Intrebari pentru Admin.Garbo

voila!

d-lor admini, riscati sa ramaneti numai cu ea, sub 100 de id-uri...

si adaug - desi intentionam sa mai stau - ies pentru ca nu am de gand sa-mi stric somnul pentru cineva cu maaaaaaari probleme... si nu este prima data cand se intampla asta si numai cu mine!

Noapte buna!
panty_C
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:38
De la: pantera_neagra, la data 2011-10-29 23:28:56Ge, stiu cine este si nu stau sa explic unui cap patrat ca sfaturi poate da oricine - cu atat mai mult un medic dispus sa dea consultatii gratuite online - si ca nu este vinovat de eventualele consecinte decat cel care le aplica din proprie vointa

Ma intreb insa cat mai tolereaza cei de la Garbo un user cu 1000 de fete, din cauza caruia au plecat foarte multi, sau nu mai intra pe aici, pentru ca se baga in toate ca musca in...zar nefacand altceva decat sa abereze, sa ameninte, sa "avertizeze" si sa-i goneasca pe toti


pantera... asta inseamna ca adminii au nervii tari.
nu cedeaza ei nervos asa usor, in fatza demersurilor eternei vuLvu...:P

:)))))))
eu_geminy
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:40
eu nu ma contrazic cu persoane care nu cunosc legile.insa necunoasterea legii nu te absolva de pedeapsa cf .cod civil ,cod penal.
ratuscaceaurata
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:43
uite ce spune un alt user constient;Ktine
Avatarul lui Ktine
253 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Oras: Reghin

Postat pe: 29 Octombrie 2011, ora 23:44
Citeaza Raspunde

eu nu cred sa fie amenoree, daca nu are ciclu de doi ani,
sunt de acord, nu "tratam" nimic fara sa mergem la un medic de specialitate!
ratuscaceaurata
Postat pe 29 Octombrie 2011 23:59
n-am fost de acord cu tine!
si sunt constienta!
Ktine
Postat pe 30 Octombrie 2011 00:07
macar daca ar pricepe ce citeaza, Ge, da' "pune nucile in perete" cu o mandrie ridicola, subliniind tocmai ce o contrazice, crezand ca o "apauda"
panty_C
Postat pe 30 Octombrie 2011 00:07
De la: ratuscaceaurata, la data 2011-10-29 23:59:32uite ce spune un alt user constient;Ktine
Avatarul lui Ktine
253 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Oras: Reghin

Postat pe: 29 Octombrie 2011, ora 23:44
Citeaza Raspunde

eu nu cred sa fie amenoree, daca nu are ciclu de doi ani,
sunt de acord, nu "tratam" nimic fara sa mergem la un medic de specialitate!
ratuscaceaurata
Postat pe 30 Octombrie 2011 00:23
nu ma mai cita!
am zis, ca nu sunt de acord cu tine!
Ktine
Postat pe 30 Octombrie 2011 00:27

cum vrei tu Ge, oricum se potriveste
panty_C
Postat pe 30 Octombrie 2011 00:27
....
ammmm Bele...:))))
eu_geminy
Postat pe 30 Octombrie 2011 01:34
TUFA...TUTA...

Fara minte...
oups nu-s la FAZAN!

sorry!
Axl_22
Postat pe 30 Octombrie 2011 08:29
Tot nu inteleg..de ce nu-mi mai dati pe Mail :"Garbo.ro-Cine ti-a vizualizat azi profilul/Ce s-a intamplat azi?" Dar ..horoscopul zilnic? Si tocmai cand ma bucurasem ca iar primeam...iar s-a intrerupt,sau nu se mai da vineri,sambata si duminica?
Va rog..mai vreau acele mailuri,MULTUMESC!
elisabeta_boia
Postat pe 30 Octombrie 2011 14:01
De la: elisabeta_boia, la data 2011-10-30 14:01:10Tot nu inteleg..de ce nu-mi mai dati pe Mail :"Garbo.ro-Cine ti-a vizualizat azi profilul/Ce s-a intamplat azi?" Dar ..horoscopul zilnic? Si tocmai cand ma bucurasem ca iar primeam...iar s-a intrerupt,sau nu se mai da vineri,sambata si duminica?
Va rog..mai vreau acele mailuri,MULTUMESC!


Repet intrebarea...din nou am acelesi pb....cand imi vine pe mail ce doresc dar dupa 3-4 zile..iar nu vin mailurile..si tot nu inteleg DE CE????
elisabeta_boia
Postat pe 1 Noiembrie 2011 20:29
De la: michelle_, la data 2011-06-02 18:36:56de cand ii doare la bascheti pe admini ce nebuni cu deviatii comportamentale zburda p-acilea? hehehe...
...



Foarte inteligent formulata intrebarea.
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 10:28
De la: michelle_, la data 2011-06-03 13:34:03cosmine, inteleg ca andra nu a intrat de o luna jumate p-acilea, da' voi ce dreaq faceti? dormiti acolo, la butoane? s-a dus naibii garbo de tot, e plin de stalkeri care nu au alta grija decat grija altora, deja e hartuiala, nene
si sa stii ca nu sunt singura care e nemultumita de chestia asta.
da' adunati-va odata si faceti oleaca de ordine, ori aveti in cap numai reclamele?



Ideea de hartuiala am vrut sa o escaladez si eu la nivelul adminilor, dar vad ca a fost deja punctata.
Aveti vreo sugestie/solutie pentru a face sa inceteze acest comportament?
nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 10:30
Una dintre postarile mele (si nu numai) pe topicul *Mai exista prietenie adevarata?* a fost stearsa.

Pe ce baza, atata timp cat nu am folosit un limbaj indecent?
In plus, textul venea ca un raspuns formulat pentru userul O_K, pe ale carui mesaje ar merita sa va aplecati mai mult.

