii?! :D
Buna¡pt cresterea sanilor stie cineva ceva sigur si natural?

De ce va chinuiti asa?
Au aparut sutiene ce au inloc de burete, perinute cu silicon.
Si daca cautati pe google, o sa vedeti ca sunt anumite exercitii, ce le puteti face pentru cresterea sanilor.
Trebuie sa invatati sa va placeti asa cum sunteti. (parerea mea)
In opinia mea nu exista femei urate, doar neingrijite.
Nu trebuie sa recurgeti la tot felul de prostioare sa fiti frumoase.
Sunteti frumoase.

persidadamian
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:25
Oare de ce cei care au sanii mici ii vor mari si cei care ii au mari ii vor "mai" mici??
Cred ca e mai de preferat sa fii asa cum te-a lasat mama natura..oricum cine te place te place asa cum esti ...
b_roxanna
Postat pe 14 Aprilie 2009 15:59
Ovi si Giani! Eu cred ca va iubiti mult. De ce nu va intalniti sa va spuneti toate ofurile? deja e cald pe afara si se pare ca aici nu reusiti sa ajungeti la un numitor comun... Succes!
E greu sa te placi asa cum esti, cand moda este cu sanii mari. Dar daca nu ii ai mari, vestea buna este ca sunt barbati carora le plac fetele cu sanii mici.Cautati-i si va va trece nesiguranta si veti gasi lucruri mult mai importante care sa va preocupe. De ex ganditi-va ca sunteti sanatoase, tinere, iubite, inteligente, hazlii. Acceptati-va asa cum sunteti! Mergeti intr-o zi pe la oncologie sa vedeti femei cu cancer la san si credeti-ma ca va veti simti norocoase ca ii aveti mici , dar sanatosi! Si nu exagerez, dar astea sunt mofturi!
calla
Postat pe 20 Aprilie 2009 17:15
Eu ma intreb daca tinctura asta de marara si alte tincturi/uleiuri ajuta si la dezvoltarea creierului...Sau ma rog, ce ar trebui luat pentru un creier mai eficient???? Stie cineva?
Sau acum va intrebati "ce e aia creier?"

Auzi enormitate: tinctura de marar inghitita de 3 ori pe zi si ti se umfla ce?
Aemulus
Postat pe 28 Aprilie 2009 18:17
Faci un copil...si sa vezi ce sani mari mari o sa ai ...e natural!:)
ConsultantBeauty
Postat pe 28 Mai 2009 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unghii exfoliate si moi... 20 De la: garbo072306 14 Februarie 2018 14:05
acnee 11 De la: garbo_405276 21 August 2014 15:04
Impresii reale despre tratamentul anti-ageing cu plasmagel. 1 De la: garbo_464582 20 Septembrie 2017 23:20
Castiga bonuri valorice Sodexho Pass 56 De la: Cris_cris 13 Iulie 2013 19:29
Barbatul mai mic decat femeia 4 De la: alina41 3 Ianuarie 2010 15:48
Setari Cookie-uri