concurs Papucei.ro-februarie

Va intalnesc din nou, dragi PAPUCEI ,dupa ce am participat la toate concursurile Papucei.ro organizate pe site-urile pentru femei:
121.ro,femeia.ro,lady4ever.ro,tabu.ro....pe unde voi v-ati aratat mutrita dragalasa.Acum la concursul organizat pe site-ul garbo.ro sper sa fiu incununata cu lauri.
Dupa atatea vizionari pe site-ul papucei.ro am descoperit si cea mai frumoasa pereche de cizme,cizmele Flying Boots, pe care ,daca Dumnezeu imi dadea talent ,o puteam crea si eu,dupa visele mele. Sunt din piele neagra si au aplicatii din lac-fluturi negri in zapada alba iar snurul aplicat pe deschiderea aripilor acolo sus pe cizma le confera statutul de cizme martisor- cadou pentru domnitele practice din ziua de azi.
Am scris despre aceste cizme gasite pe site pentru a intari faptul ca sunt mandra ca avem incepand din 2006 un site romnesc de succes unde gasim produse de marca ale creatorilor romani si straini.
Incaltamintea de aici nu este scumpa, avand in vedere: materialele,creatia originala si usurinta efectuarii comenzilor pe net.Gasim papucei sofisticati sau papucei comozi dar toti sunt creati pentru femeile pretentioase ale zilelor noastre.Multumim Papucei.ro si pentru faptul ca organizati aceste concursuri prin care daca avem sansa putem si purta ceea ce alegem.

ptrscelena
Postat pe 15 Februarie 2009 11:03
Este adevarat ca papucei.ro este unul dintre cele mai bune din putinele site-uri de gen romanesti, dar totusi...sa nu exageram. Nu cred ca de dragul unui premiu trebuie sa trecem cu vederea diferentele dintre piata online romaneasca si cea straina. inteleg ca este greu sa te impui pe o piata unde toata lumea pune la indoiala calitatea, dar pararea mea este ca o sa mai dureze pana cand o sa gasim si pe site-urile noastre o gama mai variata, de unde putem alege.
Nu vreau sa ma intelegeti gresit dar cred ca noi romanii avem chiar ceea ce ne dorim pt. ca mereu ne multumim cu putin. Dar, ca sa nu deviem de la subiect prea mult, in general sunt multumita de papucei.ro, dar exista loc si de mai bine.

Postat pe 15 Februarie 2009 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 38 De la: stella_andre 10 Mai 2010 00:37
Cum isi poate pastra pacea in suflet un angajat atunci cand seful lui e un om artagos si rau? 1 De la: xenaluptatoareainimoasa 4 Septembrie 2010 15:44
Perie rotativa- par drept 5 De la: claudia_mami 1 Noiembrie 2011 15:20
Help! 8 De la: LILO 6 Ianuarie 2010 15:48
nunta 1 De la: alududa 20 August 2009 14:45
Setari Cookie-uri