Sa inteleg ca daca imi creez jde conturi, pot sa decid ale cui raspunsuri raman pe forum si ale cui ar fi bine sa fie sterse?

nathalie
Postat pe 23 Noiembrie 2011 10:38
dragi si simpatici admini, incep asa....ce mai faceti? sunteti bine, sanatosi?
ma bucur, desi ma indoiesc!

o poezie a lui rabindranah tagore a fost raportata ca avand continut nepotrivit.
eu am o alta intrebare, cititi aici, chiar daca nu sunt versurile indecente ale lui tagore, dar tot cuvinte sunt:

Bisztos mas nyelven nem......ugy ulhettek akarhol mert = 0 vagytok.
Es a 69-es mar regi duma pozicio....persze lehet neked megfelel.
Traducere: Zice ca putem sta oricum ca suntem egale cu 0, si pozitia 69 e "veche", dar poate noua ne convine.
mai gasiti cateva, n-am chef sa le mai postez.


si acum intrebarea: puteti defini clar si concis, pentru un user ametit nedumerit, ce anume se considera "continut nepotrivit".

cu deosebita consideratie,

Eugenia 69 (n-am stampila la mine)
Eugenia69
Postat pe 28 Noiembrie 2011 17:46

mi-a disparut postarea,
Persia
Postat pe 28 Noiembrie 2011 20:49
O fi avand in continut vreun cuvant sau expresie pusa sub consemn. Am incercat si eu intr-o seara sa postez o poezie si ... imi scria ca raspunsul tau a fost adaugat cu succes dar ... postarea ... nicaieri.
SAL
Postat pe 28 Noiembrie 2011 20:57
sal, nu e vorba de asta...cineva a banat-o voit...numai mintea acelei persoane stie.poezia a fost postata de mult timp.

si eu am patit ca tine, de nenumarate ori.


persia, ce postare?
Eugenia69
Postat pe 28 Noiembrie 2011 21:04
ii raspunsesem nathaliei, despre hartuiala,
am spus ca e o chestie veche si daca nu sa rezolvat pana acum, ce va face sa credeti ca se va rezolva de acum incolo?
in fine, nu mai conteaza daca m-au banat sa le fie de bine
Persia
Postat pe 29 Noiembrie 2011 02:30
as vrea sa stiu si eu de ce se sterg postari in mod haotic, postari care n-au nimic indecent sau jignitor si se ajunge la a transforma un dialog, o discutie, intr-o scena de teatru absurd cu replici aruncate precum nuca in perete...
nu stergeti postari intr-adevar pline de... "balarii" si eliminati altele total aiurea - DE CE???
exista limita sau norma la postari/user/luna (sau la lungimea postarilor), planificate in mod aleatoriu?
panty_C
Postat pe 1 Decembrie 2011 23:30
panty_C
Postat pe 1 Decembrie 2011 23:41
Intrebare pentru admini - userul "dana92":

http://www.garbo.ro/comunitate/dana92

cotizeaza pentru astea:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15782/Vreti-sa-castigati-cateva-mii-de-ron-in-6-luni.html/#post-709439

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15781/Vreti-sa-castigati-cateva-mii-de-ron-in-6-luni.html#post-709431

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15782/Vreti-sa-castigati-cateva-mii-de-ron-in-6-luni.html#post-709436

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/15783/Vreti-sa-castigati-cateva-mii-de-ron-in-6-luni.html#post-709438

???

sau putem sa ne facem reclama gratuit - sa stim si noi ca, cine stie?
panty_C
Postat pe 2 Decembrie 2011 21:34
Nu mai primesc ,, Ce s-a mai intamplat astazi? Cine ti-a vizualizat profilul?"
Va rog sa remediati problema.
Multumesc
liaiedera
Postat pe 6 Decembrie 2011 09:20
Nici io. Poate azi totui mi trimitei! Mulumesc.
Axl_22
Postat pe 6 Decembrie 2011 09:45
De ce mi-ati sters topicul"De ce va place Garbo?"??? Sa fii sters numai postarile care nu placeau!
elisabeta_boia
Postat pe 6 Decembrie 2011 21:21
E numai problema mea sau ati intimpinat-o si voi: nu mai primesc zilnicul mesaj cu "ce s-a mai postat nou pe Garbo" si nu mi se mai deschide "vezi toate mesajele noi"

Nu ca ar fi o problema de viata si de moarte dar ma intrebam si eu....
Ciresica
Postat pe 14 Decembrie 2011 19:01
Bun seara dragi administratori! La contact am ncercat, aici am scris...mai scriu o dat. Mai bine de o lun nu primesc Ce s-a mai ntmplat azi? mi trimitei v roooooogggg!!! Mulumesc!
Axl_22
Postat pe 11 Ianuarie 2012 21:32
De ce, oricat de mult micsorez poza, avatarul e asa de mare? Este aceeasi poza ca cea de la contul meu anterior - vezi aici:

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/6216/Un-zambet-ceva-frumos-in-fiecare-zi.html

iar diferenta este..."sesizabila" (la dimensiune ma refer)...
panty_C
Postat pe 29 Ianuarie 2012 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sarbatori de iarna in Neamt 1 De la: Ridhima 26 Decembrie 2008 00:24
Castigatori concurs 6 De la: sev 11 Octombrie 2010 15:51
Hristos a inviat! 6 De la: Delo 21 Aprilie 2009 10:11
Festival cultural-gastronomic internaional Pomana porcului la Balvanyos Covasna 1 De la: Ridhima 20 Februarie 2009 12:00
proteza la picioru drept 2 De la: cricat 1 Octombrie 2011 11:24
Setari Cookie-uri